15.01.2014

Szwecja. Panowie za burtą, panie grają

Przez kwalifikacyjne sito rozpoczętego dziś w Upssali turnieju Caperio Swedish Masters 2014, zaliczanego do International Challenge, z pulą nagród 15.000 US $ nie zdołali się przebić panowie Maciej Poulakowski (SKB Liptol-Malow), Mateusz Dubowski i Adrian Dziółko (obaj Hubal Białystok). Zawodnicy z Białegostoku odpadli też w deblu. Natomiast w turnieju głównym w grze pojedynczej zagrają dwie zawodniczki Hubala Białorusinka Alesia Zajceva, która dostała „dziką kartę” i Anna Narel, która przebiła się przez kwalifikacje.

W piątek dwie rundy turnieju głównego z udziałem zawodników Hubala Michała Roglaskiego, Alesi Zajcevej i Anny Narel w singlach i  białostocko głubczyckiej pary mieszanej Robert Mateusiak/Agnieszka Wojtkowska.
Przegrani w  I rundzie turnieju głównego dopiszą do światowego rankingu po 920 pkt, awans do II rundy to 1.520 pkt, a do ćwierćfinału – 2.200 pkt.
W serii popołudniowej do gry przystąpią suwalsko-głubczyckie męskie deble: Adam Cwalina/Przemysław Wacha (rozstawieni z numerem 1) i Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczyk (2).     

Wyniki kwalifikacji:

Singiel mężczyzn
Kwalifikacje (awans do turnieju głównego dawały 3 zwycięstwa) :
Maciej Poulakowski
I runda: Christian Petterson (Szwecja) 12:21, 20:22
Mateusz Dubowski (Hubal)
I runda: Andy Tsai (Szwecja) 21:17, 21:13
II runda: Steffen RASMUSSEN (4, Dania) 18:21, 21:15, 14:21
Adrian Dziółko (Hubal)
I runda: Viktor Aglinder (Szwecja) 21:7, 21:13
II runda Henri AARNIO (Finlandia) 12:21, 15:21

Debel mężczyzn
kwalifikacje (awans 2 zwycięstwa)
Mateusz Dubowski/Adrian Dziółko (4, Hubal)
I runda: Oskari Larkimo/Lauri Nuorteva (Finlandia) 21:15, 21:18
II runda: Mykola MARTYNENKO/Artem POCHTAREV (Ukraina) 13:21, 17:21

Singiel kobiet
kwalifikacje (awans 2 zwycięstwa)
Anna Narel (Hubal)
I rudna: Lisa SJOSTROM (Szwecja) 21:13, 21:8
II runda Lovisa JOHANSSON (Szwecja) 21:15, 21:10

Turniej główny:

singiel mężczyzn
Michał Rogalski (Hubal)
1/16: Pablo Abian (4, Hiszpania) 17.01. g. 11.15

singiel kobiet
Alesia Zajceva (Hubal)
1/16 Kirsty GILMOUR (1, Szkocja) - 17.01. g. 11.50

Anna Narel (Hubal)
1/16 Carissa TURNER (Walia) 17.01. g. 13.00

debel mężczyzn
Adam Cwalina/Przemysław Wacha (1)
1/16 wolny los
1/8 zwycięzcy meczu Nikita Khakimov/Vasily Kuznetsov (Rosja) - Valeriy Atrashchenkov/Gennadiy Natarov (Ukraina) 17.01. g. 19.50

Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczyk (2)
1/16 wolny los
1/8 zwycięzcy meczu Baptiste Careme/Ronan Labar (Francja) – Mykola Martynenko/Artem Pochtarev (Ukraina) 17.01. g. 20.30

gra mieszana
Robert Mateusiak (Hubal)/Agnieszka Wojtkowska (Technik)
1/16 Andrej Ashmarin/Ekanerina Bolotova (Rosja) 17.01. g. 9.00
ew. 1/8 Filip Myhren/Amanda Wallin (Szwecja)  17.01. g. 17.50

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.18.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.12% 4.2181 4.3033
USD 0.15% 3.7531 3.8289
GBP 0.11% 4.7246 4.8200
CHF 0.01% 3.7596 3.8356
18.06.2019

Sony Xperia M2

Dodaj nowe ogoszenie