17.10.2016

W Grand Prix w Zielonce suwalczan zabrakło w finałach

Półfinał debla Sebastian Bilbin/Sebastian Jaroszczuk, ćwierćfinały Sebastiana Jaroszczuka w singlu oraz miksta Jaroszczuk/Natalia Owsiejew w kat. juniorów młodszych oraz Dominika Ułanowicza w sinlgu młodzików i młodzików młodszych to najwyższe lokaty zawodników SKB Suwałki na rozegranych w Zielonce zawodach z cyklu Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych.

U-11Młodzik

Dominik Ułanowicz  wygrał grupę, ale w ćwierćfinale musiał uznać wyższość (21:12, 13:21, 16:21) rozstawionego z 3/4 Michała Melaniuka z Milenium Warszawa.

U – 13 Młodzik Młodszy:

W singlu Piotr Sienkiewicz w 1/16 przegrał 1:2 (21:18, 20:22, 16:21) z Hubertem Sochoniem (Hubal Białystok). Natomiast Dominik Ułanowicz dotarł do ćwierćfinału, w którym przegrał 1:2 (23:21, 8:21, 12:21) z późniejszym triumfatorem Dawidem Perkowskim z Hubala. 

W grze pojedynczej dziewcząt Natalia Lenczewska zakończyła występy na 1/16 (przegrała 12:21, 15:21 z Nikolą Nowińską z Korony Pabianice), a Aleksandra Juszkiewicz w 1/32 uległa 0:2 (16:21, 5:21) Julii Bajerskiej (MMKS Gdańsk).

Gra podwójna:

Obie pary Piotr Sienkiewicz/Dominik Ułanowicz oraz Natalia Lenczewska/Aleksandra Juszkiewicz  nie przebrnęły gier grupowych.

gra mieszana:

W grze mieszanej obie nasze pary Dominik Ułanowicz/Natalia Lenczewska i Piotr Sienkiewicz/Aleksandra Juszkiewicz rywalizację zakończyły na rozgrywkach grupowych.

U – 15 Junior Młodszy:

W grze pojedynczej chłopców tylko Sebastian Jaroszczuk (5/8) gr. G wygrał rywalizację w grupie i awansował do finałowej 16, w której pokonał 21:13, 21:6 Aleksandra Dzwonnika z Harcownika Warszawa, a w meczu o półfinał przegrał 16:21, 9:21 z turniejową „1” Michałem Matysiakiem (Hubertus Zalesie Górne).

Sebastian Bilbin, Filip Grabowski i Michał Barański oraz dziewczęta Natalia Owsiejew. Klaudia Butkiewicz i Martyna Trojniar zakończyli rywalizację na rozgrywkach grupowych.

Gra podwójna

Swoją wysoką lokatę w rankingu i rozstawieniu (3/4) potwierdzili na korcie Sebastian Bilbin/Sebastian Jaroszczuk, którzy po zwycięstwie w grupie D, w ćwierćfinale pokonali 21:13, 22:20 Bartosza Majewskiego i Filipa Matysiaka (5/7, Junior Warszawa), ale w meczu o finał ulegli 13:21, 16:21 rozstawionym z „1” Jakubowi Kuflowi(Orbitek Straszęcin)/Rafałow Lelejko (Stal Nowa Dęba).

Michał Barański /Filip Grabowski nie zdołali wyjść z grupy, podobnie jak debel dziewcząt Klaudia Butkiewicz/Natalia Owsiejew.

Gra mieszana

Z trzech par dwie: Sebastian Bilbin /Klaudia Butkiewicz i Michał Barański /Martyna Trojniar, a Sebastian Jaroszczuk/Natalia Owsiejew po wygraniu grupy E w ćwierćfinale przegrali 19:21, 21:17, 11:21 z rozstawionymi z 3/4 Rafaem Lelejko/Natalią Róg (Stal Nowa Dęba).

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.23.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.44% 4.1587 4.2427
USD 1.11% 3.7170 3.7920
GBP 1.07% 4.8419 4.9397
CHF 0.75% 3.8109 3.8879
Dodaj nowe ogoszenie