13.12.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Bój Wołągiewiczów - Energetycy wygrali mecz z wysoką dawką napięcia

Już tylko trzy zespoły z 16-drużynowej stawki pozostają bez porażki. Niespodziewanie punkty straciła Stacja Paliw Oil Transfer, która wysoko przegrała pojedynek z PGE Dystrybucją 638:728.

W tym spotkaniu przeciwko sobie zagrali bracia Robert i Marek Wołągiewiczowie. O 2 punkty lepszy był starszy z nich, Robert z PGE Dystyrbucji, który rzucił 156 punktów.

Lider tabeli Darmar rozegrał dwa mecze. W pierwszym pokonał Drewtark Sejny 793:694 a, w drugim ograł PGK Suwałki 704:569.

Pierwsze punkty zdobył beniaminek OSiR Suwałki, który w spotkaniu z gospodarzem MK Bowling rzucił 529 punktów. Bez  wygranej pozostaje już tylko ambitna drużyna MTD Butkiewicz, która notuje za to coraz lepsze wyniki.

Za tydzień ostatnia tegoroczna kolejka na którą serdecznie zapraszamy.

Wyniki 6 kolejki – 12 grudnia 2016:

TOR 1: PGK Suwałki (569) – Darmar (704)

TOR 2: MK Bowling (505) – OSiR Suwałki (529)

TOR 3: AQUAEL (558) - MTD Butkiewicz(464)

TOR 4: Stacja Paliw Oil Transfer(638) - PGE Dystrybucja(728)

TOR 5: SKSM(540) - Styl Kuchnie(403)

TOR 6: PEC Suwałki(517) - Linde Mir – Gaz(654)

TOR 7: No Name (544) – Bayliner Polska Bowling Team(641)

TOR 8: Drewtark Sejny – Roan - przełożony

TOR 2: Darmar (793)  - Drewtark Sejny (694) spotkanie z 7 kolejki

 

Zapowiedź 7 kolejki – 19 grudnia 2016:

TOR 1: Styl Kuchnie - PEC Suwałki godzina 18.30

TOR 3: Linde Mir – Gaz - PGK Suwałki godzina 18.30

TOR 4: Roan – Bayliner Polska Bowling Team godzina 18.30

TOR 5: PGE Dystrybucja – SKSM               godzina 18.30

TOR 6: MTD Butkiewicz - Stacja Paliw Oil Transfer godzina 18.30

TOR 7: OSiR Suwałki – AQUAEL godzina 18.30

TOR 8: No Name – MK Bowling godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA900185723
2.DARMAR801166317
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM801165991
4.STACJA PALIW OIL TRANSFER 702146011
5.LINDE MIR GAZ702145844
6.AQUAEL702145542
7.DREWTARK SEJNY40485324
8.SKSM40585173
9.PEC Suwałki40584898
10.STYL KUCHNIE40584196
11.ROAN30564674
12.NO NAME20744607
13.MK BOWLING20744382
14.PGK Suwałki10824930
15.OSIR SUWAŁKI10824063
16.MTD BUTKIEWICZ10823907
Dane Indywidualne IX
udostępnij na fabebook
13.12.2016, 13:33:41

alexband

Brawo Energetycy :-). Czekamy jeszcze na wyniki indywidualne po sześciu kolejkach

Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.23.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.3238 4.4112
USD 0.00% 4.0811 4.1635
GBP 0.00% 5.0216 5.1230
CHF 0.00% 4.0351 4.1167
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA18
2.DARMAR16
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM16
23.01.2017

Laborant

23.01.2017

Administrator IT

23.01.2017

SZUKAM PRACY

Dodaj nowe ogoszenie