19.09.2016

Po GPJMiMM w Suchedniowie: Postęp jest, ale ...

... na wyniki trzeba jeszcze poczekać – występ suwalskich badmintonistów ocenia trener Jerzy Dołhan. – Potrafimy już wygrywać pojedyncze mecze, ale jeszcze nie turnieje. Nie jesteśmy w stanie postawić tej przysłowiowej kropki nad „i”. Trzeba jednak brać pod uwagę, że nasi zawodnicy przeszli do wyższej kategorii i grają ze starszymi, silniejszymi i ogranymi już rywalami. Oceniając krótko występ w Suchedniowie powiem tak: bez zachwytu, ale też bez wpadek.

W sobotę i niedzielę w Białymstoku kolejne turnieje będące jednocześnie mistrzostwami województwa.

- W sobotę grają młodzicy i juniorzy młodsi, w niedzielę juniorzy. Pojedziemy liczniejszą ekipą i z nadziejami na sukcesy w mistrzostwach województwa – dodaje J. Dołhan.        

Tak grali zawodnicy SKB na GPJMiMM w Suchedniowie

Młodzicy Młodsi U –11

Gra pojedyncza (gr. E) – 1 m-ce w grupie; 5-8 w turnieju

Dominik Ułanowicz (5) 

Mikhail Makarov (Białoruś) 15:8, 15:7

Jakub Gałązka (Technik) 15:11, 15:8

1/8 Mikołaj Chrzanowski (Tęcza Zagańsk) 15:3,  15:4

1/4 Sebastian Pienkowicz (Unia Bieruń, 3/4) 15:13, 12:15, 8:15

Młodzicy Młodsi U –13

Gra pojedyncza

Dominik Ułanowicz (gr. 2) 2. m-ce w grupie, 17-32 w turnieju

Dawid Perkowski (Hubal, 2) 8:21, 7:21

Rafał Mielnik (Technik) 21:11, 21:15

Patryk Daroń (Beninca UKS Feniks K-K)21:16, 21:19

Aleksandra Juszkiewicz (gr. 2) 2. m-ce w grupie

Oliwia Pajor (Iskra Sarbice)  21:4, 21:8

Anna Czuchra (2, Unia Bieruń) 9:21, 5:21

Natalia Skindzier (gr. 4), 2 m-ce w grupie

Aleksandra Słowik (Junis Szczucin) 21:13, 21:12

Martyna Kowalczyk (Kometa Sianów, 3/4)  9:1, 15:21

Natalia Lenczewska (gr. 12), 3 m-ce w grupie

Amanda Sofija Grosberga (Łotwa) 21:19, 12:21, 12:21

Magdalena Łuczak (Hubertus Zalesie Górne, 9/16) 8:21, 21:17, 10:21

Gra podwójna (gr.1 )

Aleksandra Juszkiewicz/Natalia Skindzier, 2 m-ce w grupie

Maria Junczewska/Victoria Wojciechowicz (Milenium Warszawa) 21:14, 21:8

Emilia Szczech/Aleksandra Słowik (Junis Szczecin) 21:8, 21:18

Julia Pajak/Julia Panek (Orlicz, 1) 14:21, 10:21

Gra mieszana (gr. 6)

Dominik Ułanowicz/Natalia Lenczewska 3 m-ce w grupie

Bartłomiej Butkus/Julia Bajerska (Bursztyn Gdańsk) 16:21, 15:21

Dominik Juhnke/Julia Wójcik (Beninca UKS Feniks K-K, 5/8) 18:21, 14:21

Juniorzy Młodsi U – 17

Gra pojedyncza

Michał Barański (g. 4) 2 m-ce w grupie

Aleksander Dzwonnik (Rarcownik Warszawa) 21:16, 21:11

Bartosz Gałązka (Technik, 3/4) 7:21, 12:21

Sebastian Jaroszczuk (gr. 11, 9/14), 1 m-ce w grupie, 9-14 w turnieju

Mikołaj Jóźwiak (Hubertus Zalesie Górne) 21:15, 21:5

Kacper Okrojek (Korona Pabianice) 21:16, 21:10

1/8 Miłosz Miernik (Orlicz, 5/8) 16:21, 19:21

Natalia Owsiejew (gr. 3) 2 m-ce w grupie

Klaudia Rubik (Akadmeia Sportu Wrocław) 2:0 walkower

Anna Duda (Dwójka Bytów, 3/4) 13:21, 17:21

Klaudia Butkiewicz (gr. 5) 3 m-ce w grupie

Maria Dziedzic (Sokół Ropczyce) 13:21, 20:22

Aleksandra Pająk (Orlicz, 5/8) 6:21, 6:21

Gra podwójna

Sebastian Jaroszczuk/Michał Barański (gr.  2) 3 m-ce w grupie

Robert Guńka(Spartakus Niepołomice)/Maciej Nagły(KSOS Kraków)  21:16, 19:21, 21:9

Jakub Kufel(Orbitek)/Rafał Lejko(Stal Nowa Dęba, 2) 17:21, 19:21

Nestor Gabrysiak(Kometa Sianów)/Michał Matysiak(Hubertus)  11:21, 9:21

Klaudia Butkiewicz/ Natalia Owsiejew (gr. 5), 2 m-ce w grupie

Ksenija Pletjukhova (Białoruś) /Klaudia Rubik(Akademia Sportu Wrocław) 2:0 walkower

Beata Mycek(Stal Nowa Dęba)/Aleksandra Pająk (Orlicz, 5) 9:21, 8:21

Gra mieszana

Sebastian Jaroszczuk/ Natalia Owsiejew (gr. 1) 2 m-ce w grupie

Kacper Okrojek(Korona Pabianice)/Ola Sieprawska(Dwójka Bytów) 21:9, 21:12

Kordian Kobylik(Technik)/Agnieszka Foryta (Energa Lubliniec,1) 17:21, 18:21

Michał Barański/Kaludia Butkiewicz (gr. 7), 2 m-ce w grupie

Parkis Kruze/Arta Priedniece (Łotwa) 21:14, 21:13

Miłosz Miernik(Orlicz)/Zofia Tomczyk (Stal Nowa Dęba,5/8) 16:21, 13:21

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.23.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.03% 4.1574 4.2414
USD 0.64% 3.6932 3.7678
GBP 0.71% 4.8076 4.9048
CHF 0.05% 3.8089 3.8859
Dodaj nowe ogoszenie