22.11.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Krystyna Żuchowska sprawiła sobie urodzinowy prezent

Znakomitą formę prezentuje zespół Linde Mir Gaz, który po wyrównanym spotkaniu pokonał teoretycznie silniejszy Drewtark Sejny 664:631.

Kapitan zwycięskiej drużyny – Krystyna Żuchowska, która obchodziła tego dnia urodziny, nie ukrywa, że jej ekipa mierzy bardzo wysoko.

W pozostałych pojedynkach wygrywali faworyci. Bayliner pewnie pokonał gospodarzy z MK Bowling 709:494 i liczył  na najlepszy wynik kolejki. Niestety ubiegł ich Darmar, który zdobył 715 punktów i pokonał Roan do 532.

Nie zawiódł lider tabeli. W spotkaniu z debiutantem OSiR Suwałki, Stacji Paliw Oil Transfer nie udało się przekroczyć granicy 700 punktów, ale 666 punktów wystarczyło do zdobycia kompletu punktów.

Ciekawie spotkanie rozegrali sąsiedzi z ulicy Piaskowej w Suwałkach. PEC Suwałki, który lubi sprawiać niespodzianki, niestety uległ PGE Dystrybucji 487:574.

Za tydzień najciekawiej zapowiada się mecz niepokonanych dotąd  Stacji Paliw Oil Transfer i Linde Mir Gaz.

Poniżej prezentujemy czwórkę najlepiej punktujących zawodniczek i zawodników po trzech kolejkach (uczestnicy muszą mieć rozegrane minimum 50 proc. spotkań):

Kobiety:

Lilla Frydrych (Drewtark Sejny) – 159,33 pkt

Ela Chodorowska (AQUAEL) – 154,67 pkt

Anita Szulc (Drewtark Sejny)  – 154 ,67 pkt

Beata Karwel (PEC  Suwałki) – 146,67

Mężczyźni:

Marek Zaborowski (Darmar)– 197,5 pkt

Adam Legumina (MK Bowling) – 197 pkt

Tomasz Żukowski (Bayliner Polska Bowlig Team) – 191,33 pkt

Robert Chodorowski (Bayliner Polska Bowlig Team) – 191 pkt

3 kolejka - 21 listopada 2016:

TOR 1: SKSM (563) - MTD Butkiewicz (416)

TOR 2: AQUAEL (624) – No Name (481)

TOR 3: Stacja Paliw Oil Transfer (666)  – OSiR Suwałki (400)

TOR 4: MK Bowling (494) - Bayliner Polska Bowling Team (709)

TOR 5: PEC Suwałki (487) - PGE Dystrybucja (574)

TOR 6: PGK Suwałki (610) - Styl Kuchnie (504)

TOR 7: Drewtark Sejny (631) - Linde Mir – Gaz (664)

TOR 8: Roan (532)  – Darmar (715)

 

Zapowiedź 4 kolejki - 28 listopada 2016:

TOR 1: Stacja Paliw Oil Transfer - Linde Mir – Gaz godzina 18.30

TOR 2: No Name - MTD Butkiewicz godzina 18.30

TOR 3: MK Bowling - PGE Dystrybucja godzina 18.30

TOR 4: AQUAEL - Styl Kuchnie godzina 18.30

TOR 5: OSiR Suwałki – Bayliner Polska Bowling Team godzina 18.30

TOR 6: SKSM – Darmar godzina 18.30

TOR 7: PEC Suwałki – Roan godzina 18.30

TOR 8: PGK Suwałki - Drewtark Sejny godzina 18.30

 

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA900185723
2.DARMAR801166317
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM801165991
4.STACJA PALIW OIL TRANSFER 702146011
5.LINDE MIR GAZ702145844
6.AQUAEL702145542
7.DREWTARK SEJNY40485324
8.SKSM40585173
9.PEC Suwałki40584898
10.STYL KUCHNIE40584196
11.ROAN30564674
12.NO NAME20744607
13.MK BOWLING20744382
14.PGK Suwałki10824930
15.OSIR SUWAŁKI10824063
16.MTD BUTKIEWICZ10823907
Dane Indywidualne IX
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.23.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.3238 4.4112
USD 0.00% 4.0811 4.1635
GBP 0.00% 5.0216 5.1230
CHF 0.00% 4.0351 4.1167
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA18
2.DARMAR16
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM16
23.01.2017

Laborant

23.01.2017

Administrator IT

23.01.2017

SZUKAM PRACY

Dodaj nowe ogoszenie