09.12.2018

SKB bez medalu na Klubowych Mistrzostwach Polski Drużyn Mieszanych

Bez medalu z rozegranych w Białymstoku Klubowe Mistrzostwa Polski Drużyn Mieszanych w kategoriach od młodzika do juniora wrócili badmintoniści SKB Suwałki. Suwalczanie wywalczyli jedno miejsce czwarte, jedno piąte i dwukrotnie sklasyfikowani zostali na miejscach 5-6. W mistrzostwach rywalizowało aż 29 drużyn.

- Kto wie jak potoczyłby się mecz o brąz gdyby, w singlu dziewczyn, Gabrysi Grosz dopisała odrobina tak potrzebnego w sporcie szczęścia i wygrała z Anastasiią Kosemchuk. Niestety, tego szczęścia zabrakło i musieliśmy zadowolić się czwartym miejscem. Na swoim dobrym poziomie zagrali ci, na których najbardziej stawiałem. Reszta, nie ma co ukrywać, zawiodła. Jedyny pozytywnym wnioskiem z tych mistrzostw jest ten, że nasi zawodnicy zobaczyli jak wiele pracy czeka ich żeby, nie tylko walczyli jak równi z równymi, ale i wygrywali z rywalami z innych klubów – występ suwalczan w Białymstoku podsumował trener Jerzy Dołhan. 

Suwalski Klub Badmintona reprezentowali:  Gabriela Grosz, Aleksandra Kontrolewicz, Sebastian Bilbin, Michał Barański, Grzegorz i Mateusz Hołub, Michał Aleksandrowicz, Sebastian Lenczewski, Jan Filipowicz, Natalia Lenczewska, Oliwia Niedzwiedzka, Natalia Skindzier, Mikołaj Bobowicz, Mateusz Derda, Dominik Ułanowicz, Wiktoria Banaszewska,  Aleksandra Wilczewska, Nikola Piotrowska. 

Dodajmy, że medalami podzielili się zawodnicy z sześciu klubów. Najwięcej powodów do zadowolenia mieli reprezentanci Unii Bieruń, którzy zdobyli dwa medale złote (młodzicy młodsi i juniorzy) oraz jeden brązowy (młodzicy), po jednym złocie wywalczyli zawodnicy Hubala Białystok (do tego po jednym srebrnym i brązowym) i Benincy UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle (plus dwa srebrne), Jedno srebro pojechało do Milenium Warszawa, a po jednym brązowym krążku zabrali do domów badmintoniści Komety Sianów i Technika Głubczyce. 

Wyniki mistrzostw

Młodzik Młodszy

Gr. 1.

UKS Hubal Białystok - UKS Korona Pabianice  4 - 1

UKS Plesbad Pszczyna - LKS Technik Głubczyce  1 – 4

UKS Hubal Białystok - UKS Plesbad Pszczyna  4 – 1

LKS Technik Głubczyce - UKS Korona Pabianice  5 – 0

UKS Hubal Białystok - LKS Technik Głubczyce  3 - 2

UKS Plesbad Pszczyna - UKS Korona Pabianice   2 – 3

Tabela:

1. UKS Hubal Białystok  3  6  11 - 4  23 - 10  636 - 513

2. LKS Technik Głubczyce    3  4  11 - 4  24 - 8  604 - 461 

3. UKS Plesbad Pszczyna  3  2  4  5 - 10  11 – 23  523 - 421

4. UKS Korona Pabianice  3  1  2 –11  8 – 25  256 - 613   

Gr. 2

 SKB Suwałki – UKS Unia Bieruń  2 – 3

Dominik UŁANOWICZ - Sebastian PINKOWICZ  17-21 21-11 21-13

Wiktoria BANASZEWSKA - Kinga STOKFISZ  2-21 1-21        

Mikołaj BOBOWICZ/Mateusz DERDA - Brajan PŁOSZCZYCA/Filip ZIOŁA  21-10 21-18  

Nikola PIOTROWSKA/Aleksandra WILCZEWSKA - Agata KOZICKA/Amelia SOCHA  13-21 17-21

Wiktoria BANASZEWSKA/Dominik UŁANOWICZ - Emilia JOCHACY/Sebastian PINKOWICZ  14-21 19-21

BENINCA UKS Feniks K-K - SKB Suwałki   4 – 1

Tomasz CIEŻ/Julia WÓJCIK - Wiktoria BANASZEWSKA/Dominik UŁANOWICZ  21-15 21-15

Malwina GEDIGA - Nikola PIOTROWSKA  21-19 21-14           

Wojciech BUDNY - Dominik UŁANOWICZ  21-12 17-21 18-21           

Jagoda GEDIGA/Julia WÓJCIK - Wiktoria BANASZEWSKA/Aleksandra WILCZEWSKA  21-10 21-9      

Wojciech BUDNY/Tomasz CIEŻ - Mikołaj BOBOWICZ/Mateusz DERDA  21-8 21-13

BENINCA UKS Feniks K-K - UKS Unia Bieruń   1 - 4

Tabela:

1. UKS Unia Bieruń   2  4  7 – 3  15 – 7  395 - 335

2. BENINCA UKS Feniks K-K  2  2  5 – 5  392 - 353

3. SKB Suwałki   2  1  3 – 7  6 – 16  324 - 423

FINAŁ

UKS Hubal Białystok - UKS Unia Bieruń   2 - 3

O miejsca 3-4

LKS Technik Głubczyce  -  BENINCA UKS Feniks K-K   3 – 2

Końcowa klasyfikacja:

1. UKS Unia Bieruń   

2. UKS Hubal Białystok

3. LKS Technik Głubczyce 

4. BENINCA UKS Feniks K-K  

5-6. SKB Suwałki  i UKS UKS Korona Pabianice  

7.  UKS Plesbad Pszczyna  

Młodzik

Gr. 1

BENINCA UKS Feniks K-K - UKS Kiko Zamość  5 - 0

SKB Suwałki – ABRM Warszawa  0 – 5

Dominik UŁANOWICZ - Jan WILCZAK  17-21 10-21

Oliwia NIEDŹWIEDZKA    - Aleksandra WĘSŁAWOWICZ  16-21 17-21

Natalia LENCZEWSKA/Dominik UŁANOWICZ - Aleksandra KOPYT/Jan WILCZAK 17-21 19-21

Mikołaj BOBOWICZ/Mateusz DERDA - Bartosz KRAJEWSKI/Kacper ZYCHOWICZ  8-21 14-21 

Natalia LENCZEWSKA/Oliwia NIEDŹWIEDZKA - Aleksandra KOPYT/Aleksandra WĘSŁAWOWICZ  21-23 19-21

BENINCA UKS Feniks K-K - SKB Suwałki  5 – 0

Przemysław GAJDA/Julia WÓJCIK - Dominik UŁANOWICZ/Natalia LENCZEWSKA  21-11 13-21 21-12 

Dominika GAJDA - Natalia SKINDZIER  21-19 21-7

Dominik JUHNKE - Dominik UŁANOWICZ  24-22 21-16         

Dominika GAJDA/Julia WÓJCIK    - Natalia LENCZEWSKA/Oliwia NIEDŹWIEDZKA  21-12 21-9

Przemysław GAJDA/Dominik JUHNKE     - Mikołaj BOBOWICZ/Mateusz DERDA  21-17 21-11

 ABRM Warszawa - UKS Kiko Zamość  3 - 2

BENINCA UKS Feniks K-K - ABRM Warszawa  3 – 2

SKB Suwałki  - UKS Kiko Zamość  4 – 1

Natalia LENCZEWSKA/Dominik UŁANOWICZ - Magdalena KASPEREK/Łukasz WOŹNIAK  20-22 15-21           

Natalia SKINDZIER - Oliwia MAŁECKA  21-14 21-7

Dominik UŁANOWICZ - Oskar SZEWCZUK  21-16 22-20      

Natalia LENCZEWSKA/Oliwia NIEDŹWIEDZKA - Magdalena KASPEREK/Oliwia MAŁECKA 21-10 16-21 21-14

Mikołaj BOBOWICZ/Mateusz DERDA - Oskar SZEWCZUK/Łukasz WOŹNIAK  21-19 21-18

 

Tabela:

1. BENINCA UKS Feniks K-K   3  3  13-2  26-5  625-459

2. ABRM Warszawa  3  2  10-5  21-10  551-530

3. SKB Suwałki    3  1  4-11  9-23  535-620

4. UKS Kiko Zamość  3  0  3-12  7-25  503-605

Gr. 2

UKS Unia Bieruń - UKS Korona Pabianice 4 - 1

UKS Korona Pabianice - UKS Hubal Białystok  4 - 1 

UKS Hubal Białystok - UKS Unia Bieruń 4 – 1

Tabela:

1. UKS Hubal Białystok  2  2  8-2  17-4  425-302

2. UKS Unia Bieruń  2  1  5-5  11-12  438-407

3. UKS Korona Pabianice  2  0  2 – 8  339 – 493

O miejsca 1-2

BENINCA UKS Feniks K-K  -  UKS Hubal Białystok  1 - 3

O miejsca 3-4

ABRM Warszawa - UKS Unia Bieruń  2 -  3

5-6. SKB Suwałki i UKS Korona Pabianice 

7. UKS Kiko Zamość 

Junior Młodszy

SKB Suwałki - AZSUW Warszawa  4 - 1

Michał ALEKSANDROWICZ/Gabriela GROSZ - Joanna KULAWIAK/Jakub MIKOŁAJCZYK  21-12 21-12                       

Mateusz HOŁUB - Andrzej NICZYPORUK  14-21 13-21                      

Gabriela GROSZ - Marta STYCZYŃSKA  21-17 21-9

Michał ALEKSANDROWICZ/Grzegorz HOŁUB - Jakub MIKOŁAJCZYK/Andrzej NICZYPORUK  21-10 14-21 23-21

Aleksandra KONTROLEWICZ/Natalia LENCZEWSKA - Joanna KULAWIAK/Marta STYCZYŃSKA  21-12 21-16         

UKS Kiko Zamość - UKS Unia Bieruń  1-  4

SKB Suwałki - UKS Unia Bieruń  3 - 2

Michał ALEKSANDROWICZ/Gabriela GROSZ - Anna CZUCHRA/Piotr LISZKA 21-12 21-14      

Aleksandra KONTROLEWICZ - Joanna PODEDWORNY  3-21 5-21   

Grzegorz HOŁUB - Piotr LISZKA  21-18 9-21 21-16       

Gabriela GROSZ/Natalia LENCZEWSKA - Anna CZUCHRA/Joanna PODEDWORNY 8-21 18-21

Michał ALEKSANDROWICZ/Mateusz HOŁUB - Dominik KŁAPUT/Jakub SŁUPCZEWSKI  21-9 21-13

BENINCA UKS Feniks K-K - UKS Kiko Zamość  5 - 0

BENINCA UKS Feniks K-K - SKB Suwałki  5 – 0

Mikołaj SZYMANOWSKI   - Mateusz HOŁUB  21-12 21-8       

Zuzanna JANKOWSKA - Gabriela GROSZ  21-7 18-21 21-16    

Karol BUDNY/Mikołaj SZYMANOWSKI - Michał ALEKSANDROWICZ/Grzegorz HOŁUB  21-15 21-10

Dominika GAJDA/Julia PROKOPCZUK    - Aleksandra KONTROLEWICZ/Natalia LENCZEWSKA  21-12 21-16

Karol BUDNY/Zuzanna JANKOWSKA - Michał ALEKSANDROWICZ/Gabriela GROSZ  12-21 21-15 21-15           

AZSUW Warszawa - UKS Unia Bieruń  3 - 2

UKS Kiko Zamość - SKB Suwałki  2 - 3

Bartłomiej WOŹNIAK - Mateusz HOŁUB 14-21  13-21

Oliwia MAŁECKA - Gabriela GROSZ  12-21 10-21

Jakub SMOLAK/Bartłomiej WOŹNIAK - Michał ALEKSANDROWICZ/Grzegorz HOŁUB  19-21 14-21

Magdalena KASPEREK/Oliwia MAŁECKA - Aleksandra KONTROLEWICZ/Natalia LENCZEWSKA  21-17  21-19

Magdalena KASPEREK/Jakub SMOLAK - Michał ALEKSANDROWICZ/Gabriela GROSZ  18-21 21-18 21-19

BENINCA UKS Feniks K-K - AZSUW Warszawa  5 – 0

BENINCA UKS Feniks K-K - UKS Unia Bieruń   4 - 1

UKS Kiko Zamość - AZSUW Warszawa  0 - 5

Tabela:

1. BENINCA UKS Feniks K-K  4  8  19-1  38-6  890-586

2. SKB Suwałki  4  6  10-10  23-22  768-783

3. AZSUW Warszawa  4  4  9-11  20-24  733-793

4. UKS Unia Bieruń  4  4  9-11  20-23  719-698

5. UKS Kiko Zamość   4  0  3-17  9-35  644-894

Gr. 2:

UKS Korona Pabianice - UKS Hubal Białystok  0 - 5

KS Hubertus Zalesie Górne - MKS Orlicz Suchedniów  2 – 3

UKSB Milenium Warszawa - UKS Korona Pabianice  5 – 0

KS Hubertus Zalesie Górne - UKS Hubal Białystok  1 – 4

UKS Korona Pabianice - KS Hubertus Zalesie Górne  2 - 3

UKSB Milenium Warszawa - MKS Orlicz Suchedniów  4 – 1

UKS Korona Pabianice - MKS Orlicz Suchedniów   1 – 4

UKSB Milenium Warszawa - UKS Hubal Białystok   3 - 2

Tabela:

1. UKSB Milenium Warszawa  4  8  17-3  36-6  842-520

2. UKS Hubal Białystok  4  6  16-4  33-11  872-632

3. MKS Orlicz Suchedniów    4  4  8-12  18-28  746-867 

4. KS Hubertus Zalesie Górne   4  2  6-14  14-31  702-841

5. UKS Korona Pabianice  4  0  3-17  9-34  554-856

O miejsca 1-2

BENINCA UKS Feniks K-K - UKSB Milenium Warszawa  3:0 

O miejsca 3 - 4

SKB Suwałki  - UKS Hubal Białystok   0 - 3

Mateusz HOŁUB - Dawid PERKOWSKI  13 - 21 10 - 21          

Gabriela GROSZ - Anastasiia KOSENCHUK  18 – 21  22 - 24

Michał ALEKSANDROWICZ/Grzegorz HOŁUB - Adrian KRAWCZYK/Dawid PERKOWSKI  19-21  21-16  15-21

Aleksandra KONTROLEWICZ/Natalia LENCZEWSKA - Anastasiia KOSENCHUK/Aleksandra RADZISZEWSKA  - nie rozgrywano

Grzegorz HOŁUB/Gabriela GROSZ - Adrian KRAWCZYK/Aleksandra RADZISZEWSKA - nie rozgrywano

Końcowa tabela:

1. BENINCA UKS Feniks K-K

2. UKSB Milenium Warszawa 

3. UKS Hubal Białystok   

4. SKB Suwałki 

5-6. MKS Orlicz Suchedniów i AZSUW Warszawa 

7-8. KS Hubertus Zalesie Górne i UKS Unia Bieruń 

9-10. UKS Korona Pabianice i UKS Kiko Zamość     

Juniorzy

SKB Suwałki - BENINCA UKS Feniks K-K  0 – 5

Sebastian BILBIN/Gabriela GROSZ - Karol BUDNY/Dominika KWAŚNIK  5-21 9-21

Michał BARAŃSKI  - Mikołaj SZYMANOWSKI  17-21 19-21

Aleksandra KONTROLEWICZ - Zuzanna JANKOWSKA  5-21 4-21 

Michał ALEKSANDROWICZ/Sebastian BILBIN - Karol BUDNY/Mikołaj SZYMANOWSKI  19-21 19-21

Gabriela GROSZ/Aleksandra KONTROLEWICZ - Dominika KWAŚNIK/Julia PROKOPCZUK  13-21 11-21                              

UKS Kometa Sianów - UKS Hubal Białystok  3 : 2                   

UKS Unia Bieruń - SKB Suwałki  4 – 1               

Magdalena KULSKA/Wiktor TRECKI - Sebastian BILBIN/Gabriela GROSZ  21-18 21-13

Mateusz SZATKOWSKI - Michał BARAŃSKI  15-21 17-21

Joanna PODEDWORNY - Aleksandra KONTROLEWICZ  21-5 21-2   

Szymon STOKFISZ/Wiktor TRECKI - Sebastian BILBIN/Grzegorz HOŁUB  21-5 21-12

Magdalena KULSKA/Joanna PODEDWORNY - Gabriela GROSZ/Aleksandra KONTROLEWICZ  21-4  21-10

UKS Kometa Sianów - BENINCA UKS Feniks K-K  0 - 5                      

UKS Unia Bieruń - UKS Kometa Sianów  5 - 0                 

UKS Hubal Białystok - BENINCA UKS Feniks K-K  0 - 5

Unia Bieruń -  UKS Hubal Białystok  1 - 4             

SKB Suwałki - UKS Kometa Sianów  2 - 3

Sebastian BILBIN/Gabriela GROSZ - Norbert MARKOWSKI/Martyna KOWALCZYK  17-21 21-16 10-21

Michał BARAŃSKI  - Nestor GABRYSIAK  18-21 18-21         

Gabriela GROSZ - Patrycja KUSZMAR  21-10 17-21 21-10

Michał ALEKSANDROWICZ/Sebastian BILBIN - Norbert MARKOWSKI/Nestor GABRYSIAK 23-21 21-16           

? - Michalina SURÓWKA/Patrycja KUSZMAR  0-21  0-21                     

UKS Unia Bieruń - BENINCA UKS Feniks K-K   3 - 2

SKB Suwałki - UKS Hubal Białystok  1 – 4

Sebastian BILBIN/Gabriela GROSZ - Mateusz PODKOWIŃSKI/Anastasiia KOSENCHUK  23-25 16-21

Michał BARAŃSKI - Adrian KRAWCZYK  22-20 23-25 19-21          

Gabriela GROSZ - Aleksandra RADZISZEWSKA  21-13 18-21 17-21

Michał ALEKSANDROWICZ/Sebastian BILBIN - Krzysztof PODKOWIŃSKI/Bartosz TOPCZEWSKI  21-16 21- 16 

?? - Aleksandra RADZISZEWSKA/Anastasiia KOSENCHUK  0-21 0-21

Tabela:

1. Unia Bieruń  4  4  16-4  32-11  850-610

2. BENINCA UKS Feniks K-K   4  3 17-3  36-8  884-644

3. Kometa Sianów  4  2  6-14  15-30  694-817

4. UKS Hubal Białystok  4  1  7-13  17-29  744-850

5. SKB Suwałki  4  0  4-16  11-33  620-871

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
03.24.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2387 4.3243
USD 0.00% 3.7274 3.8028
GBP 0.00% 4.8872 4.9860
CHF 0.00% 3.7525 3.8283
23.03.2019

ELEKTRYK

23.03.2019

kredens

Dodaj nowe ogoszenie