31.01.2019

Badminton. Tylko Michał Sobolewski poległ w kwalifikacjach 55 IMP seniorów

W czwartkowych kwalifikacjach rozgrywanych w Gnieźnie 55. Indywidualnych Mistrzostw Polski w kategorii seniorów z turniejem w grze pojedynczej mężczyzn pożegnał się Michał Sobolewski.

 „Sobolek”, który wraca na kort po poważnej kontuzji w meczu decydującym o awansie do turnieju głównego przegrał z Mateuszem Dubowskim (ABRM Warszawa).  W piątek rozpoczyna się walka o medale.    

W piątek mecze 1/16 i 1/8, a suwalscy działacze i kibice liczą, że w niedzielę na podium w Gnieźnie staną Kamila Augustyn w singlu i w deblu z Moniką Bieńkowską, męskie deble Łukasz Moreń z Wojciechem Szkudlarczykiem z Hubala oraz Michał Łogosz z Przemysławem Wachą z Technika Głubczyce. Nie bez szans na występy w półfinałach, a zatem także na minimum brązowe medale są debel pań Karolina Szubert(Technik)/Magdalena Witek(SKB) oraz Mateusz Świerczyński w singlu.   

Przypomnijmy, że w 2018 roku medale dla SKB zdobyli: złoto – Kamila Augustyn w singlu i mikst Kamila Augustyn/Michał Łogosz, srebro – debel  Łukasz Moreń (SKB Suwałki/Wojciech Szkudlarczyk(3/4, Hubal), brąz – debel Kornelia Marczak(Plesbad Pszyczyna)/Magdalena Witek(SKB)

Strona mistrzostw: http://www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=289289AF-B252-42EC-B8BA-A0B141A957A5

Tak losowali i grali zawodnicy SKB Suwałki

Gra pojedyncza mężczyzn

Kwalifikacje:

Michał Sobolewski

I runda - wolny los

II ruda  – Adrian Koc (1,WWL Badminton Club Marki)  21-11  21-13

III runda - Mateusz Dubowski (ABRM Warszawa)  15-21  11-21

Turniej główny

Mateusz Świerczyński

1/16 - Łukasz Cimosz (3/4, Chojnik Jelenia Góra)

Ew. 1/8 zw. meczu Jacek Kołumbajew(AZS UM Łódź) – Michał Kikosicki(AZS UM łódź)

 

Gra pojedyncza kobiet

Kamila Augustyn

1/16 – Aneta Niklas (5/8, Dwójka Bytów)

Ew. 1/8 zw. meczu Emilia Goldwasser(UKS 2 Sobótka) - Laura Gronkiewicz(Masovia Płock)

 

Gra podwójna mężczyzn

Aleksander Jabłoński(Hubal)/Michał Sobolewski(SKB)

1/16 - Patryk Kordek(Aktywna Piątka Przemyśl)/Maciej Matusz(Technik Głubczyce)

Ew. 1/8 - Miłosz Bochat/Adam Cwalina(1, ABRM Warszawa)

Łukasz Moreń(SKB)/Wojciech Szkudlarczyk(Hubal)

1/16 – Zbigniew Jasiulewicz/Mariusz Kabat(AZS AGH Kraków)

Ew. 1/8 - Michał Kikosicki(AZSUM Łódź)/Alan Ostrowski(3/4, Unia Bieruń)

Przemysław Wacha(Technik Głubczyce)/Michał Łogosz(SKB)

1/16 - Mateusz Danielak(Tuch Piotrków Tryb.)/Marcin Nowak(Chojnik Jelenia Góra)

Ew. - 1/8 Mateusz Dubowski(ABRM W-wa)/Paweł Śmiłowski(3/4, Hubal)

 

Gra podwójna Kobiet

Karolina Szubert(Technik)/Magdalena Witek(SKB)

1/16 - Agata Iskra(Unia Bieruń)/Agnieszka Szymaszek(AZS AGH Kraków)

Ew. - 1/8 Dorota Grzejdak(Kometa Sianów)/Marlena Szkudlarczyk(PTS Puszczykowo)

Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska

1/16 - Zuzanna Jankowska/Marta Jewtuch(BENINCA UKS Feniks K-K)

Ew. - 1/8 Anna Czuchra/Joanna Podedworny(Unia Bieruń)

 

Gra mieszana

Aleksander Jabłoński(Hubal)/Magdalena Witek(SKB)

1/16 – Maciej Dąbrowski/Magda Konieczna(Hubal)

Ew. 1/8 - Paweł Pietryja(Plesbad Pszczyna)/Agnieszka Wojtkowska(2, Hubal)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.24.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.15% 4.2056 4.2906
USD 0.07% 3.7470 3.8226
GBP 0.43% 4.6786 4.7732
CHF 0.05% 3.8189 3.8961
23.07.2019

Poszukuję pracy

Dodaj nowe ogoszenie