19.03.2019

Browar Północny nawarzył nowego piwa. Nazwa zależy od Was

W najbliższy czwartek, pierwszego dnia wiosny w pubie-restauracji Browar Północny dojdzie do premiery nowego specjalnego piwa w stylu APA – American Pale Ale.

- Konkurs na nazwę zostanie ogłoszony na naszym profilu facebookowym – mówi Piotr Malinowski z Browaru Północnego. – Specjalnie na wiosnę przygotowaliśmy dla naszych gości piwo lekkie, orzeźwiające o charakterystycznym cytrusowo-tropikalnym aromacie. Ma ono wyrazisty smak, wyczuwalną goryczkę i powinno trafić w gusta zarówno kobiet, jak i mężczyzn. 

Wyrazisty aromat i smak został uzyskany dzięki użyciu amerykańskich odmian chmielu  Citra oraz Mosaic, dodanych nie tylko podczas gotowanie, ale także na zimno.

Suwalski browar restauracyjny od początku serwuje cztery rodzaje piwa – Północne Mocne, Jaćwing, Kamedulskie i Wigry. Zimą goście mogli ogrzać się „Polarnym” porterem, a latem ochłodzić „Bluesowym”, którym raczą się nie tylko uczestnicy i fani Suwałki Blues Festival.

- Powoli szykujemy się do warzenia „Bluesowego”, ale na bieżąco poszerzamy naszą specjalna ofertę – opowiada Piotr Malinowski. – Już nie możemy się doczekać, z jakim odzewem spotka się nasze lekkie piwo w stylu APA, uważanym za ikonę piwnej rewolucji.  

 

(materiał promocyjny)
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
19.07.2019

Zatrudnię

19.07.2019

Sprzedam działke

Dodaj nowe ogoszenie