19.05.2017

Badminton. Michał Łogosz trenerem kadry w grach podwójnych

Jak poinformował Polski Związek Badmintona od 8 maja 2017 r. treningi Kadry Narodowej Elity prowadzić będą Michał Logosz (SKB Litpol-Malow Suwałki) i Przemysław Wacha (Technik Głubczyce), którzy prowadzą składającą się aktualnie z 11 zawodników, kadrę narodową w grach podwójnych. GRATULUJEMY!!!

- Naszym zadaniem jest przygotowanie kadry do sierpniowych mistrzostw świata, które odbędą się w Soczi – mówi Michał Łogosz. – Warunki my do pracy, zawodnicy do treningu i wypoczynku, majmy dobre, szczerze mówiąc niczego nam nie brakuje. Atmosfera w kadrze świetna, nie pozostaje nam nic innego jak ciężko pracować, aby jak najlepiej przygotować się na Soczi. No i odrobina szczęścia jeśli chodzi o sprawy zdrowotne na etapie przygotowań i później w losowaniu gier. Ale na jedno i drugie wpływu nie mamy.

W kadrze prowadzonej przez Michała Łogosza i Przemysława Wachę są następujący zawodnicy:

kobiety - Kornela Marczak (UKS Plesbad Pszczyna), Magdalena Witek (SKB Litpol-Malow), Aneta Wojtkowska (Technik Głubczyce), Nadieżda Zięba (Hbal Białystok);

mężczyźni – Miłosz Bochat (MLKS Solec Kujawski), Adam Cwalina, Łukasz Moreń (obaj SKB Litpol-Malow), Robert Mateusiak, Wojciech Szkudlarczyk (obaj Hubal), Paweł Pietryja (UKS Plesbad Pszczyna), Przemysław Szydłowski (Technik Głubczyce).   

Jak informuje PZBad. trwa jednocześnie procedura wyboru trenera głównego KNE. 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
19.07.2019

Zatrudnię

19.07.2019

Sprzedam działke

Dodaj nowe ogoszenie