13.12.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Bój Wołągiewiczów - Energetycy wygrali mecz z wysoką dawką napięcia

Już tylko trzy zespoły z 16-drużynowej stawki pozostają bez porażki. Niespodziewanie punkty straciła Stacja Paliw Oil Transfer, która wysoko przegrała pojedynek z PGE Dystrybucją 638:728.

W tym spotkaniu przeciwko sobie zagrali bracia Robert i Marek Wołągiewiczowie. O 2 punkty lepszy był starszy z nich, Robert z PGE Dystyrbucji, który rzucił 156 punktów.

Lider tabeli Darmar rozegrał dwa mecze. W pierwszym pokonał Drewtark Sejny 793:694 a, w drugim ograł PGK Suwałki 704:569.

Pierwsze punkty zdobył beniaminek OSiR Suwałki, który w spotkaniu z gospodarzem MK Bowling rzucił 529 punktów. Bez  wygranej pozostaje już tylko ambitna drużyna MTD Butkiewicz, która notuje za to coraz lepsze wyniki.

Za tydzień ostatnia tegoroczna kolejka na którą serdecznie zapraszamy.

Wyniki 6 kolejki – 12 grudnia 2016:

TOR 1: PGK Suwałki (569) – Darmar (704)

TOR 2: MK Bowling (505) – OSiR Suwałki (529)

TOR 3: AQUAEL (558) - MTD Butkiewicz(464)

TOR 4: Stacja Paliw Oil Transfer(638) - PGE Dystrybucja(728)

TOR 5: SKSM(540) - Styl Kuchnie(403)

TOR 6: PEC Suwałki(517) - Linde Mir – Gaz(654)

TOR 7: No Name (544) – Bayliner Polska Bowling Team(641)

TOR 8: Drewtark Sejny – Roan - przełożony

TOR 2: Darmar (793)  - Drewtark Sejny (694) spotkanie z 7 kolejki

 

Zapowiedź 7 kolejki – 19 grudnia 2016:

TOR 1: Styl Kuchnie - PEC Suwałki godzina 18.30

TOR 3: Linde Mir – Gaz - PGK Suwałki godzina 18.30

TOR 4: Roan – Bayliner Polska Bowling Team godzina 18.30

TOR 5: PGE Dystrybucja – SKSM               godzina 18.30

TOR 6: MTD Butkiewicz - Stacja Paliw Oil Transfer godzina 18.30

TOR 7: OSiR Suwałki – AQUAEL godzina 18.30

TOR 8: No Name – MK Bowling godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR14012810617
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1302269986
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM12032410020
4.PGE DYSTRYBUCJA1203249671
5.DREWTARK SEJNY11042210136
6.LINDE MIR GAZ1104229695
7.AQUAEL906189169
8.SKSM807168572
9.ROAN609128677
10.PEC Suwałki609128296
11.MK BOWLING5010107571
12.STYL KUCHNIE5010107079
13.NO NAME401187759
14.PGK Suwałki201347976
15.OSIR SUWAŁKI201347355
16.MTD BUTKIEWICZ101426862
Dane Indywidualne XV
udostępnij na fabebook
13.12.2016, 13:33:41

alexband

Brawo Energetycy :-). Czekamy jeszcze na wyniki indywidualne po sześciu kolejkach

Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.24.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2019 4.2867
USD 0.00% 3.7651 3.8411
GBP 0.00% 4.7657 4.8619
CHF 0.00% 3.8729 3.9511
Dodaj nowe ogoszenie