18.03.2019

San Studio w nowej siedzibie. Salon wnętrzarski stworzony z pasją dla wnętrz [zdjęcia]

W niedzielę, 17 marca odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby firmy San Studio. Nowy salon mieści się przy ulicy Rotmistrza Kazimierza Ptaszyńskiego 7 w Suwałkach, w pobliżu ul. Wojska Polskiego.

Wnętrze showroomu San Studio jest wypełnione nowymi produktami renomowanych marek, inspirującymi rozwiązaniami dla projektantów, architektów oraz indywidualnych klientów.

Aranżacja salonu jest elegancka i nowatorska. Urządzenia z ekspozycji są podłączone do instalacji wodno- kanalizacyjnej, dzięki czemu klient przed zakupem może je uruchamiać i testować ich działanie.

Na otwarcie salonu zostali zaproszeni przedstawiciele mediów, projektanci, architekci, kontrahenci i zaprzyjaźnieni klienci. Na przestrzeni 500 m2 możemy zobaczyć ekspozycję będącą połączeniem dobrego designu, różnorodnych barw i struktur. Produkty do łazienek i kuchni prezentowane są przystępnie i estetycznie. Taka ekspozycja jest ciekawą propozycją zarówno dla klienta indywidualnego, jak i osób związanych z branżą wnętrzarską.

Właściciele San Studio zapewniają, że uroczysta inauguracja to pierwsza, ale nie ostatnia impreza przy ul. Ptaszyńskiego. San Studio ma być nie tylko salonem wystawowym, ale również miejscem spotkań, eventów i seminariów. Wyjątkowe wnętrze showroomu ma być inspiracją i zachętą do tworzenia pięknych i unikalnych wnętrz.

Zachęcamy do odwiedzenia salonu firmy San Studio przy ulicy Rotmistrza Ptaszyńskiego7. Jesteśmy ciekawi jakie zrobi wrażenie na Was nowe miejsce na designerskiej mapie Suwałk?

(materiał promocyjny)
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Dodaj nowe ogoszenie