16.08.2019

Sportowe zakończenie wakacji 25 sierpnia. Można się już zapisywać

data wydarzenia: 25.08.2019

Na pożegnanie lata już po raz piąty Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach przygotował sportową propozycję dla każdego. W ostatnią niedzielę wakacji, 25 sierpnia nad Zalewem Arkadia od godziny 14:30 odbędzie się blok imprez rekreacyjno – sportowych.

W tym roku wydarzenie zostało połączone z obchodami 100. rocznicy wyzwolenia Suwałk. W związku z tym nad zalewem Arkadia od godz. 14:30 będzie można wziąć udział w atrakcjach przygotowanych przez Bibliotekę Publiczną, Związek Harcerstwa Polskiego oraz Animatora Zabaw i Tańca – Lidię Kulik. Dokładnie o godz. 14:30 rozpocznie się blok zabaw dla dzieci i młodzieży. Dla najmłodszych – malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych, specjalna wersja gry planszowej - scrabble oraz gra terenowa wokół zalewu Arkadia. Ponadto gry i zabawy z dawnych czasów przygotowane przez Bibliotekę Publiczną im. Marii Konopnickiej.

Na zakończenie części sportowej odbędą się biegi sztafetowe dzieci oraz dorosłych. Związane jest to ze zmienioną formułą tegorocznej edycji Sportowego Zakończenie Wakacji.  O godz. 15:30 wystartują dzieci w wieku 9 - 14 lat na dystansie ok. 660m (3x220m) w biegu pn. Pogodne Suwałki KIDS. Następnie na starcie staną uczestnicy sztafety Pogodne Suwałki TEAM, w której mogą wziąć udział trzy osobowe drużyny. Każdy z uczestników będzie miał do pokonania dystans ok. 1,7 km (jedno okrążenie wokół zalewu Arkadia). W tym biegu nagrodzone zostaną drużyny w trzech kategoriach: OPEN, Najlepsza Drużyna Kobiet oraz Najlepszy MIXT. Zapisy prowadzone są za pomocą elektronicznych zapisów na stronie: www.elektronicznezapisy.pl.

Wszystko to oraz dużo więcej czekać będzie na Was w ostatnią niedzielę sierpnia od godziny 14:30!

 

 

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
13.09.2019

Dam pracę

13.09.2019

remont domu

Dodaj nowe ogoszenie