13.05.2016

Badminton. Trzy ćwierćfinały mistrzostw Polski dla SKB

W pierwszym dniu rozgrywanych w Suwałkach Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików w badmintonie odbyły się dwie rundy spotkań, po których poznaliśmy ćwierćfinalistów. W uroczystości otwarcia mistrzostw udział wzięli m.in. Ewa Beata Sidorek, zastępca prezydenta Suwałk i Henryk Owsiejew, prezes firmy Malow, sponsora tytularnego turnieju.

- W zasadzie wszystko przebiegło zgodnie z planem – pierwszy dzień mistrzostw podsumował Jerzy Dołhan, trener SKB. – Skończyły się spacerki, zaczyna się walka o medale. Kto lepiej wytrzyma kondycyjnie i psychicznie, ten w niedzielę stanie na podium.

Zawodnicy gospodarza mistrzostw SKB Suwałki o awans do strefy medalowej rywalizować będą w singlu i deblu chłopców oraz grze mieszanej.

Na drodze po medal Sebastiana Jaroszczuka w singlu (rozstawiony 3-4) i deblu, w którym gra z Sebastianem Bilbinem (5-8) stanie Mikołaj Piórkowski. Zawodnik Machpoint Ślęza w singlu rozstawiony jest z numerami 5/8, ale w deblu z 3-4.

Natomiast mikst Paweł Cipielewski/Dominika Siłkowska w ćwierćfinale zmierzy się z rozstawioną z „1” parą Łukasz Cimosz(Chojniuk Jelenia Góra)/Karolina Szubert(1, Matchpoint Ślęza). 

Tak losowali i grali zawodnicy SKB:

Gra pojedyncza chłopców:

 Sebastian Jaroszczuk (3/4)

1/16 Wojciech Brudek  23:17, 21:6 (0:16 min.)

1/8 Patryk Panasiewicz(Chojnik Jelenia Góra)  21:17, 21:11 (0:18 min.)

1/4 Mikołaj Piórkowski (5/8, Matchpoint Ślęza)  14.05. g. 12:00

Grzegorz Hołub

1/16 Natan Hamer 17:21, 8:21 (0:20 min.)

gra pojedyncza dziewcząt:

Natalia Owsiejew

1/16 Joanna Kosarzycka (MTB Lednik Miastko) 2113, 17:21, 21:16 (0:26 min.)

1/8 Karolina Szubert(1, Matchpoint Ślęza)  10:21, 14:21 (0:22 min.)

Gabriela Grosz

1/16 Zofia Tomczak (AZS  WAT Warszawa) 21:23, 13:21 (0:22 min.)

Urszula Miszkiel

1/16 Dominika Chojnacka(Matchpoint Ślęza)  5:21, 5:21 90:15 min.)

gra podwójna chłopców

Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub (5/8)

1/16 wolny los

1/8 Hubert Zaniewski/Łukasz Zwierzchowski(Milenium Warszawa)  14:21, 12:21 (0:17 min.)

Sebastian Bilbin/Sebastian Jaroszczuk(5/8) 

1/16 wolny los

1/8 Szymon Bojanowski(Lotka Ostrów Wlkp.)/Maciej Urbaniak(Kopernik Słupca) 21:15, 21:7 (0:18 min.)

1/4 Adam Bogacz/Mikołaj Piórkowski (3/4, Matchpoint Ślęza) 14.05. g. 10:40

gra podwójna dziewcząt

Urszula Miszkiel/Natalia Owsiejew

1/16 wolny los

1/8 Wiktoria Kasprzak/Aleksandra Laskowska(UKS Kiko Zamość)  21:19, 21:18  (0:21 min.)

Klaudia Butkiewicz/Natalia Skrocka

1/16 Joanna Kosarzycka(Lednik Miastko)/Michalina Prendecka(Maced Polanów) 21:12, 17:21, 23:21 (0:30 min.)

1/8 Weronika Górniak(Milenium Warszawa)/Aleksandra Pająk(3/4, Orlicz Suchedniów) 8:21, 11:21 (0:15 min.)

 Gabriela Grosz/Dominika Siłkowska

1/16 wolny los

1/8 Adrianna Biel(Unia Bieruń)/Aleksandra Radziszewska(Hubal Białystok)  21:12, 21:13 (0:19 min.) 

 Magdalena Ołów/Natalia Pieczulis

1/16 Paulina Cios(Kiko Zamość)/Julia Szczepańska(Kiko Zamość)  11:21, 10:21 (0:18 min.)

gra mieszana

Paweł Cipielewski/Dominika Siłkowska

1/16 wolny los

1/8 Paweł Dalibóg/Dominika Supel(Beninca UKS Feniks K-K) 16:21, 21:12, 21:12 (0:33 min.)

1/4 Łukasz Cimosz(Chojniuk Jelenia Góra)/Karolina Szubert(1, Matchpoint Ślęza) 14.05. g. 10:00

Sebastian Bilbin/Natalia Skorocka

1/16 Jakub Matłoka/Joanna Lasecka(Lotka Ostrów Wlkp.) 22:20, 21:12 (0:30 min.)

1/8 Kacper Kopacz/Nina Żwan(Akro-Bad Warszawa) 17:21, 21:11, 15:21 (0:31 min.)

Wojciech Brudek(Plesbad Pszczyna)/Klaudia Butkiewicz

1/16 Jan Gawor(Dwójka Blachownia)/Julia Jackowska(Lotka gm. Olsztyn)  21:17, 21:19 (0:20 min.)

1/8 Szymon Cybulski(Lednik Miastko)/Laura Bujak (3/4, Dwójka Bytów) 13:21, 8:21 (0:16 min.)

Filip Grabowski/Magdalena Ołów

1/16 Mikołaj Wrzalik/Dominika Chojnacka (Matchpoint Ślęza)19:21, 21:19, 25:23 (0:36 min.)

1/8 Karol Budny/Dominika Kwaśnik (2, Beninca UKS Feniks K-K) 12:21, 10:21 (0:18 min.)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
10.24.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.08% 4.1943 4.2791
USD 0.42% 3.5588 3.6306
GBP 0.22% 4.6846 4.7792
CHF 0.54% 3.6176 3.6906
23.10.2017

Huawei P9 lite

Dodaj nowe ogoszenie