01.11.2016

Udane występy młodzieży SKB w Suwałkach i Kępnie

W miniony weekend młodzi zawodnicy SKB Suwałki z powodzeniem rywalizowali w turniejach juniorów młodszych i młodzików w Suwałkach i Kępnie.

Turniej w Suwałkach zdominowali gospodarze, a zawód sprawili zawodnicyz Bialegostoku (zgłosili się. ale nie przyjechali). W Kępnie turniej juniorów wygrał debel Michał Sobolewski/Jakub Gireń, a w U-15 w półfinałach zagrali Paweł Cipielewski w singlu i deblu z Grzegorzem Hołubem.  

OT JM i M Suwałki

U -17

Gra pojedyncza:

Sebastian Jaroszczuk (1) 1- gr. A

Sebastian Bilbin (2) 1 - gr. B

Michał Barański 2 - gr. A

Filip Grabowski  2 - gr. B

Patryk Żegarski - 3 gr. A

Finał: Sebastina Jaroszczuk – Sebastian Bilbin  23:21, 21:14

O miejsca 3-4:  Michał Barański – Filip Grabowski  21:7, 21:12

x x x

Urszula Miszkiel 1 - gr. A

Natalia Skrocka  2 - gr. A

Klaudia Butkiewicz 1 - gr. B

Martyna Trojniar 2 - gr. B

Finał: Urszula Miszkiel - Klaudia Butkiewicz  21:15, 21:17

O miejsca 3-4: Natalia Skrocka  - Martyna Trojniar  21:0, 21:0 - walkower

Gra podwójna:

Sebastian Bilbin/Sebastian Jaroszczuk (1) - Michał Barański/Filip Grabowski  21:17, 21:15

x  x  x

Urszula Miszkiel/Natalia Owsiejew - Klaudia Butkiewicz/Natalia Skrocka (1) 0:21, 0:21 walkower

Gra mieszana:

Sebastian Jaroszczuk/Natalia Owsiejew (1) 3 - gr. A

Sebastian Bilbin/Urszula Miszkiel (2) 2 - gr. B

Michał Barański/Martyna Trojniar 1 - gr. A

Filip Grabowski/Natalia Skrocka  1 - gr. B

Patryk Żegarski/Klaudia Butkiewicz  2 - gr. A

Finał: Filip Grabowski/Natalia Skrocka - Michał Barański/Martyna Trojniar  19:21, 21:19, 26:24

O miejsca 3 – 4: Sebastian Bilbin/Urszula Miszkiel (2) - Patryk Żegarski/Klaudia Butkiewicz  21:10, 21:18

U 15

Gra pojedyncza:

Mateusz Hołub (1) 1- gr. A

Dominik Ułanowicz 2 - gr. A

Cezary Buchowiecki  3 - gr. A

Kacper Ciepielewski 4 - gr. A

Michał Aleksandrowicz (2)  1- gr. B

Igor Przybylak 2 - gr. B

Piotr Sienkiewicz 3 - gr. B

Jan Filipowicz (3) 1 - gr. C

Sebastian Lenczewski 2 - gr.C

Półfinał: 

Michał Aleksandrowicz  - Sebastian Lenczewski 21:19, 24:26, 21:11

Finał: Mateusz Hołub (1) - Michał Aleksandrowicz  21:4, 21:15

x x x

Gabriela Grosz (1) 1 - gr. A

Aleksandra Juszkiewicz 2 - gr. A

Natalia Lenczewska 3 - gr. A

Dominika Siłkowska (2) 1 - gr. B

Natalia Skindzier 2 - gr. B

Aleksandra Kontrolewicz 3 - gr. B

Magdalena Ołów 1 - gr. C

Olga Krakowska 3 - gr. C

Półfinał: Dominika Siłkowska (2) - Magdalena Ołów  21:17, 3:21, 21:18 

Finał: Gabriela Grosz (1) - Dominika Siłkowska (2)  22:20, 18:21, 24:22

Gra podwójna (każdy z każdym):

Końcowa kalsyfikacja

1. Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub (1)

2. Jan Filipowicz /Sebastian Lenczewski 

3. Igor Przybylak/Dominik Ułanowicz 

4. Cezary Buchowiecki/Piotr Sienkiewicz 

x x x

Końcowa klasyfikacja:

1. Gabriela Grosz/Dominika Siłkowska (1)

2. Aleksandra Juszkiewicz/Natalia Skindzier 

3. Aleksandra Kontrolewicz/Magdalena Ołów 

4. Olga Krakowska/Natalia Lenczewska

Gra mieszana:

Sebastian Lenczewski/Dominika Siłkowska (1) 1 - gr. A

Jan Filipowicz /Natalia Skindzier 2 - gr. A

Kacper Ciepielewski/Olga Krakowska 3 - gr. A

Mateusz Hołub /Gabriela Grosz (2) 1 - gr. B

Dominik Ułanowicz/Natalia Lenczewska 2 - gr. B

Piotr Sienkiewicz/Aleksandra Kontrolewicz 3 - gr. B

Michał Aleksandrowicz/Magdalena Ołów (3) 1 - gr. C

Igor Przybylak/Aleksandra Juszkiewicz  3 - gr. C

Półfinał: Mateusz Hołub /Gabriela Grosz (2) - Michał Aleksandrowicz/Magdalena Ołów (3) 21:17, 18:21, 21:5

Finał: Mateusz Hołub /Gabriela Grosz (2) - Sebastian Lenczewski/Dominika Siłkowska (1)  21:17, 21:13

Wyniki turnieju na: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=625039FD-A6AE-4AC9-8341-64DB549AC973

Zgłoszenie GP J i M Kępno 28-30.10.2016

U -19

Gra pojedyncza:

Michał Sobolewski (5/8)  2 - gr. 2

Filip Krukowski 2 - gr. 8

Gra podwójna:

Michał Sobolewski/Jakub Gireń (3/4) 1 - gr. 3

Półfinał:

Adrian Jaśkowiak(UKS Baranowo)/Radosław Wróber (2, Vol-Track Kępno) 21:13, 21:12

FINAŁ:

Paweł Kopański/Konrad Płoch (3/4, Start Widełka) 21:15, 21:9

U 15

Gra pojedyncza:

Paweł Cipielewski (5/8) 1 - gr. 10

1/8 Mikołaj Wrzalik (9/16, Matchpoint Ślęza) 21:14, 21:14

1/4 Adrian Krawczk (9/16, Korona Pabianice) 21:13, 21:9

1/2 Śzymon Ślepecki (2, Technik Głubczyce) 17:21, 21:16, 14:21

Grzegorz Hołub (5/8) 1 - gr. 7

1/8 Kacper Linke (9/16, Akro-Bad Warszawa) 12:21, 21:16, 17:21

Gra podwójna:

Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub (1) 1 – gr.1

1/4 wolny los

1/2 Mikołaj Piórkowski/Mikołaj Wrzalik (3/4, Matchpoint Ślęza) 16:21, 12:21

 Wyniki turnieju na : http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=31B627DD-B3B4-40ED-99EC-1C7F63ADBA15

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
19.08.2017

Kupię garaż

19.08.2017

wynajmę pokój

Dodaj nowe ogoszenie