11.03.2019

Suwałki. Pijany ukradł rower [zdjęcia]

Suwalscy kryminalni zatrzymali podejrzanego o kradzież roweru. Odzyskali też skradziony przez 42-latka jednoślad, który ukradł spod sklepu na Osiedlu Kamena. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

W miniony czwartek, w godzinach porannych, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach został zawiadomiony o kradzieży roweru spod jednego ze sklepów na Osiedlu Kamena w Suwałkach. Dzięki intensywnej pracy i dobremu rozpoznaniu, już trzy godziny od zawiadomienia o popełnionym przestępstwie, suwalscy kryminalni ustalili i zatrzymali 42- latka podejrzanego o tą kradzież.

- Mężczyzna był pijany. Badanie stanu jego trzeźwości wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie dlatego też trzeźwiał w policyjnym areszcie. W międzyczasie policjanci odzyskali skradziony przez zatrzymanego jednoślad wart 600 zł, który mężczyzna ukrył w miejscu swego przebywania. Po wytrzeźwieniu 42- latek usłyszał zarzut kradzieży. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd - informuje Komenda Miejska Policji w Suwałkach.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Dodaj nowe ogoszenie