16.12.2015

Suwalska Liga Bowlingowa. Aquael bliski sprawienia niespodzianki

W jedenastej kolejce doszło do paru ciekawych spotkań. Jednym z nich był mecz Oil Transfer Development i Aquaelu. Obie drużyny znajdujące się w górze tabeli zagrały bardzo dobre spotkanie. Inicjatywę od początku przejął Aquael, ze znakomicie dysponowanym tego dnia Markiem Gościńskim (202 punkty).

O ostatecznym wyniku jak to w bowlingu bywa zdecydowała ostatnia kolejka rzutów.  O zwycięstwie Oil Transfer Development 636:618 przesądziły rzuty Wojtka Górskiego, który uzyskał w sumie 188 punktów.

W meczu pomiędzy SKSM i Sudowii wielu uczestników ligi liczyło na niespodziankę. Pomimo starań zawodników Suwalskich Kopalni Surowców Mineralnych lider tabeli nie dał się ograć i zwyciężył 691:597. Najlepiej punktującymi byli Dariusz Chalecki z 211 z Sudowii  punktami i Piotr Wasilewski z SKSM.

Najlepszy wynik kolejki osiągnął Eltechbiur, który zdobył 712 punktów i pokonał Styl Kuchnie. Najlepiej punktujący zawodnik zwycięzców to Tomasz Żukowski, który zdobył 213 punktów.

Za tydzień ostatnia tegoroczna kolejka ligi i ciekawe spotkanie na torze numer 8, gdzie zagrają Oil Transfer Development i PBI. Przypominamy też o piątkowym turnieju indywidualnym, gdzie poza zmaganiami sportowymi odbędzie się zbiórka słodyczy dla potrzebującej rodziny. Akcja zostanie także przeprowadzona podczas dwunastej kolejki.

 

Wyniki 11 kolejki  - 14 grudnia 2015:

TOR 1: Linde Mir (557) – Gaz – PBI (644)

TOR 2: Styl Kuchnie (504) – Eltechbiur (712)

TOR 3: PGE Dystrybucja (656) - Neonet (523)

TOR 4: PWSZ Suwałki (439) - Drewtark Sejny (621)

TOR 5: ASPI (469) - PGK Suwałki (526)

TOR 6: CELS - PEC Suwałki – przełożony

TOR 7: Sudowia (691) - SKSM (597)

TOR 8: AQUAEL (618)- Oil Transfer Development (636)

 

Zapowiedź 12 kolejki  - 21 grudnia 2015:

TOR 1: Linde Mir - Gaz   - Styl Kuchnie godzina 18.30

TOR 2: SKSM – AQUAEL  godzina 18.30

TOR 3: PEC Suwałki – Sudowia godzina 18.30

TOR 4: PGK Suwałki – CELS godzina 18.30

TOR 5: Drewtark Sejny – ASPI godzina 18.30

TOR 6: Neonet - PWSZ Suwałki godzina 18.30

TOR 7: Eltechbiur - PGE Dystrybucja godzina 18.30

TOR 8: Oil Transfer Development – PBI godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR14012810617
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1302269986
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM12032410020
4.PGE DYSTRYBUCJA1203249671
5.DREWTARK SEJNY11042210136
6.LINDE MIR GAZ1104229695
7.AQUAEL906189169
8.SKSM807168572
9.ROAN609128677
10.PEC Suwałki609128296
11.MK BOWLING5010107571
12.STYL KUCHNIE5010107079
13.NO NAME401187759
14.PGK Suwałki201347976
15.OSIR SUWAŁKI201347355
16.MTD BUTKIEWICZ101426862
Dane Indywidualne XV
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.23.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2228 4.3082
USD 0.00% 3.9231 4.0023
GBP 0.00% 5.0260 5.1276
CHF 0.00% 3.9398 4.0194
23.04.2017

Zawstydzona..

23.04.2017

MECHANIK

Dodaj nowe ogoszenie