22.05.2016

IMPMM. Debel Aleksandrowicz/Hołub wicemistrzami Polski

Plan wykonany, mamy srebrny medal. W finale rozstawiona z „2” suwalska para Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub przegrała 13:21, 7:21 z rozstawionymi z „1” zawodnikami Technika Głubczyce Jakubem Mazurem/Szymonem Ślepeckim. GRATULUJEMY!!!

Z trzech szans na półfinały wykorzystaliśmy jedną, ale tę najmocniejszą. W ćwierćfinałach pożegnali się z turniejem, a zatem w mistrzostwach Polski zajmą miejsca 5-8 Mateusz Hołub w singlu oraz debel Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski.

Pozycję numer „2” w kraju potwierdziła para Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub, która w półfinale pokonała rozstawionych z „3/4” Karola Kwiatkowskiego/Mateusza Rawiaka(3/4, Hubertus Zalesie Górne) 17:21, 21:17, 21:12. W finale przegrała jednak z parą Technika Mazur/Ślepecki.

Tak grali suwalczanie:

Gra pojedyncza

Mateusz Hołub (rozstawienie 5/8 - lokta na MP 5-8)

1/16 Kacper Górniak(Chojnik Jelenia Góra)  14:21, 21:12, 22:20 (0:40 min.)

1/8 Konrad Krystek(Orbitek Straszęcin)  21:18, 9:21, 22:20 (0:42 min.)

1/4 Szymon Ślepecki (1, Technik Głubczyce)  9:21, 13:21 (0:20 min.)

Jan Filipowicz (lokta na MP 9-16)

1/16 Kacper Wołk(Kiko Zamość)  21:14, 21:14 (0:18 min.)

1/8 Maksymilian Danielak(Ruch Piotrków Tryb.)  11:21, 11:21  (0:20 min.)

Sebastian Lenczewski (llokta na MP 17-32)

1/16 Adrian Krawczyk (5/8, Korona Pabianbice)  8:21, 21:18, 13:21 (0:30 min.)

Michał Aleksandrowicz (lokta na MP 9-16)

1/16 Piotr Stachowicz(MKS Strzelce Opolskie)  21:14, 21:11 (0:21 min.)

1/8 Jakub Melaniuk (2, Milenium Warszawa)  12:21, 6:21 (0:14 min.)

gra podwójna

Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub (2) - wicemistrzostwo Polski

1/16 wolny los

1/8 Franciszek Dąbrowski(Lotka Ostrów Wlkp.)/Jan Wiśniewski(Kopernik Słupca)   21:9, 21:11 (0:20 min.)

1/4 Tycjan Kucz/Piotr Liszka(5/8, Unia Bieruń) 21:13, 21:13 (0:17 min.)

1/2 Karol Kwiatkowski/Mateusz Rawiak (3/4, Hubertus Zalesie Górne) 17:21, 21:17, 21:12 (0:30 min.)

FINAŁ: Jakub Mazur/Szymon Ślepecki (1, Technik Głubczyce)  13:21, 7:21 (0:19 min.)

Jan Filipowicz/Sebastian Lenczewski (5/8 - lokta na MP 5-8)

1/8  Michał Borowiec/Jakub Waloszek(SET Mazanowice)  19:21, 21:17, 21:14 (0:35 min.)

1/4 Maksymilian Danielak(Ruch Piotrków Tryb.)/Adrian Krawczyk(3/4 Korona Pabianice)  21:16, 8:21, 13:21 (0:33 min.)