09.08.2019

Dwa Dni Suwałk - Jarmark Kamedulski w tę sobotę i niedzielę. Wilki i Afromental zagrają na placu

W sobotę rozpoczyna się Jarmark Kamedulski, Tegoroczne dwudniowe świętowanie odbywać się będzie nie w Parku Konstytucji, a na placu Marii Konopnickiej. Sobota-niedziela, 10-11 sierpnia 2019 od godziny 10.00. Zapraszamy.

Obok tradycyjnych pozycji w programie wydarzenia, czyli bogatego i barwnego kiermaszu z rzemiosłem, rękodziełem i lokalnymi przysmakami  przed nami także koncerty gwiazd. 

Na scenie plenerowej na placu Marii Konopnickiej na finał soboty zagrają Wilki, a ich lider Robert Gawliński obowiązkowo zaśpiewa "Baśkę".

Przed przebojami Wilków, będzie coś dla zakochanych w rocku i rap-rocku. Koncert w Suwałkach da Afromental, którego liderów Tomasza Lacha -Tomsona i Aleksandra Milwiwa - Barona nie tylko suwalczanie znają także jako jurorów telewizyjnego programu Voice of Poland.

Najwcześniej, bo już o 18.00 w sobotę zaprezentuje się folkowy zespół Horpyna, którego popisy szczególnie zainteresują zapewne pracujących w suwalskich firmach Ukraińców.

Wydarzeniem niedzieli na scenie na placu ma być orkiestrowy koncert z przebojami Mieczysława Fogga w wykonaniu Krzysztofa Masłowskiego i FOGG Projekt Band z towarzyszeniem Suwalskiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Krzysztofa Jakuba Kozakiewicza. 

Specjalna oferta czeka na najmłodszych suwalczan, gości oraz turystów licznie odwiedzających nasze miasto i region – ich zapraszamy do Odlotowej Strefy Zabaw, gdzie stanie bajkowy namiot, pojawią się stacyjka sitodruku i Pin Art ścianka przytulanka 3D, znajdą się magiczne krzywe lustra, kręgielnia BoYa, młyńskie koło cHomik, mobilny park linowy Tarzan oraz garderoba teatralna. Będzie też można zrobić sobie zdjęcie z Jaćwingiem, wziąć udział w pokazie wielkich baniek mydlanych, konkursie wiedzy o Suwałkach oraz w Niedzielnym Poranku Teatralnym, aby razem z aktorami białostockiego teatru „Pod Orzełkiem" wyruszyć w niezapomnianą podróż po Europie.

Strefa zabaw dostępna będzie w sobotę od godziny 11.00, a w niedzielę od 10.00.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.09.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2334 4.3190
USD 0.00% 3.8139 3.8909
GBP 0.00% 5.0153 5.1167
CHF 0.00% 3.8561 3.9341
Dodaj nowe ogoszenie