13.12.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Bój Wołągiewiczów - Energetycy wygrali mecz z wysoką dawką napięcia

Już tylko trzy zespoły z 16-drużynowej stawki pozostają bez porażki. Niespodziewanie punkty straciła Stacja Paliw Oil Transfer, która wysoko przegrała pojedynek z PGE Dystrybucją 638:728.

W tym spotkaniu przeciwko sobie zagrali bracia Robert i Marek Wołągiewiczowie. O 2 punkty lepszy był starszy z nich, Robert z PGE Dystyrbucji, który rzucił 156 punktów.

Lider tabeli Darmar rozegrał dwa mecze. W pierwszym pokonał Drewtark Sejny 793:694 a, w drugim ograł PGK Suwałki 704:569.

Pierwsze punkty zdobył beniaminek OSiR Suwałki, który w spotkaniu z gospodarzem MK Bowling rzucił 529 punktów. Bez  wygranej pozostaje już tylko ambitna drużyna MTD Butkiewicz, która notuje za to coraz lepsze wyniki.

Za tydzień ostatnia tegoroczna kolejka na którą serdecznie zapraszamy.

Wyniki 6 kolejki – 12 grudnia 2016:

TOR 1: PGK Suwałki (569) – Darmar (704)

TOR 2: MK Bowling (505) – OSiR Suwałki (529)

TOR 3: AQUAEL (558) - MTD Butkiewicz(464)

TOR 4: Stacja Paliw Oil Transfer(638) - PGE Dystrybucja(728)

TOR 5: SKSM(540) - Styl Kuchnie(403)

TOR 6: PEC Suwałki(517) - Linde Mir – Gaz(654)

TOR 7: No Name (544) – Bayliner Polska Bowling Team(641)

TOR 8: Drewtark Sejny – Roan - przełożony

TOR 2: Darmar (793)  - Drewtark Sejny (694) spotkanie z 7 kolejki

 

Zapowiedź 7 kolejki – 19 grudnia 2016:

TOR 1: Styl Kuchnie - PEC Suwałki godzina 18.30

TOR 3: Linde Mir – Gaz - PGK Suwałki godzina 18.30

TOR 4: Roan – Bayliner Polska Bowling Team godzina 18.30

TOR 5: PGE Dystrybucja – SKSM               godzina 18.30

TOR 6: MTD Butkiewicz - Stacja Paliw Oil Transfer godzina 18.30

TOR 7: OSiR Suwałki – AQUAEL godzina 18.30

TOR 8: No Name – MK Bowling godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR1201249238
2.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM1102228686
3.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1102228627
4.PGE DYSTRYBUCJA1003208277
5.DREWTARK SEJNY904188804
6.LINDE MIR GAZ904188285
7.AQUAEL805167868
8.SKSM706147350
9.ROAN607127582
10.PEC Suwałki607127178
11.MK BOWLING40986465
12.STYL KUCHNIE40986131
13.NO NAME301066625
14.PGK Suwałki201146941
15.OSIR SUWAŁKI201146287
16.MTD BUTKIEWICZ101225868
Dane Indywidualne XIII
udostępnij na fabebook
13.12.2016, 13:33:41

alexband

Brawo Energetycy :-). Czekamy jeszcze na wyniki indywidualne po sześciu kolejkach

Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
02.20.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.24% 4.2862 4.3728
USD 0.35% 4.0254 4.1068
GBP 0.30% 5.0014 5.1024
CHF 0.32% 4.0286 4.1100
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.DARMAR24
2.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM22
3.STACJA PALIW OIL TRANSFER 22
20.02.2017

Praca zdalna

20.02.2017

Fotografia ślubna

Dodaj nowe ogoszenie