29.05.2013

Muszelki Wigier z Teatrem Broadway

Na rozpoczynajacyh się w czwartek Muszelkach Wigier 2013 wystąpi w sumie niemal 1000 wykonawców. Wśród artystów znajdują się wykonawcy z Rosji, Ukrainy (Donieck), Francji, Łotwy, Białorusi i Litwy. W sumie 242 wykonawców zagranicznych, pozostali uczestnicy pochodzą z przeróżnych zakątków Polski.

 

 

Festiwal uświetni "Musicalowa Gala Teatru Broadway" - Taniec, śpiew, porywająca muzyka, entuzjazm, 200 barwnych kostiumów, pióra, fraki, suknie. To wszystko co w musicalu najlepsze zobaczą Państwo w barwnym dwugodzinnym widowisku o charakterze musicalowo-rewiowym. W repertuarze widowiska usłyszą Państwo największe hity musicalowe i przeboje filmowe klasyki światowej od lat 20-tych do 80-tych.

Spektakl wykorzystuje fragmenty z musicali: Kabaret, Moulin Rouge, Chicago, Jesus Christ Superstar, Hair, West Side Story oraz znane songi filmowe wykonywane niegdyś przez Franka Sinatrę, Lizę Minelli, Jamesa Browna, takie jak: „My Way”, „New York” czy słynna „Deszczowa Piosenka”.

 

Nie zabraknie również ponadczasowych, współczesnych soulowych utworów, np. „Feeling Good” i wielu innych znanych i lubianych przebojów muzyki rozrywkowej.


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
13.09.2019

Dam pracę

13.09.2019

remont domu

Dodaj nowe ogoszenie