07.01.2019

Jak dzieci mogą spędzić ferie? Ciekawe propozycje Suwalskiego Ośrodka Kultury

Dwutygodniowa przerwa w nauce rozpoczyna się już 21 stycznia. To czas wytchnienia dla uczniów i spore wyzwanie dla rodziców, którzy szukają interesujących i kreatywnych ofert spędzenia tego czasu. Ciekawe propozycje na ferie przygotował Suwalski Ośrodek Kultury. W programie tegorocznych zimowych spotkań znalazła się szeroka gama zajęć plastycznych i manualnych, tanecznych i muzycznych, spektakle teatralne i trwające całe ferie warsztaty filmowe. Coś dla siebie znajdą i najmłodsi (już od 5. roku życia), jak i starsi.

Prawdziwe cuda będzie można wykonać i zabrać do domu pod okiem Haliny Lutyńskiej i Lidii Żyniewicz z Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła na „Zimowych Warsztatach Rękodzieła”. Wszystkich, którzy kochają wyrażać się kolorem i kreską zapraszamy na „Tęczę wyobraźni” z Mieczysławem Iwaszką w Pracowni Sztuk Pięknych oraz „Feryjne Fanaberie” z Kazimierzem Gomułką w Pracowni Ilustracji i Rysunku.

Miłośnicy tańca z pewnością odnajdą się „W kręgu tańca” prowadzonych przez Kingę Kobielę (taniec ludowy), Ewę Niedźwiecką (warsztaty dla najmłodszych), Jagodę Tylendę (taniec z rekwizytem) i Mihaila Nikolova (jazz modern). Uzdolnieni muzycznie mogą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności podczas zajęć w ramach „Elementarza Młodego Melomana” z Tomaszem Kierejszą.

Na przyszłych filmowców czekają warsztaty filmowe „Między kamerą a akcją”, kompletna propozycja dla kreatywnych ludzi niezależnie od wieku, profesji i predyspozycji. Uczestnicy warsztatów przejdą przez cały proces tworzenia filmu – od pomysłu, przez scenariusz, casting i plan, po montaż – i dostaną dwa tygodnie na wejście w temat oraz nakręcenie krótkiego filmu pod fachowym okiem pasjonata filmu i doświadczonego fotografa Bogusława Wasilewskiego.

Teatromanom polecamy udział w XIII Ogólnopolskich Spotkaniach Teatralnych WTOOPA, podczas których będzie można zobaczyć kilkanaście świetnych spektakli młodzieżowych z całej Polski.

Szczegółowy program zajęć można sprawdzić na stronie i facebooku Suwalskiego Ośrodka Kultury. Warto skorzystać.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.19.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.13% 4.2124 4.2976
USD 0.22% 3.7614 3.8374
GBP 0.25% 4.7127 4.8079
CHF 0.01% 3.7592 3.8352
19.06.2019

SPRZEDAWCA

19.06.2019

Sprzedam działke

Dodaj nowe ogoszenie