17.06.2019

Badminton. Cztery medale suwalczan w MP Juniorów i Młodzieżowców

Z rozegranych w Piotrkowie Trybunalskim Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Badmintonie zawodnicy SKB Suwałki wrócili z czterema medalami: złotym, dwoma srebrnymi i brązowym.

Złoto dla suwalskiego klubu w grze podwójnej młodzieżowców wywalczyła para Przemysław Szydłowski(SKB)/Paweł Śmiłowski(Hubal Białystok), która w finale pokonała inną parę suwalsko/białostocką Michał Sobolewski(SKB)/Adam Szolc(Hubal).

Dwa medale w kategorii juniorów dla SKB wywalczyła Karolina Szubert: srebro w deblu z Anną Duda (Dwójka Bytów) oraz brąz w mikście, w którym wystąpiła z Łukaszem Cimoszem (Chojnik Jelenia Góra).  

Wyniki badmintonistów SKB Suwałki:

Młodzieżowcy: 

gra pojedyncza

Michał Sobolewski

1 runda: Marcin Nowak 17:21, 21:23

 

gra podwójna:

Przemysław Szydłowski (SKB)/Paweł Śmiłowski (Hubal)

1 runda Damian/ Jaśkowiak/ Bartosz Szukała 21:9, 21:10

ćwierćfinał: Mateusz Danielak/ Marcin Nowak 21:17, 21:14

półfinał: Aleksander Jabłoński/ Bartosz Markiewicz 21;12, 21:14

finał: Michał Sobolewski/Adam Szolc 21:12, 21:9

 

Michał Sobolewski (SKB)/ Adam Szolc (Hubertus Zalesie Górne)

1 runda: Jędrzej Nowak/Jan Wolańczyk 21:9, 21;11

ćwierćfinał: Maciej Gomoła/Michał Gomoła 19:21, 21:13, 21:6

półfinał:  Alan Ostrowski/Konrad Płoch 21:18, 21:14

finał: Paweł Śmiłowski/Przemysław Szydłowski 12:21, 9:21

 

Juniorki: 

Gra podwójna:

Karolina Szubert(SKB)/Anna Duda (Dwójka Bytów)

ćwierćfinał: Klaudia Bukowińska/Aleksandra Jodłowska 21:8, 21:10

półfinał: Magdalena Kulska/Zuzanna Parysz 21:15, 21:18

finał: Paulina Hankiewicz/Dominika Kwaśnik 16:21, 15:21

 

Juniorzy

Gra pojedyncza:

Michał Barański (SKB)

1 runda: Jakub Gałązka 21:14, 21:19

2 runda: Aleksander Dzwonnik 19:21, 21;19, 19:21

 

gra podwójna:

 Michał Barański (SKB)/Hubert Zaniewski (Harcownik Warszawa)

1 runda: Kordian Kobylnik/Maciej Matusz (Technik Głubczyce) 11:21,10:21 - późniejsi mistrzowie Polski

 

gra mieszana:

Karolina Szubert (SKB)/Łukasz Cimosz (Chojnik Jelenia Góra)

ćwierćfinał: Rafał Lejko/ Beata Mycek 21:5, 21:14

półfinał: Wiktor Trecki/ Paulina Hankiewicz 19:21, 19:21



udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
08.19.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.3225 4.4099
USD 0.00% 3.8743 3.9525
GBP 0.00% 4.6768 4.7712
CHF 0.00% 3.9808 4.0612
19.08.2019

Praca

19.08.2019

montaż mebli

Dodaj nowe ogoszenie