26.01.2019

Ekstraklasa badmintona. SKB Litpol-Malow, ABRM Warszawa i kto jeszcze zagra w finale

Bez względu wyniki niedzielnych spotkań w finale ekstraklasy w Suwałkach zagrają SKB Litpol-Malow i ABRM Warszawa. Blisko są też OSSM-SMS i UKS Hubal, oba zespoły z Białegostoku. Teoretycznie szanse ma jeszcze UKS Aktywna Piątka Przemyśl, ale to tylko teoria, bowiem przemyślanie musieliby w niedzielę wygrać nie mniej niż 5:2 z SKB Litpol-Malow, a derby Białegostoku nie mogą zakończyć się wynikiem 4:3, bo taki wynik awans do finału obu zespołom znad Białki.

Wszystkie wyniki na: http://www.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=904FC755-07C9-4EA4-8D0B-DD43CBCC15F2&d=20190112

 

RUNDA V 26-27.01.19

Łódź:

Sobota, 26.01.

KS Chojnik Jelenia Góra - SKB Litpol-Malow  1 : 6  (1:56)

Łukasz Cimosz - Michał Sobolewski  11-9 11-10 6-11 11-7  (0:30)

Aleksandra Pająk - Anastazja Chomicz 5-11 9-11 2-11     (0:19)

Paweł Onyśko - Mateusz Świerczyński  4-11 5-11 1-11    (0:22)

Maria Dziedzic - Kamila Augustyn  4-11 5-11 2-11  (0:11)

Łukasz Cimosz/Piotr Gajda - Łukasz Moreń/Michał Łogosz  2-11 3-11 3-11      (0:16)

Dominika Chojnacka/Aleksandra Pająk - Monika Bieńkowska/Anastazja Chomicz  5-11 2-11 7-11  (0:18)

Dominika Chojnacka/Piotr Gajda - Kamila Augustyn/Michał Łogosz  4-11 5-11 9-11  (0:12)

 

AZS UM Łódź - SKB Litpol-Malow  1 : 6           

Jacek Kołumbajew - Michał Sobolewski  11-3 10-11 119 11-4 (0:30)

Michał Kikosicki - Mateusz Świerczyński  6-11 5-11 7-11 (0:28)

Alena Lukaszevicz - Anastazja Chomicz  6-11 5-11 3-11  (0:28)

Aleksandra Felska - Kamila Augustyn  3-11 5-11 6-11 (0:09)

Michał Suski/Grzegorz Włodarczyk - Łukasz Moreń/Michał Łogosz  3-11 6-11 4-11 (0:19)

Dominika Cygan/Magdalena Okupniak - Monika Bieńkowska/Anastazja Chomicz  7-11 8;11-7-11 (0:20)

Aleksandra Kołodziej/Jacek Kołumbajew - Kamila Augustyn/Michał Łogosz  3-11 1-11 3-11 (0:12)

 

AZS UM Łódź - UKS Aktywna Piątka Przemyśl  4 : 3

KS Chojnik Jelenia Góra - UKS Aktywna Piątka Przemyśl  2 : 5

Niedziela, 27.01.

Godz. 10:00

AZS UM Łódź - KS Chojnik Jelenia Góra

UKS Aktywna Piątka Przemyśl - SKB Litpol-Malow

 

Białystok

Sobota, 26.01.

Sportowa Politechnika Gdańsk - OSSM-SMS Białystok  1 : 6

BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle - UKS Hubal Białystok  0 : 7   

OSSM-SMS Białystok - BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle  6 : 1

Sportowa Politechnika Gdańsk - UKS Hubal Białystok  0 : 7    

Niedziela, 27.01.

godz. 10:00

OSSM-SMS Białystok - UKS Hubal Białystok    

Sportowa Politechnika Gdańsk - BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

 

Bieruń:

Sobota, 26.01.

Unia Bieruń - UKS Plesbad Pszczyna  4 : 3 

MKS Stal Nowa Dęba – Legia Warszawa Badminton (UKS AB W-wa)  2 : 5

Unia Bieruń - MKS Stal Nowa Dęba  3 :4

UKS Plesbad Pszczyna – Legia Warszawa Badminton (UKS AB W-wa)  4 : 3  

Unia Bieruń - Legia Warszawa Badminton (UKS AB W-wa)  4 : 3

MKS Stal Nowa Dęba – UKS Plesbad Pszczyna  3 : 4

 

Warszawa:

Sobota, 26.01.

ABRM Warszawa - AZS AGH Kraków  5 : 2

Galmet LKS Technik Głubczyce - wakat  

Niedziela, 27.01.

godz. 9:00

AZS AGH Kraków - Galmet LKS Technik Głubczyce

ABRM Warszawa – wakat

godz. 14:00

ABRM Warszawa – Galmet LKS Technik Głubczyce

AZS AGH Kraków - wakat

 

Tabela po sobotnich meczach V rundy (w kolejności liczba spotkań, punkty, zwycięstwa/porażki, punkty meczowe, sety, lotki): 

1. SKB Litpol-Malow Suwałki  13 – 39 – 13/0 – 81:10 – 255:60 – 3256:2106

2. ABRM Warszawa  13 – 36 – 12/1 – 75:16 – 236:65 – 3061:2090

3. OSSM-SMS Białystok 13 – 30 – 10/3 – 61:30 – 205:120– 3069:2532

4. UKS Hubal Białystok  13 – 30 – 10/3 – 62:29 – 206:120 – 3077:2643

5. UKS Aktywna Piątka Przemyśl  13 – 27 – 9/4 – 56:35 – 182:129 – 2848:2581

6. Galmet LKS Technik Głubczyce  12 – 26 – 9/3 – 58:26 – 192:99 – 2762:2284

7. AZS AGH Kraków 13 – 23 - 8/5 – 54:37 – 188:137 – 2996:2693

8. AZS UM Łódź  13 – 20 – 7/6 47:44 – 156:164 – 2818:2888

9. Legia W-wa Badm. (UKS AB W-wa)  14 – 15 – 5/9 – 37:61 – 144:199 – 2910:3177

10. UKS Plesbad Pszczyna  14 – 14 – 5/9 – 36:62– 146:228 – 3123:3593

11. UKS Unia Bieruń  14 – 12 – 4/10 – 35:63 – 142:218 – 2966:3413

12. MKS Stal Nowa Dęba  14 – 9 – 3/11 - 30:68 – 128:234 – 2883:3512

13. BENINCA Feniks Kędzierzyn-Koźle  13 – 8 – 2/11 - 23:68 – 106:223 – 2643:3260

14. KS Chojnik Jelenia Góra  13 – 5 – 2:11 – 21:70 – 101:233 – 2633:3290

15. Sportowa Politechnika Gdańsk  13 – 3 – 0:13 – 17:74 – 81:239 – 2259:3242

 

FINAŁ Suwałki 9-10.02.19 z udziałem czterech najlepszych drużyn po rundzie zasadniczej, system 1-4, 2-3, zwycięzcy o złoto, pokonani o brąz

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
13.09.2019

Dam pracę

13.09.2019

remont domu

Dodaj nowe ogoszenie