17.06.2017

MP w badmintonie. Z sześciu szans wyszły trzy medale

Z sześciu szans na awans do strefy medalowej, jakie w sobotnie przedpołudnie na rozgrywanych w Białymstoku 53 Yonex Indywidualnych Mistrzostwach Polski mieli zawodnicy SKB Suwałki, wykorzystali trzy, wszystkie w grach podwójnych.

W popołudniowych półfinałach zagrają deble Adam Cwalina/Robert Mateusiak(Hubal), Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska oraz mikst Michał Łogosz/Kamila Augustyn. Na miejscach 5-8 sklasyfikowani będą: debel Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczyk (2,Hubal) i mikst Przemysław Szydłowski(Technik)/Magdalena Witek oraz w singlu Maciej Poulakowski. 

Tak losowali i grali zawodnicy SKB Litpol-Malow Suwałki:

Gra pojedyncza mężczyzn:

Michał Sobolewski:

1 runda eliminacji wolny los

2 runda Michał Kaźmierczak (6, (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)) 21:11, 21:12

3 runda  Hubert Pączek (AZS AGH Kraków) 12:21, 10:21

Maciej Poulakowski

1/32 Adam Sowa (5/8, Kolejarz Częstochowa)  21:13, 21:13

1/8 Marcin Kalitka (AZS AGH Kraków) 21:14, 21:16

1/4 Rafał Hawel (-) 17:21, 12:21

Gra podwójna mężczyzn

Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczyk (2,Hubal)

1/16 wolny los

1/8 Tomasz Persona(AZSAGH Kraków)/Michał Suski(AZSWAT Warszawa) 21:8, 21:12

1/4 Paweł Pietryja(Plesbad Pszyczna)/Przemysław Szydłowski(Technik) 21:14, 17:21, 16:21

Adam Cwalina/Robert Mateusiak(Hubal)

1/16 Jerzy Dołhan/Sławomir Hetmański (Victoria Domecko)  21:9, 21:7

1/8 Patryk Kopeć(Stal Nowa Dęba)/Konrad Płoch(5/8, Start Widełka) 21:12, 21:15

1/4 Adrian Jaśkowiak(UKS Baranowo)/Radosław Wróbel(3/4,Vol-Trick Kępno) 21:12, 21:14

1/2 Paweł Prądziński(Match Point Ślęza)/Jan Rudziński(1, AZSAGH Krakw) 17.12. g.  16:00

Michał Sobolewski/Adam Szolc (5/8, Hubertus Zalesie Górne)

1/16 wolny los

1/8 Paweł Pietryja(Plesbad Pszyczna)/Przemysław Szydłowski(Technik) 16:21, 13:21 

Gra podwójna kobiet:

Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska

1/16 wolny los

1/8 Kinga Haracz/Katarzyna Macedońska (Technik) 21:19, 21:15

1/4 Wiktoria Adamek(UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.)/Izabela Pajek(2, Orlicz Suchedniów) 21:17, 21:14

1/2 Dominika Cygan(AZSUM Łódź)/Małgorzata Janiaczyk(-) 17.06. g.  16:00

Kornelia Marczak/Magdalena Witek

1/16 Agnieszka Foryta(Energa Lubliniec)/Ida Wiśniewska(Yonex Team Lublin) 22:20, 21:18

1/8 Agnieszka Wojtkowska/Aneta Wojtkowska (Technik) 16:21, 21:19, 6:21

Gra mieszana

Michał Łogosz/Kamila Augustyn

1/16 Aleksander Jabłoński(Hubal)/Kinga Haracz(Technik) 21:19, 21:17

1/8 Maciej Ociepa(Kolejraz Częstochowa)/Karolina Gajos(3/4,Dwójka Blachownia) 21:23, 21:14, 21:12

1/4 Radosław Wróbel(Vol-Trick Kępno)/Izabela Pajek (5/8,Orlicz Suchedniów)  21:7, 21:13

1/2 Robert Mateusiak/Nadzieżda Zięba (1, Hubal) 17.06. g. 16:00

Przemysław Szydłowski(Technik)/Magdalena Witek

1/16 Piotr Kowenicki/Aneta Walentukanis(AZSUWM Olsztyn) 21:6, 21:10

1/8 Jan Rudziński/Wiktoria Rudzińska (5/8, AZS AGH Kraków) 21:14, 21:8

1/4 Robert Mateusiak/Nadzieżda Zięba (1, Hubal) 13:21, 9:21

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.22.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.16% 4.2120 4.2970
USD 0.31% 3.7494 3.8252
GBP 0.11% 4.6987 4.7937
CHF 0.30% 3.8209 3.8981
Dodaj nowe ogoszenie