01.03.2019

Amfetamina i ekstazy w mieszkaniu suwalczanina

Suwalscy kryminalni zatrzymali 38- latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że znalezione w miejscu zamieszkania mężczyzny narkotyki to amfetamina i ekstazy. Na wniosek Policji i Prokuratury Sąd Rejonowy w Suwałkach zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Suwalscy kryminalni ustalili, że w miejscu zamieszkania 38- letniego mieszkańca Suwałk mogą znajdować się narkotyki. Ich ustalenia potwierdziły się.

- W mieszkaniu 38-latka funkcjonariusze zabezpieczyli torebki foliowe z zawartością białego proszku oraz niewinnie wyglądających tabletek. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że to amfetamina i ekstazy. Mężczyzna za ich posiadanie trafił do policyjnego aresztu. Suwalczanin usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych - informuje suwalska policja.

Na wniosek Policji i Prokuratury Sąd Rejonowy w Suwałkach zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
19.07.2019

Zatrudnię

19.07.2019

Sprzedam działke

Dodaj nowe ogoszenie