18.06.2017

Badminton. Złoto Adama Cwaliny i Roberta Mateusiaka, srebro Kamili Augustyn i Moniki Bieńkowskiej

Za nami 53. Yonex Indywidualne Mistrzostwa Polski, a na koncie trzy medale, po jednym w każdym kolorze. Jest to dobre zakończenie sezonu 2016/2017, sezonu, w którym suwalski klub sięgnął po kolejne drużynowe mistrzostwo kraju, a teraz dołożył trzy medale w indywidualnym championacie. Na podsumowanie zakończonego sezonu i oczekiwania przed nowym przyjdzie czas.

Wyniki finałów:

Gra mieszana

Robert MATEUSIAK[1]/Nadieżda ZIĘBA - Wojciech SZKUDLARCZYK/Agnieszka WOJTKOWSKA  21-16 21-9    

Pojedyncza kobiet     

Wiktoria DĄBCZYŃSKA [5/8] - Kornelia MARCZAK [2]  21-13 21-9 

Pojedyncza mężczyzn           

Mateusz DUBOWSKI - Hubert PĄCZEK  21-15 21-13   

Podwójna kobiet       

Agnieszka WOJTKOWSKA/Aneta WOJTKOWSKA - Kamila AUGUSTYN/Monika BIEŃKOWSKA  21-16 21-16       

Podwójna mężczyzn

Adam CWALINA/Robert MATEUSIAK - Paweł PIETRYJA/Przemysław SZYDŁOWSKI

21-12 21-13

Medaliści 53 Yonex In dywidualnych Mistrzostw Polski

Pojedyncza kobiet

1. Wiktoria DĄBCZYŃSKA [5/8]

2. Kornelia MARCZAK [2]

3/4. Olga MIKSZA i  Joanna STANISZ [1]

Pojedyncza mężczyzn

1. Mateusz DUBOWSKI

2. Hubert PĄCZEK

3/4. Rafał HAWEL i Mateusz ŚWIERCZYŃSKI [5/8]

Podwójna kobiet

1. Agnieszka WOJTKOWSKA/Aneta WOJTKOWSKA

2. Kamila AUGUSTYN/Monika BIEŃKOWSKA

3/4. Dominika CYGAN/Małgorzata JANIACZYK i Wiktoria DĄBCZYŃSKA[1]/Aleksandra GOSZCZYŃSKA

Podwójna mężczyzn

1. Adam CWALINA/Robert MATEUSIAK

2. Paweł PIETRYJA/Przemysław SZYDŁOWSKI

3/4. Paweł PRĄDZIŃSKI [1]/Jan RUDZIŃSKI  i Mateusz ŚWIERCZYŃSKI/Piotr WASILUK

Mieszana

1. Robert MATEUSIAK [1]/Nadieżda ZIĘBA

2. Wojciech SZKUDLARCZYK/Agnieszka WOJTKOWSKA

3/4. Michał ŁOGOSZ/Kamila AUGUSTYN i Paweł PIETRYJA [2]/Aneta WOJTKOWSKA

Tak losowali i grali zawodnicy SKB Litpol-Malow Suwałki:

Gra pojedyncza mężczyzn:

Michał Sobolewski:

1 runda eliminacji wolny los

2 runda Michał Kaźmierczak (6, (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)) 21:11, 21:12

3 runda  Hubert Pączek (AZS AGH Kraków) 12:21, 10:21

Maciej Poulakowski

1/32 Adam Sowa (5/8, Kolejarz Częstochowa)  21:13, 21:13

1/8 Marcin Kalitka (AZS AGH Kraków) 21:14, 21:16

1/4 Rafał Hawel (-) 17:21, 12:21

Gra podwójna mężczyzn

Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczyk (2,Hubal)

1/16 wolny los

1/8 Tomasz Persona(AZSAGH Kraków)/Michał Suski(AZSWAT Warszawa) 21:8, 21:12

1/4 Paweł Pietryja(Plesbad Pszyczna)/Przemysław Szydłowski(Technik) 21:14, 17:21, 16:21

Adam Cwalina/Robert Mateusiak(Hubal)

1/16 Jerzy Dołhan/Sławomir Hetmański (Victoria Domecko)  21:9, 21:7

1/8 Patryk Kopeć(Stal Nowa Dęba)/Konrad Płoch(5/8, Start Widełka) 21:12, 21:15

1/4 Adrian Jaśkowiak(UKS Baranowo)/Radosław Wróbel(3/4,Vol-Trick Kępno) 21:12, 21:14

1/2 Paweł Prądziński(Match Point Ślęza)/Jan Rudziński(1, AZSAGH Krakw) 21:12, 22:20

FINAŁ: Paweł Pietryja(Plesbad Pszyczna)/Przemysław Szydłowski(Technik) 21:12, 21:13

Michał Sobolewski/Adam Szolc (5/8, Hubertus Zalesie Górne)

1/16 wolny los

1/8 Paweł Pietryja(Plesbad Pszyczna)/Przemysław Szydłowski(Technik) 16:21, 13:21 

Gra podwójna kobiet:

Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska

1/16 wolny los

1/8 Kinga Haracz/Katarzyna Macedońska (Technik) 21:19, 21:15

1/4 Wiktoria Adamek(UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.)/Izabela Pajek(2, Orlicz Suchedniów) 21:17, 21:14

1/2 Dominika Cygan(AZSUM Łódź)/Małgorzata Janiaczyk(-) 21:12, 21:17

FINAŁ: Agnieszka Wojtkowska/Aneta Wojtkowska (Technik) 16:21, 16:21

Kornelia Marczak/Magdalena Witek

1/16 Agnieszka Foryta(Energa Lubliniec)/Ida Wiśniewska(Yonex Team Lublin) 22:20, 21:18

1/8 Agnieszka Wojtkowska/Aneta Wojtkowska (Technik) 16:21, 21:19, 6:21

Gra mieszana

Michał Łogosz/Kamila Augustyn

1/16 Aleksander Jabłoński(Hubal)/Kinga Haracz(Technik) 21:19, 21:17

1/8 Maciej Ociepa(Kolejraz Częstochowa)/Karolina Gajos(3/4,Dwójka Blachownia) 21:23, 21:14, 21:12

1/4 Radosław Wróbel(Vol-Trick Kępno)/Izabela Pajek (5/8,Orlicz Suchedniów)  21:7, 21:13

1/2 Robert Mateusiak/Nadzieżda Zięba (1, Hubal) 14:21, 5:21

Przemysław Szydłowski(Technik)/Magdalena Witek

1/16 Piotr Kowenicki/Aneta Walentukanis(AZSUWM Olsztyn) 21:6, 21:10

1/8 Jan Rudziński/Wiktoria Rudzińska (5/8, AZS AGH Kraków) 21:14, 21:8

1/4 Robert Mateusiak/Nadzieżda Zięba (1, Hubal) 13:21, 9:21

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.25.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.08% 4.2486 4.3344
USD 0.27% 3.7965 3.8731
GBP 0.21% 4.9156 5.0150
CHF 0.57% 3.7283 3.8037
Dodaj nowe ogoszenie