06.12.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Darmar nowym liderem, gospodarze górą

Zawodnicy Darmaru rzucili najlepszy wynik kolejki – 794 punkty, pokonali PEC Suwałki i z kompletem zwycięstw przewodzą w tabeli. Za piątym podejściem wygrał MK Bowling.

Na drugą pozycję spadła Stacja Paliw Oil Transfer. W spotkaniu ze Stylem Kuchnie uzyskała jedynie 596 punktów, notując najsłabsze spotkanie w tej edycji. Trzecia pozycja przypada drużynie Bayliner Polska Bowling Team, która rozegrała nerwowe spotkanie z Drewtarkiem Sejny. O zwycięstwie zdecydował ostatni rzut Tomasza Żukowskiego.

Bardzo dobry wynik osiągnęła PGE Dystrybucja. Drużyna zajmująca czwartą pozycję w tabeli nie dała szans Aquelowi, zwyciężając 755:667.

Pierwsze punkty zdobył gospodarz rozgrywek MK Bowling (na zdjęciu). W spotkaniu z MTD Butkiewicz, dzięki dobrej postawie pań, uzyskał  578 punktów.

W nablizszy poniedziałek czeka nas szósta kolejka spotkań, w której zobaczymy m.in. starcie Stacji Paliw Oil Transfer z PGE Dystrybucją czy PEC-u Suwałki z Linde Mir Gaz.

Serdecznie zapraszamy do udziału w dzisiejszym, wtorkowym  Mikołajkowym Turnieju Indywidualnym, który odbędzie się o godzinie 17.50. Zapisy przyjmowane są na miejscu od godziny 17.30.

 

Wyniki 5 kolejki – 5 grudnia 2016:

TOR 1: Drewtark Sejny (672) - Bayliner Polska Bowling Team (679)

TOR 2: Roan (595) - PGK Suwałki (514)

TOR 3: Darmar (794)  - PEC Suwałki (534)

TOR 4: Linde Mir (692) – Gaz – SKSM (568)

TOR 5: Styl Kuchnie (367) - Stacja Paliw Oil Transfer (596)

TOR 6: PGE Dystrybucja (755) – AQUAEL (667)

TOR 7: MTD Butkiewicz (399) – MK Bowling (578)

TOR 8: OSiR Suwałki (481) – No Name (559)

 

Zapowiedź 6 kolejki – 12 grudnia 2016:

TOR 1: Darmar – Drewtark Sejny godzina 17:15 (spotkanie z 7 kolejki)

TOR 1: PGK Suwałki – Darmar godzina 18.30

TOR 2: MK Bowling – OSiR Suwałki godzina 18.30

TOR 3: AQUAEL                - MTD Butkiewicz godzina 18.30

TOR 4: Stacja Paliw Oil Transfer - PGE Dystrybucja godzina 18.30

TOR 5: SKSM - Styl Kuchnie godzina 18.30

TOR 6: PEC Suwałki - Linde Mir – Gaz godzina 18.30

TOR 7: No Name – Bayliner Polska Bowling Team godzina 18.30

TOR 8: Drewtark Sejny – Roan  godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA900185723
2.DARMAR801166317
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM801165991
4.STACJA PALIW OIL TRANSFER 702146011
5.LINDE MIR GAZ702145844
6.AQUAEL702145542
7.DREWTARK SEJNY40485324
8.SKSM40585173
9.PEC Suwałki40584898
10.STYL KUCHNIE40584196
11.ROAN30564674
12.NO NAME20744607
13.MK BOWLING20744382
14.PGK Suwałki10824930
15.OSIR SUWAŁKI10824063
16.MTD BUTKIEWICZ10823907
Dane Indywidualne IX
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.23.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.3238 4.4112
USD 0.00% 4.0811 4.1635
GBP 0.00% 5.0216 5.1230
CHF 0.00% 4.0351 4.1167
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA18
2.DARMAR16
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM16
23.01.2017

Laborant

23.01.2017

Administrator IT

23.01.2017

SZUKAM PRACY

Dodaj nowe ogoszenie