13.03.2019

Wandale uszkodzili zadaszenie suwalskiego lodowiska [zdjęcia]

bezmyślnych aktów wandalizmu dopuściły się – niestety niezidentyfikowane – osoby, które pocięły i popaliły elementy zadaszenia lodowiska miejskiego przy ul. Szpitalnej na terenie Szkoły Podstawowej nr 11. Inwestycja, o którą zabiegało wielu Suwalczan, powstała w ubiegłym roku kosztem ponad 600 tysięcy złotych. Teraz konieczny będzie remont poszycia konstrukcji.

Pocięte nożem „świetliki”, podpalone i pocięte poszycie – taki obraz zastali pracownicy Szkoły Podstawowej nr 11.

Jest to bardzo smutne, a zarazem bulwersujące, że ktoś dopuścił się takiego aktu wandalizmu. Lodowisko służy za darmo wszystkim mieszkańcom Suwałk. Bezmyślność osób, które je zniszczyły jest nie do opisania informuje Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk - Poleciłem by podjąć jak najszybsze działania w celu instalacji monitoringu na ternie szkoły, by uniknąć w przyszłości tego typu zdarzeń - dodaje Prezydent Suwałk.

Inwestycja polegająca na zadaszeniu lodowiska była odpowiedzią na głosy mieszkańców, którzy od dawna zwracali uwagę na to, że jest to potrzebne. Dlatego też władze miasta proszą, by osoby, które mogą być w posiadaniu informacji, kto mógł zniszczyć suwalskie lodowisko o przekazanie tego dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 11. Nie bądźmy obojętni na takie zachowanie.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Dodaj nowe ogoszenie