20.01.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Nie ma już niepokonanych

Przedostatnia kolejka dostarczyła wiele nieoczekiwanych rozstrzygnięć. Pierwsza porażka lidera i druga wicelidera tabeli, to tylko niektóre z niespodzianek 14. kolejki.

Na początek spotkanie niepokonanej dotąd Sudowii i zeszłorocznego mistrza – Drewtarku Sejny. Kapitanowie wybrali niestandardowe smarowanie, które  sprawiło wiele problemów grającym, którzy uzyskiwali niskie wyniki. Sudowia uległa drużynie z Sejn 604:638. Porażka nie zepchnęła jej ze szczytu tabeli.

Przegranej lidera nie wykorzystał zespół Oil Transfer Development, który zmierzył się z debiutantem – drużyną PEC Suwałki. Beniaminek bezlitośnie wykorzystał słabszą dyspozycję wicelidera i niespodziewanie wygrał 590:558. Porażka i utrata dwóch punktów przez Oil Transfer Development dały nadzieję Drewtarkowi, który zrównał się z drugą drużyną w tabeli  dużymi punktami i jest od niej gorszy tylko o 50 „małych punktów”. O tym kto zostanie wicemistrzem,  zadecyduje ostatnia  kolejce.

Na ligowym finiszu rozegrał się CELS, który  w miniony poniedziałek stoczył dwa mecze. W pierwszym spotkaniu, z drużyną Neonetu, uzyskał jeden z lepszych wyników i pokonał rywala 529:498. W drugim zaległym starciu, z PGK Suwałki, rzucił 522 punkty, ale minimalnie uległ przeciwnikowi, który zdobył  o 11 punktów więcej.

Słabą końcówkę rozgrywek miała drużyna PBI, która także rozegrała dwa spotkania i za tydzień pozostanie jej tylko kibicować innym. W pierwszym meczu uległa coraz lepiej grającej ekipie SKSM 541:635. W drugim spotkaniu musiała uznać wyższość PGE Dystrybucja, której uległa różnicą tylko  czterech punktów. W najbliższy  poniedziałek PGE również będzie kibicować pozostałym. Jej dorobek zatrzymał się na 20 dużych punktach i 9340 małych.

Przed nami 15. kolejka siódmej edycji Suwalskiej Ligi Bowlingowej. Po ostatnich rzutach odbędzie się uroczyste zakończenie rozgrywek. Początek godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy.

 

Wyniki 14 kolejki  - 18 stycznia 2016:

TOR 1: PGK Suwałki  – AQUAEL - przełożony

TOR 2: PEC Suwałki (590)- Oil Transfer Development (558)

TOR 3: SKSM (635) – PBI (541)

TOR 4: Drewtark Sejny (638) – Sudowia (604)

TOR 5: Neonet (498) – CELS (529)

TOR 6: Eltechbiur (664) – ASPI (487)

TOR 7: Linde Mir – Gaz (532) - PWSZ Suwałki (428)

TOR 8: Styl Kuchnie (521) - PGE Dystrybucja (631)

 

TOR 7: CELS (522) – PGK Suwałki (533) – zaległy

TOR 5: PBI (593) – PGE Dystrybucja (597) - awansem

 

Zapowiedź 15 kolejki  - 25 stycznia 2016:

TOR 1: CELS – Eltechbiur godzina 18.30

TOR 2: PWSZ Suwałki - Styl Kuchnie godzina 18.30

TOR 3: ASPI - Linde Mir – Gaz godzina 18.30

TOR 5: Sudowia – Neonet godzina 18.30

TOR 6: AQUAEL - Drewtark Sejny godzina 18.30

TOR 7: Oil Transfer Development - PGK Suwałki godzina 18.30

TOR 8: SKSM - PEC Suwałki godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR14012810617
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1302269986
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM12032410020
4.PGE DYSTRYBUCJA1203249671
5.DREWTARK SEJNY11042210136
6.LINDE MIR GAZ1104229695
7.AQUAEL906189169
8.SKSM807168572
9.ROAN609128677
10.PEC Suwałki609128296
11.MK BOWLING5010107571
12.STYL KUCHNIE5010107079
13.NO NAME401187759
14.PGK Suwałki201347976
15.OSIR SUWAŁKI201347355
16.MTD BUTKIEWICZ101426862
Dane Indywidualne XV
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.23.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2228 4.3082
USD 0.00% 3.9231 4.0023
GBP 0.00% 5.0260 5.1276
CHF 0.00% 3.9398 4.0194
23.04.2017

MECHANIK

23.04.2017

AUTOMATYK

Dodaj nowe ogoszenie