08.12.2016

Michalina Łabacz obok Englerta i Gajosa, a za kilka dni zaśpiewa w Suwałkach

W sobotę, 10 grudnia, w Teatrze Narodowym odbędzie się premiera przedstawienia „Garderobiany” na podstawie utworu Ronalda Harwooda. Zagrają w nim Jan Englert i Janusz Gajos, a także Beata Ścibakówna, Edyta Olszówka, Karol Pocheć, Jacek Mikołajczak i gościnnie suwalczanka Michalina Łabacz.

Michalina Łabacz jest studentką czwartego roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. W Teatrze Narodowym grała już w „Kordianie”, a szerszej publiczności dała się poznać dzięki „Wołyniowi”. W tym jednym z najgłośniejszych filmów roku zagrała główną rolę Zosi. Na Festiwalu Filmowym w Gdyni otrzymała nagrodę za profesjonalny debiut aktorski, a na Festiwalu Aktorstwa Filmowego we Wrocławiu została uhonorowana za pierwszoplanową rolę kobiecą.

Suwalskiej publiczności Michalina Łabacz znana jest również z występów wokalnych. Wiele lat śpiewała w „Beciakach” Marka Zborowskiego-Weychmana. Już za kilka dni, 16 grudnia, będzie ją można usłyszeć w Suwałkach na żywo. Wraz z Suwałki Gospel Choir i Michelle John wystąpi w sali Suwalskiego Ośrodka Kultury w koncercie otwarcia 17. Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego.

Bilety na koncert w cenie 10 zł będzie można już niebawem kupić m.in. w kasie Suwalskiego Ośrodka Kultury.

(just)

Fot. próba spektaklu "Garderobiany", www.teatrnarodowy.pl

 

[14.10.2016] Michalina Łabacz. Z Suwałk przez "Wołyń" do marzeń o Hollywood [wideo i zdjęcia] 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
16.12.2017

Wynajmę pokój

Dodaj nowe ogoszenie