10.11.2015

Suwalska Liga Bowlingowa. Młodszy z Wołągiewiczów ograł starszego

Bardzo blisko historycznego remisu było w najciekawszym spotkaniu szóstej kolejki. Na torze numer cztery spotkały się drużyny Oil Transfer Development i PGE Dystrybucji. W ich składach nie zabrakło braci Roberta i Marka Wołągiewiczów, którzy zagrali przeciwko sobie.

Obaj byli wyróżniającymi się postaciami swoich zespołów. Po zaciętym spotkaniu i emocjonującej końcówce z niewielką przewagą punktową lepsi okazali się zawodnicy Oil Transfer Development, którzy zwyciężyli  681:665. W indywidualnej rywalizacji Marek, z OTD, pokonał brata 183:177.

Kobiety rządziły w spotkaniu PEC Suwałki z Linde Mir Gaz. Podporą drużyny PEC-u była Beata Karwel -  z wynikiem 128 punktów, a u rywali Iza Jaszczenko z 149 punktami i Krysia Żuchowska z 146 punktami. Drużynowo triumfował Linde Mir Gaz 529:485 i wskoczył na dziewiąte miejsce w tabeli.

Bardzo dobrą postawę zaprezentowała ekipa Suwalskich Kopali Surowców Mineralnych. W spotkaniu ze Stylem Kuchnie „górnicy” rzucili 581 punktów,  a wyróżniającymi się zawodnikami byli Arkadiusz Augustajtys  z wynikiem 157 punktów i Wiesław Szydłowski z 160 punktami. W ekipie rywali najlepszy Piotr Miksza uzyskał 124 punkty.

Coraz lepsze rezultaty notują debiutanci. Neonet co prawda przegrał z Drewtarkiem Sejny, ale uzyskał 504 punkty i dobrze rokuje na przyszłe spotkania. Najlepszy, jak dotąd, swój  wynik rzuciła drużyna PWSZ Suwałki. Studenci nie dali rady pokonać drużyny  Aquaelu, ale 472 punkty to przyzwoity wynik. Najlepszy w drużynie Kacper Dołhan rzucił 144 punkty.

Po sześciu kolejkach najlepiej punktującą zawodniczką jest Anna Szydłowska z drużyny Aquaelu ze średnią 156,67, a najlepiej punktującym zawodnikiem jest Wojtek Górski z Oil transfer Development ze średnią 199,67.

Wyniki 6 kolejki – 9 listopada 2015:

TOR 1: PGK Suwałki – Eltechbiur - przełożony  

TOR 3: AQUAEL(547) - PWSZ Suwałki (472)

TOR 4: Oil Transfer Development (681) - PGE Dystrybucja (665)

TOR 5: SKSM (581) - Styl Kuchnie (455)

TOR 6: PEC Suwałki (485) - Linde Mir – Gaz (529)

TOR 7: CELS – PBI - przełożony

TOR 8: Drewtark Sejny (600) – Neonet (504)

Zapowiedź 7 kolejka – 16 listopada 2015:

TOR 1: Styl Kuchnie - PEC Suwałki godzina 18.30

TOR 3: Linde Mir – Gaz - PGK Suwałki godzina 18.30

TOR 4: Neonet – PBI godzina 18.30

TOR 5: PGE Dystrybucja – SKSM godzina 18.30

TOR 6: PWSZ Suwałki - Oil Transfer Development  godzina 18.30

TOR 7: ASPI – AQUAEL godzina 18.30

TOR 8: CELS – Sudowia godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA900185723
2.DARMAR801166317
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM801165991
4.STACJA PALIW OIL TRANSFER 702146011
5.LINDE MIR GAZ702145844
6.AQUAEL702145542
7.DREWTARK SEJNY40485324
8.SKSM40585173
9.PEC Suwałki40584898
10.STYL KUCHNIE40584196
11.ROAN30564674
12.NO NAME20744607
13.MK BOWLING20744382
14.PGK Suwałki10824930
15.OSIR SUWAŁKI10824063
16.MTD BUTKIEWICZ10823907
Dane Indywidualne IX
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.20.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.04% 4.3244 4.4118
USD 0.23% 4.0476 4.1294
GBP 0.38% 4.9824 5.0830
CHF 0.00% 4.0383 4.1199
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA18
2.DARMAR16
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM16
Dodaj nowe ogoszenie