16.12.2015

Suwalska Liga Bowlingowa. Aquael bliski sprawienia niespodzianki

W jedenastej kolejce doszło do paru ciekawych spotkań. Jednym z nich był mecz Oil Transfer Development i Aquaelu. Obie drużyny znajdujące się w górze tabeli zagrały bardzo dobre spotkanie. Inicjatywę od początku przejął Aquael, ze znakomicie dysponowanym tego dnia Markiem Gościńskim (202 punkty).

O ostatecznym wyniku jak to w bowlingu bywa zdecydowała ostatnia kolejka rzutów.  O zwycięstwie Oil Transfer Development 636:618 przesądziły rzuty Wojtka Górskiego, który uzyskał w sumie 188 punktów.

W meczu pomiędzy SKSM i Sudowii wielu uczestników ligi liczyło na niespodziankę. Pomimo starań zawodników Suwalskich Kopalni Surowców Mineralnych lider tabeli nie dał się ograć i zwyciężył 691:597. Najlepiej punktującymi byli Dariusz Chalecki z 211 z Sudowii  punktami i Piotr Wasilewski z SKSM.

Najlepszy wynik kolejki osiągnął Eltechbiur, który zdobył 712 punktów i pokonał Styl Kuchnie. Najlepiej punktujący zawodnik zwycięzców to Tomasz Żukowski, który zdobył 213 punktów.

Za tydzień ostatnia tegoroczna kolejka ligi i ciekawe spotkanie na torze numer 8, gdzie zagrają Oil Transfer Development i PBI. Przypominamy też o piątkowym turnieju indywidualnym, gdzie poza zmaganiami sportowymi odbędzie się zbiórka słodyczy dla potrzebującej rodziny. Akcja zostanie także przeprowadzona podczas dwunastej kolejki.

 

Wyniki 11 kolejki  - 14 grudnia 2015:

TOR 1: Linde Mir (557) – Gaz – PBI (644)

TOR 2: Styl Kuchnie (504) – Eltechbiur (712)

TOR 3: PGE Dystrybucja (656) - Neonet (523)

TOR 4: PWSZ Suwałki (439) - Drewtark Sejny (621)

TOR 5: ASPI (469) - PGK Suwałki (526)

TOR 6: CELS - PEC Suwałki – przełożony

TOR 7: Sudowia (691) - SKSM (597)

TOR 8: AQUAEL (618)- Oil Transfer Development (636)

 

Zapowiedź 12 kolejki  - 21 grudnia 2015:

TOR 1: Linde Mir - Gaz   - Styl Kuchnie godzina 18.30

TOR 2: SKSM – AQUAEL  godzina 18.30

TOR 3: PEC Suwałki – Sudowia godzina 18.30

TOR 4: PGK Suwałki – CELS godzina 18.30

TOR 5: Drewtark Sejny – ASPI godzina 18.30

TOR 6: Neonet - PWSZ Suwałki godzina 18.30

TOR 7: Eltechbiur - PGE Dystrybucja godzina 18.30

TOR 8: Oil Transfer Development – PBI godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA900185723
2.DARMAR801166317
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM801165991
4.STACJA PALIW OIL TRANSFER 702146011
5.LINDE MIR GAZ702145844
6.AQUAEL702145542
7.DREWTARK SEJNY40485324
8.SKSM40585173
9.PEC Suwałki40584898
10.STYL KUCHNIE40584196
11.ROAN30564674
12.NO NAME20744607
13.MK BOWLING20744382
14.PGK Suwałki10824930
15.OSIR SUWAŁKI10824063
16.MTD BUTKIEWICZ10823907
Dane Indywidualne IX
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.23.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.3238 4.4112
USD 0.00% 4.0811 4.1635
GBP 0.00% 5.0216 5.1230
CHF 0.00% 4.0351 4.1167
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA18
2.DARMAR16
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM16
22.01.2017

sztanga 32 kg

Dodaj nowe ogoszenie