21.06.2018

KME. BC Chambly Oise (Francja) - SKB Litpol-Malow 4:1. O półfinał też z Francuzami [zdjęcia]

Mistrzowie Polski, zawodnicy SKB Litpol-Malow Suwałki wykonali plan minimum jakim był awans do ćwierćfinału. W kończącym grupową rywalizację meczu o 1 miejsce przegrali 1:4 z mistrzami Francji, z Robertem Mateusiakiem w składzie.

W piątek o godz. 10:00 w meczu o półfinał suwalski zespół zmierzy się z ubiegłorocznym triumfatorem KME francuskim zespołem Issy Les Moulineaux BC. 

Niestety, do ósemki nie awansował wicemistrz Polski Hubal Białystok, który zakończył rywalizację na miejscach 5-8.   

Pozostałe pary ćwierćfinałowe to: Primorie Władywostok (Rosja) – BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou (Czechy), Lokomotiva Koszyce (Słowacja) - Calvi Network BC Milano (Wlochy) i Recreativo Ies La Orden (Hiszpania) - BC Chambly Oise (Francja).

Fot. Rafał Oleksiewicz

Wyniki w grupach:

Grupa 1

Lokomotiva Koszyce (Słowacja) - Moss BK (Norwegia)  4:1 

Issy Les Moulineaux BC (France, Mistrz Europy 2017, rozstawiony) - Lokomotiva Koszyce (Słowacja)  4 : 1

Issy Les Moulineaux BC (Francja) - Moss BK (Norwegia)  5:0

Tabela:

1. Issy Les Moulineaux BC (Francja) – awans do ćwierćfinału

2. Lokomotiva Koszyce (Słowacja) – awans do ćwierćfinału

3. Moss BK (Norwegia) 

Grupa 2

Valmiera BK (Łotwa) - SKB Litpol-Malow Suwałki 0 : 5

Una Brega – Febby Angguni  18:21, 10:21

Andis Berzins – Kieran Merrilees  4:21, 10:21 

Diana Baltina/Anita Svalbe - Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska  7:21, 7:21

Arturs Kelpe/Maris Loiko – Michał Łogosz/Łukasz Moreń  8:21, 7:21 

Una Berga/Andis Berzins – Kamila Augustyn/Scott Evans  5:21, 19:21

BC Chambly Oise (Francja) - Valmiera BK (Łotwa)  5 : 0

BC Chambly Oise (Francja) - SKB Litpol-Malow Suwałki  4 : 1

Quentin VINCENT/Lorraine BAUMANN - Scott EVANS/Kamila AUGUSTYN 18:21, 21:23

Eetu HEINO - Kieran MERRILEES  21:16,  17:21,  21:17

Soraya DE VISCH EIJBERGEN - Febby ANGGUNI  21:18, 21:10

Robert MATEUSIAK/Quentin VINCENT - Michał ŁOGOSZ/Łukasz MOREŃ  11:21, 21:15,  21:16

Lorraine BAUMANN/Soraya DE VISCH EIJBERGEN - Febby ANGGUNI/Kamila AUGUSTYN  21:11, 21:7

Tabela:

1. BC Chambly Oise (Francja) – awans do ćwierćfinału

2. SKB Litpol-Malow Suwałki – awans do ćwierćfinału

3. Valmiera BK (Łotwa)   

Grupa 3.

Calvi Network BC Milano (Wlochyy, rozstawiony) - BK 73 Deltacar Benatky (Czechy)  3 : 2

ACF Che LAGOENSE (Portugalia) - BAD79 Anderlecht (Belgia) 5 : 0

Calvi Network BC Milano (Wlochyy, rozstawiony) - ACD Che Lagoense (Portugalia)  5 : 0

BAD79 Anderlecht (Belgia) – BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou (Czechy)  1 : 4

Calvi Network BC Milano (Wlochy) - BAD79 Anderlecht (Belgia)  5 : 0

ACD Che Lagoense (Portugalia) – BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou (Czechy)  0 : 5

Tabela:

1. Calvi Network BC Milano (Wlochy) – awans do ćwierćfinału

2. BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou (Czechy) – awans do ćwierćfinału

3. ACF Che LAGOENSE (Portugalia)

4. BAD79 Anderlecht (Belgium) 

Grupa 4.

UKS Hubal Białystok - BC Jonglenster (Luksemburg)  5 : 0

Primorie Władywostok (Rosja, rozstawiony) - Recreativo Ies La Orden (Hiszpania) 4 : 1

Primorie Władywostok (Rosja) - UKS Hubal Białystok  5 : 0

BC Jonglenster (Luksemburg) - Recreativo Ies La Orden (Hiszpania)  0 : 5

Primorie Władywostok (Rosja) - BC Jonglenster (Luksemburg)  5 : 0

UKS Hubal Bialystok - Recreativo Ies La Orden (Hiszpania)  2 : 3

Tabela:

1. Primorie Władywostok (Rosja) – awans do ćwierćfinału

2. Recreativo Ies La Orden (Hiszpania)  - awans do ćwierćfinału

3. Hubal Białystok

4. BC Jonglenster (Luksemburg) 

Program mistrzostw

Piątek, 22.06.

pojedynki ćwierćfinałowe

godz. 10.00

Issy Les Moulineaux BC (Francja) – SKB Litpol – Malow Suwałki

Primorie Wladywostok (Rosja) – BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou (Czechy),

i 13.00

Lokomotiva Koszyce (Słowacja) - Calvi Network BC Milano (Włochy) i Recreativo Ies La Orden (Hiszpania) - BC Chambly Oise (Francja)

pojedynki półfinałowe i dekoracja brązowych medalistów godz. 17.00 i 19:00 -

Sobota, 23.06.

godz. 11.00 - finał Mistrzostw, dekoracje i zakończenie.

Końcowa klasyfikacja:

1.

2.

3-4.

5-8.

9-12. Moss BK (Norway), Valmiera BK (Latvia), ACF Che LAGOENSE (Portugal), Hubal Białystok,    

13-14. BC Jonglenster (Luxembourg), BAD79 Anderlecht (Belgium)    

Oficjalna strona mistrzostw http://ecc2018.bialystok.pl/

Relacje live i komplet wyników: https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=B457D0F2-A282-4DA2-A249-7BECF294147B

Występ SKB Litpol-Malow Suwałki w finale Klubowych Mistrzostw Europy dofinansował Urząd Miejski w Suwałkach.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
08.20.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.63% 4.3270 4.4144
USD 0.46% 3.9001 3.9789
GBP 0.12% 4.7254 4.8208
CHF 0.34% 3.9753 4.0557
Dodaj nowe ogoszenie