10.11.2015

Suwalska Liga Bowlingowa. Młodszy z Wołągiewiczów ograł starszego

Bardzo blisko historycznego remisu było w najciekawszym spotkaniu szóstej kolejki. Na torze numer cztery spotkały się drużyny Oil Transfer Development i PGE Dystrybucji. W ich składach nie zabrakło braci Roberta i Marka Wołągiewiczów, którzy zagrali przeciwko sobie.

Obaj byli wyróżniającymi się postaciami swoich zespołów. Po zaciętym spotkaniu i emocjonującej końcówce z niewielką przewagą punktową lepsi okazali się zawodnicy Oil Transfer Development, którzy zwyciężyli  681:665. W indywidualnej rywalizacji Marek, z OTD, pokonał brata 183:177.

Kobiety rządziły w spotkaniu PEC Suwałki z Linde Mir Gaz. Podporą drużyny PEC-u była Beata Karwel -  z wynikiem 128 punktów, a u rywali Iza Jaszczenko z 149 punktami i Krysia Żuchowska z 146 punktami. Drużynowo triumfował Linde Mir Gaz 529:485 i wskoczył na dziewiąte miejsce w tabeli.

Bardzo dobrą postawę zaprezentowała ekipa Suwalskich Kopali Surowców Mineralnych. W spotkaniu ze Stylem Kuchnie „górnicy” rzucili 581 punktów,  a wyróżniającymi się zawodnikami byli Arkadiusz Augustajtys  z wynikiem 157 punktów i Wiesław Szydłowski z 160 punktami. W ekipie rywali najlepszy Piotr Miksza uzyskał 124 punkty.

Coraz lepsze rezultaty notują debiutanci. Neonet co prawda przegrał z Drewtarkiem Sejny, ale uzyskał 504 punkty i dobrze rokuje na przyszłe spotkania. Najlepszy, jak dotąd, swój  wynik rzuciła drużyna PWSZ Suwałki. Studenci nie dali rady pokonać drużyny  Aquaelu, ale 472 punkty to przyzwoity wynik. Najlepszy w drużynie Kacper Dołhan rzucił 144 punkty.

Po sześciu kolejkach najlepiej punktującą zawodniczką jest Anna Szydłowska z drużyny Aquaelu ze średnią 156,67, a najlepiej punktującym zawodnikiem jest Wojtek Górski z Oil transfer Development ze średnią 199,67.

Wyniki 6 kolejki – 9 listopada 2015:

TOR 1: PGK Suwałki – Eltechbiur - przełożony  

TOR 3: AQUAEL(547) - PWSZ Suwałki (472)

TOR 4: Oil Transfer Development (681) - PGE Dystrybucja (665)

TOR 5: SKSM (581) - Styl Kuchnie (455)

TOR 6: PEC Suwałki (485) - Linde Mir – Gaz (529)

TOR 7: CELS – PBI - przełożony

TOR 8: Drewtark Sejny (600) – Neonet (504)

Zapowiedź 7 kolejka – 16 listopada 2015:

TOR 1: Styl Kuchnie - PEC Suwałki godzina 18.30

TOR 3: Linde Mir – Gaz - PGK Suwałki godzina 18.30

TOR 4: Neonet – PBI godzina 18.30

TOR 5: PGE Dystrybucja – SKSM godzina 18.30

TOR 6: PWSZ Suwałki - Oil Transfer Development  godzina 18.30

TOR 7: ASPI – AQUAEL godzina 18.30

TOR 8: CELS – Sudowia godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR14012810617
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1302269986
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM12032410020
4.PGE DYSTRYBUCJA1203249671
5.DREWTARK SEJNY11042210136
6.LINDE MIR GAZ1104229695
7.AQUAEL906189169
8.SKSM807168572
9.ROAN609128677
10.PEC Suwałki609128296
11.MK BOWLING5010107571
12.STYL KUCHNIE5010107079
13.NO NAME401187759
14.PGK Suwałki201347976
15.OSIR SUWAŁKI201347355
16.MTD BUTKIEWICZ101426862
Dane Indywidualne XV
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.28.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.14% 4.1862 4.2708
USD 0.23% 3.8445 3.9221
GBP 0.33% 4.9325 5.0321
CHF 0.23% 3.8662 3.9444
27.04.2017

sprzedam

27.04.2017

Praca suwałki

Dodaj nowe ogoszenie