06.12.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Darmar nowym liderem, gospodarze górą

Zawodnicy Darmaru rzucili najlepszy wynik kolejki – 794 punkty, pokonali PEC Suwałki i z kompletem zwycięstw przewodzą w tabeli. Za piątym podejściem wygrał MK Bowling.

Na drugą pozycję spadła Stacja Paliw Oil Transfer. W spotkaniu ze Stylem Kuchnie uzyskała jedynie 596 punktów, notując najsłabsze spotkanie w tej edycji. Trzecia pozycja przypada drużynie Bayliner Polska Bowling Team, która rozegrała nerwowe spotkanie z Drewtarkiem Sejny. O zwycięstwie zdecydował ostatni rzut Tomasza Żukowskiego.

Bardzo dobry wynik osiągnęła PGE Dystrybucja. Drużyna zajmująca czwartą pozycję w tabeli nie dała szans Aquelowi, zwyciężając 755:667.

Pierwsze punkty zdobył gospodarz rozgrywek MK Bowling (na zdjęciu). W spotkaniu z MTD Butkiewicz, dzięki dobrej postawie pań, uzyskał  578 punktów.

W nablizszy poniedziałek czeka nas szósta kolejka spotkań, w której zobaczymy m.in. starcie Stacji Paliw Oil Transfer z PGE Dystrybucją czy PEC-u Suwałki z Linde Mir Gaz.

Serdecznie zapraszamy do udziału w dzisiejszym, wtorkowym  Mikołajkowym Turnieju Indywidualnym, który odbędzie się o godzinie 17.50. Zapisy przyjmowane są na miejscu od godziny 17.30.

 

Wyniki 5 kolejki – 5 grudnia 2016:

TOR 1: Drewtark Sejny (672) - Bayliner Polska Bowling Team (679)

TOR 2: Roan (595) - PGK Suwałki (514)

TOR 3: Darmar (794)  - PEC Suwałki (534)

TOR 4: Linde Mir (692) – Gaz – SKSM (568)

TOR 5: Styl Kuchnie (367) - Stacja Paliw Oil Transfer (596)

TOR 6: PGE Dystrybucja (755) – AQUAEL (667)

TOR 7: MTD Butkiewicz (399) – MK Bowling (578)

TOR 8: OSiR Suwałki (481) – No Name (559)

 

Zapowiedź 6 kolejki – 12 grudnia 2016:

TOR 1: Darmar – Drewtark Sejny godzina 17:15 (spotkanie z 7 kolejki)

TOR 1: PGK Suwałki – Darmar godzina 18.30

TOR 2: MK Bowling – OSiR Suwałki godzina 18.30

TOR 3: AQUAEL                - MTD Butkiewicz godzina 18.30

TOR 4: Stacja Paliw Oil Transfer - PGE Dystrybucja godzina 18.30

TOR 5: SKSM - Styl Kuchnie godzina 18.30

TOR 6: PEC Suwałki - Linde Mir – Gaz godzina 18.30

TOR 7: No Name – Bayliner Polska Bowling Team godzina 18.30

TOR 8: Drewtark Sejny – Roan  godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR14012810617
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1302269986
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM12032410020
4.PGE DYSTRYBUCJA1203249671
5.DREWTARK SEJNY11042210136
6.LINDE MIR GAZ1104229695
7.AQUAEL906189169
8.SKSM807168572
9.ROAN609128677
10.PEC Suwałki609128296
11.MK BOWLING5010107571
12.STYL KUCHNIE5010107079
13.NO NAME401187759
14.PGK Suwałki201347976
15.OSIR SUWAŁKI201347355
16.MTD BUTKIEWICZ101426862
Dane Indywidualne XV
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
23.07.2017

Zatrudnię

Dodaj nowe ogoszenie