15.02.2019

Sześcioro zawodników SKB na GP J i M w Głubczycach

Z udziałem jednej juniorki oraz pięciorga młodzików z SKB Suwałki w Głubczycach od piątku do niedzieli potrwa turniej Grand Prix Juniorów i Młodzików. W barwach SKB wystąpią trzy zawodniczki z Białorusi, które od kilku miesięcy reprezentują barwy SKB.

W ekstraklasie z bardzo dobrej strony pokazała się już 17-letnia (rocznik 2002, w GP gra w kat. U-19) Anastazja Chomicz (na zdjęciu). W Głubczycach zadebiutują 15-latki Wiktoria Pletsiuchowa i Weronika Stankiewicz. W U-15 wystąpią też Dominik Ułanowicz, Natalia Lenczewska i Oliwia Niedźwiedzka.  

Tak losowali i grali zawodnicy SKB:

U 19

Gra pojedyncza dziewcząt:

Anastazja Chomicz

Gr. 5

Sandra Miler (AZSUM łódź) 21-6 21-4

Zuzanna Jankowska(3/4, BENINCA UKS Feniks K-K) 21-12 21-10

ćwierćfinał:

Jelizawieta Jakowlewa (Ukraina)

 

Gra podwójna

Gr. 4

Anastazja Chomicz(SKB)/Karolina Szubert(Technik)

Aleksandra Kiryluk(2,ABRM W-wa)/Aleksandra Radziszewska(Hubal Białystok)

 

Gra mieszana

Kordian Kobylnik(Technik Głubczyce)/Anastazja Chomicz(SKB)

Gr. 6

Wiktor Trecki(2,Unia Bieruń)/Paulina Hankiewicz(ABRM Warszawa) 16-21 16-21

Karol Budny/Zuzanna Jankowska(BENINCA UKS Feniks K-K) 21-18 21-7

Maciej Matusz(Technik)/Dominika Kwaśnik(BENINCA)

 

U – 15

Gra pojedyncza chłopców

Dominik Ułanowicz(9/16)

Gr. 8

Mateusz Podkowiński(Hubal) 13-21 18-21

Dawid Serafin(Technik)

 

Gra podwójna

Dominik Ułanowicz/Karol Krzych(MMKS K-K)

Gr. 2

Kajetan Barnowski(5/8)/Franciszek Kamiński(ABRM)

Bartosz Krajewski(ABRM)/Artur Pruszkowski(AZSWAT Warszawa) 21-0 21-0 walkower

 

Gra pojedyncza dziewcząt

Natalia Lenczewska

Gr. 2

Małgorzata Muszyńska(9/16, Plesbad Pszczyna) 11-21 21-14 21-16

Anna Gałaszkiewicz(Technik) 21-10 21-7

Weronika Stankiewicz (SKB)

Gr. 7

Katarzyna Kisielewska (5/8, Hubal) 19-21 13-21

Joanna Kulawik (AZSUW W-wa)_21-14 18-21 21-18

Wictoria Pletsiuchowa (SKB)

Gr. 9

Martyna Kowalczyk(9/16, Kometa Sianów) 13-21 21-11 12-21

Paulina Adamus(Kolejarz Częstochowa) 16-21 21-19 21-10

 

Oliwia Niedźwiedzka

Gr. 15

Aleksandra Guziejko(9/16, Hubal)

Maria Junczewska(Milenium W-wa) 21-14 21-13

 

Gra podwójna

Natalia Lenczewska/Oliwia Niedźwiedzka

Gr. 3

Emilia Jochacy(5/7)/Kinga Stokfisz(Unia Bieruń)

Aleksandra Kopyt(ABRM)/Magdalena Tatomir(Badminton Kobierzyce) 20-22 21-17 21-19

 

Wictoria Pletsiuchowa/Weronika Stankiewicz (SKB)

Gr. 7

Laura Płoszczyca(2,Unia Bieruń)/Martyna Tatarek(Chojnik Jelenia Góra) 21-13 21-11

Maria Junczewska/Victoria Wojciechowicz(Milenium –wa)

Anna Gałaszewska/Oliwia Zielińska(Technik)

 

Gra mieszana

Dominik Ułanowicz/Natalia Lenczewska

Gr. 1

Dawid Perkowski(1,Hubal)/Martyna Kowalczyk(Kometa Sianów)

Jakub Knihinicki(BENINCA)/Wiktoria Lewandowska(Krokus Góralice) 15-21 21-16 22-20

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
03.26.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.10% 4.2520 4.3378
USD 0.47% 3.7555 3.8313
GBP 0.32% 4.9597 5.0599
CHF 0.20% 3.7851 3.8615
26.03.2019

Dekarz

Dodaj nowe ogoszenie