02.02.2019

Kamila Augustyn w singlu i debel Wacha/Łogosz w finale MP w telewizji i internecie

W niedzielnych finałach (transmisja live w TVP Sport i na sport.tv.pl) rozgrywanych w Gnieźnie 55 Indywidualnych Mistrzostwach Polski wystąpi dwoje badmintonistów SKB Suwałki. Będą to Kamila Augustyn w singlu oraz debel męski Przemysław Wacha(Technik Głubczyce)/Michał Łogosz.

„Katem” suwalskich badmintonistów w deblu okazał się Adam Cwalina, do niedawna reprezentujący barwy SKB, a obecnie zawodnik Akademii Badmintona Roberta Mateusiaka w Warszawie. Adaś, grając w parze z kolegą klubowym Miłoszem Bochatem pokonali w 1/8 Aleksandra Jabłońskiego(Hubal)/Michała Sobolewskiego(SKB), a w ćwierćfinale Łukasza Morenia(SKB)/Wojciecha Szkudlarczyka(Hubal). W finale przyjdzie im zmierzyć się z parą bardzo doświadczonych i utytułowanych rywali Przemkiem Wachą(Technik) i Michałem Łogoszem. Do trzech razy sztuka...

Ten pasjonujący pojedynek, ale też występ Kamili Augustyn w finałowym meczu singla z Wiktorią Dąbczyńską (Orlicz Suchedniów) oraz pozostałe mecze finałowe będzie można obejrzeć w relacji live na antenie TVP Sport, a w internecie na  https://sport.tvp.pl/transmisje. Początek transmisji od godz. 10:00.   

Na ćwierćfinale rywalizację w Gnieźnie zakończyli i na miejscach 5-8 sklasyfikowani zostali Mateusz Świerczyński w singlu, deble mężczyzn  Łukasz Moreń(SKB)/Wojciech Szkudlarczyk(Hubal) i kobiet Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska oraz Karolina Szubert(Technik)/Magdalena Witek, które sklasyfikowane zostały na miejscach 9-16.Przypomnijmy, że do ósemki najlepszych w kraju nie udało się przebić deblom mężczyzn Aleksander Jabłoński(Hubal)/Michał Sobolewski(SKB) a także parze mieszanej Aleksander Jabłoński(Hubal)/Magdalena Witek(SKB), która 17-27.

Strona mistrzostw: http://www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=289289AF-B252-42EC-B8BA-A0B141A957A5

Tak losowali i grali zawodnicy SKB Suwałki

Gra pojedyncza mężczyzn

Kwalifikacje:

Michał Sobolewski

I runda - wolny los

II ruda  – Adrian Koc (1,WWL Badminton Club Marki)  21-11  21-13

III runda - Mateusz Dubowski (ABRM Warszawa)  15-21  11-21

Turniej główny

Mateusz Świerczyński

1/16 - Łukasz Cimosz (3/4, Chojnik Jelenia Góra)  21 -12  21-9

1/8 - Michał Kikosicki(AZS UM łódź)  29-27  21-13

1/4 – Mateusz Dubowski (ABRM Warszawa)   10-21  16-21

 

Gra pojedyncza kobiet

Kamila Augustyn

1/16 – Aneta Niklas (5/8, Dwójka Bytów)  21-12  21-11

1/8 - Emilia Goldwasser(UKS 2 Sobótka)   21-10  21-15

1/4 – Agata Reszelewska (Kiko Zamość)  21-13  21-3

1/2 – Karolina Władzińska(Legia W-wa Badminton)   21-12  21-10

FINAŁ - Wiktoria Dąbczyńska (Orlicz Suchedniów) 

 

Gra podwójna mężczyzn

Aleksander Jabłoński(Hubal)/Michał Sobolewski(SKB)

1/16 - Patryk Kordek(Aktywna Piątka Przemyśl)/Maciej Matusz(Technik Głubczyce)  22-20  28:26

1/8 - Miłosz Bochat/Adam Cwalina(1, ABRM Warszawa)  7-21  13-21

 

Łukasz Moreń(SKB)/Wojciech Szkudlarczyk(Hubal)

1/16 – Zbigniew Jasiulewicz/Mariusz Kabat(AZS AGH Kraków)  21-13  21-11

1/8 – Szymon Stokfisz/Wiktor Trecki(5/8, Unia Bieruń)   21-14  21-14

1/4 - Miłosz Bochat/Adam Cwalina(1, ABRM Warszawa)   17-21  19-21

 

Przemysław Wacha(Technik Głubczyce)/Michał Łogosz(SKB)

1/16 - Mateusz Danielak(Tuch Piotrków Tryb.)/Marcin Nowak(Chojnik Jelenia Góra)  21-11  21-12

1/8 Mateusz Dubowski(ABRM W-wa)/Paweł Śmiłowski(3/4, Hubal)  21-13  21-9

1/4 – Maciej Gomoła/Michał Gomoła(5/8, Masovia Płock)  21-11  21-9

1/2 – Paweł Pietryja(Plesbad Pszczyna)/Jan Rudziński(2, Legia W-wa Badminton)   21-19  18-21  21-12

Finał: Miłosz Bochat/Adam Cwalina(1, ABRM Warszawa)   

 

Gra podwójna Kobiet

Karolina Szubert(Technik)/Magdalena Witek(SKB)

1/16 - Agata Iskra(Unia Bieruń)/Agnieszka Szymaszek(AZS AGH Kraków)  21-10  21-9

1/8 Dorota Grzejdak(Kometa Sianów)/Marlena Szkudlarczyk(PTS Puszczykowo)  21-13  21-9

1/4 – Kornelia Marczak(Plesbad Pszczyna)/Magdalena Świerczyńska(UKS Baranowo)  21-23  15-21

Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska

1/16 - Zuzanna Jankowska/Marta Jewtuch(BENINCA UKS Feniks K-K)  21-13  21-10

1/8 Anna Czuchra/Joanna Podedworny(Unia Bieruń)  21-16  21-14

1/4 – Paulina Hankiewicz(ABRM Warszawa)/Dominika Kwaśniak(BENINCA UKS  Feniks K-K)  15-21  21-13  23-21

 

Gra mieszana

Aleksander Jabłoński(Hubal)/Magdalena Witek(SKB)

1/16 – Maciej Dąbrowski/Magda Konieczna(Hubal)  20-22  18-21

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.26.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2665 4.3527
USD 0.00% 3.8321 3.9095
GBP 0.00% 4.8450 4.9428
CHF 0.00% 3.8024 3.8792
Dodaj nowe ogoszenie