27.01.2019

SKB Litpol-Malow - OSSM-SMS Białystok, ABRM Warszawa – Hubal Białystok zagrają w finale ekstraklasy

W derbach Białegostoku OSSM-SMS podzieliła się punktami z Hubalem i oba zespoły awansowały do turnieju finałowego Drużynowych Mistrzostw Polski. W dniach 9-10.02.19 w Suwałkach w półfinale SKB Litpol-Malow Suwałki zmierzy się z OSSM-SMS Białystok, a ABRM Warszawa zagra z Hubalem. Zwycięzcy powalczą o złoto, pokonani o brąz.

Komplet wyników V rundy:

Łódź:

Sobota, 26.01.

KS Chojnik Jelenia Góra - SKB Litpol-Malow  1 : 6  (1:56)

Łukasz Cimosz - Michał Sobolewski  11-9 11-10 6-11 11-7  (0:30)

Aleksandra Pająk - Anastazja Chomicz 5-11 9-11 2-11     (0:19)

Paweł Onyśko - Mateusz Świerczyński  4-11 5-11 1-11    (0:22)

Maria Dziedzic - Kamila Augustyn  4-11 5-11 2-11  (0:11)

Łukasz Cimosz/Piotr Gajda - Łukasz Moreń/Michał Łogosz  2-11 3-11 3-11      (0:16)

Dominika Chojnacka/Aleksandra Pająk - Monika Bieńkowska/Anastazja Chomicz  5-11 2-11 7-11  (0:18)

Dominika Chojnacka/Piotr Gajda - Kamila Augustyn/Michał Łogosz  4-11 5-11 9-11  (0:12)

 

AZS UM Łódź - SKB Litpol-Malow  1 : 6           

Jacek Kołumbajew - Michał Sobolewski  11-3 10-11 119 11-4 (0:30)

Michał Kikosicki - Mateusz Świerczyński  6-11 5-11 7-11 (0:28)

Alena Lukaszevicz - Anastazja Chomicz  6-11 5-11 3-11  (0:28)

Aleksandra Felska - Kamila Augustyn  3-11 5-11 6-11 (0:09)

Michał Suski/Grzegorz Włodarczyk - Łukasz Moreń/Michał Łogosz  3-11 6-11 4-11 (0:19)

Dominika Cygan/Magdalena Okupniak - Monika Bieńkowska/Anastazja Chomicz  7-11 8;11-7-11 (0:20)

Aleksandra Kołodziej/Jacek Kołumbajew - Kamila Augustyn/Michał Łogosz  3-11 1-11 3-11 (0:12)

 

AZS UM Łódź - UKS Aktywna Piątka Przemyśl  4 : 3

KS Chojnik Jelenia Góra - UKS Aktywna Piątka Przemyśl  2 : 5

 

Niedziela, 27.01.

UKS Aktywna Piątka Przemyśl - SKB Litpol-Malow  1 : 6

Michał Matysiak - Michał Sobolewski  8-11 10-11 11-4 10-11  (0:35)

Norbert Świerk - Mateusz Świerczyński  3-11 2-11 3-11  (0:19)

Krystyna Dżanhobekova - Anastazja Chomicz  10-11 6-11 5-11  (0:28)

Aneta Niklas - Kamila Augustyn  5-11  10-11  4-11  (0:15)

Patryk Kordek/Michał Matysiak - Łukasz Moreń/Michał Łogosz  6-11  3-11  5-11  (0:14)

Krystyna Dżanhobekova/Katarina Vargova - Monika Bieńkowska/Anastazja Chomicz  6-11  7-11 11-9  11-8  11-7  (0:38)

Patryk Kordek/Katarina Vargova - Monika Bieńkowska/Michał Łogosz  7-11  5-11  7-11  (0:15)

 

AZS UM Łódź - KS Chojnik Jelenia Góra   6 : 1

 

Białystok

Sobota, 26.01.

Sportowa Politechnika Gdańsk - OSSM-SMS Białystok  1 : 6

BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle - UKS Hubal Białystok  0 : 7   

OSSM-SMS Białystok - BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle  6 : 1

Sportowa Politechnika Gdańsk - UKS Hubal Białystok  0 : 7    

Niedziela, 27.01.

OSSM-SMS Białystok - UKS Hubal Białystok   3 : 4

Sportowa Politechnika Gdańsk - BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle  0 : 7

 

Bieruń:

Sobota, 26.01.

Unia Bieruń - UKS Plesbad Pszczyna  4 : 3 

MKS Stal Nowa Dęba – Legia Warszawa Badminton (UKS AB W-wa)  2 : 5

Unia Bieruń - MKS Stal Nowa Dęba  3 :4

UKS Plesbad Pszczyna – Legia Warszawa Badminton (UKS AB W-wa)  4 : 3  

Unia Bieruń - Legia Warszawa Badminton (UKS AB W-wa)  4 : 3 

MKS Stal Nowa Dęba – UKS Plesbad Pszczyna  3 : 4

 

Warszawa:

Sobota, 26.01.

ABRM Warszawa - AZS AGH Kraków  5 : 2

Galmet LKS Technik Głubczyce - wakat  

Niedziela, 27.01.

AZS AGH Kraków - Galmet LKS Technik Głubczyce  3 : 4

ABRM Warszawa – Galmet LKS Technik Głubczyce  6 : 1

AZS AGH Kraków - wakat

 

Tabela po V rundzie (w kolejności liczba spotkań, punkty, zwycięstwa/porażki, punkty meczowe, sety, lotki):

 

1. SKB Litpol-Malow Suwałki  14 – 42 – 14/0 – 87:11 – 275:64 – 3504:2272

2. ABRM Warszawa  14 – 39 – 13/1 – 81:17 – 252:71 – 3272:2270

3. UKS Hubal Białystok  14 – 32 – 11/3 – 66:32 – 220:131 – 3315:2855

4. OSSM-SMS Białystok 14 – 31 – 10/4 – 64:34 – 216:134– 3281:2770

5. Galmet LKS Technik Głubczyce  14 – 28 – 10/4 – 63:35 – 211:125 – 3141:2682

6. UKS Aktywna Piątka Przemyśl  14 – 27 – 9/5 – 57:41 – 186:149 – 3014:2829

7. AZS AGH Kraków 14 – 24 - 8/6 – 57:41 – 198:150 – 3183:2892

8. AZS UM Łódź  13 – 20 – 7/6 47:44 – 156:164 – 2818:2888 

9. Legia W-wa Badm. (UKS AB W-wa)  14 – 15 – 5/9 – 37:61 – 144:199 – 2910:3177

10. UKS Plesbad Pszczyna  14 – 14 – 5/9 – 36:62– 146:228 – 3123:3593

11. UKS Unia Bieruń  14 – 12 – 4/10 – 35:63 – 142:218 – 2966:3413

12. BENINCA Feniks Kędzierzyn-Koźle  14 – 11 – 3/11 - 30:68 – 127:226 – 2901:3434

13. MKS Stal Nowa Dęba  14 – 9 – 3/11 - 30:68 – 128:234 – 2883:3512

14. KS Chojnik Jelenia Góra  14 – 5 – 2:12 – 22:76 – 110:253 – 2876:3580

15. Sportowa Politechnika Gdańsk  14 – 3 – 0:14 – 17:81 – 84:260 – 2433:3500

 

FINAŁ Suwałki 9-10.02.19 z udziałem czterech najlepszych drużyn po rundzie zasadniczej, system 1-4, 2-3, zwycięzcy o złoto, pokonani o brąz

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
13.09.2019

Dam pracę

13.09.2019

remont domu

Dodaj nowe ogoszenie