15.12.2016

Badminton. Zagrać jak najlepiej, awansować jak najwyżej...

... to cele jakie ma rozpoczynających się w piątek w Białymstoku trzydniowych Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych przyświecać będą drużyno SKB Suwałki. Suwalczan, a raczej suwalczanek zabraknie tylko w rywalizacji juniorek.

Największe nadzieje wiązane są z rozstawionymi z „1” młodzikami i juniorami młodszymi, którzy rozstawieni są z 2.  

Mistrzostwa rozgrywane będą systemem grupowym, a w decydującej fazie o miejsca grać będą: 7-8 A 4 – B 4; 5-6 A 3 – B 3; 3-4 A 2 – B 2; 1-2 A 1 – B 1 

SKB będą reprezentować w kategoriach:

Junior:

chłopcy  Michał Sobolewski, Filip Krukowski, Senbastian Jaroszczuk, Sebastian Bilbin, Michał Barański

Suwalczanie, rozstawieni z nr. 4 zagrają w gr. A z Unią Bieruń (numer 1), Hubertusem Zalesie Górne (5) i Chojnikiem Jelenia Góra (8)

Gr. B: Masovia Płock (2), Technik Głubczyce (3), Hubal Białystok (6), Aktywna Piątka Przemyśl (7)

Junior Młodszy

Chłopcy: Sebastian Jaroszczuk, Sebastian Bilbin, Michał Barański, Filip Grabowski,

Gr. A: Technik Głubczyce (1); Hubal Białystok (4); Korona Pabianice (5)

Gr. B: SKB Suwałki (2); Unia Bieruń (3); Hubertus Zalesie Górne (6)

dziewczęta: Natalia Skrocka, Urszula Miszkiel, Klaudia Butkiewicz, Gabriela Grosz, Dominika Siłkowska

W tej kategorii wystąpi pięć drużyn: Kiko Zamość (1); Unia Bieruń (2); Energa Lunliniec (3); SKB (4); Hubal Białystok (5), które zagrają systemem każda z każdą

Młodzik:

chłopcy Paweł Cipielewski, Grzegorz Hołub, Mateusz Hołub, Michał Aleksandrowicz, Sebastian Lenczewski, Jan Filipowicz

Gr. A: SKB (1); Unia Bieruń (4); Hubertus Zalesie Górne (5)

Gr. B: Match Point Ślęza (2); Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle (3); Hubal Białystok (6); AZS Uniwersytet Warszawski (7)

dziewczęta: Gabriela Grosz, Dominika Siłkowska, Magdalena Ołów, Aleksandra Kontrolewicz, Natalia Skindzier

W tej kategorii wystąpi pięć drużyn: Unia Bieruń (1);  UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle (2); SKB Suwałki (3); Hubal Białystok (4); Orlicz Suchedniów, które zagrają systemem każda z każdą

Młodzik Młodszy:

chłopcy: Dominik Ułanowicz, Piotr Sienkiewicz, Mateusz Derda, Kacper Cipielewski

Gr. B: SKB Suwałki (7); Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle (2); Unia Bieruń (3); KSBad Kraków (6)

Gr. A: Hubal 1 Białystok (1); Hubal 2 Białystok (4), ABRM Warszawa (5)

dziewczęta Natalia Skindzier, Aleksandra Juśkiewicz, Natalia Lenczewska, Olga Krakowska,

Gr. B: SKB Suwałki (6); Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle (2); Hubal Białystok (3)

Gr. A: Unia Bieruń (1), Orlicz Suchedniów (4), AZS Uniwersytet Warszawski (5)

Trenerzy:  Jerzy Szuliński i Jerzy Dołhan

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.24.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2019 4.2867
USD 0.00% 3.7651 3.8411
GBP 0.00% 4.7657 4.8619
CHF 0.00% 3.8729 3.9511
Dodaj nowe ogoszenie