12.01.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Nie ta precyzja po świętach i sylwestrze

Na tory kręgielni Pink Bowling&Club powrócili uczestnicy Suwalskiej Ligi Bowlingowej. Po świąteczno-noworocznej przerwie celowniki zawodników były mocno rozregulowane.

Do niespodzianki doszło na torze numer 7, gdzie piąty w tabeli Aquael podejmował PEC Suwałki. Zawodnicy ciepłowniczej  spółki uzyskali jeden z lepszych wyników kolejki i niespodziewanie pokonali rywala 627:574. Ciężkie boje toczyły się  na torze numer 1 i 2. Firma Aspi, dzięki równej grze zawodników, pokonała wzmocniony  Danielem Bobrowskim Neonet różnicą dziewięciu oczek – 484:475. Z kolei na sąsiednim torze PGE Dystrybucja długo prowadziła wyrównany mecz z Linde Mir – Gaz. Dopiero druga połowa spotkania i dobra forma Gerarda Kasiborskiego pozwoliły wygrać 626:582.

W ostatnim spotkaniu tego wieczoru Oil Transfer Development podejmował Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych. Druga drużyna tabeli musiała wygrać, by zachować szanse na triumf w tej edycji Ligi. Równo rzucający rywale byli bardzo blisko zwycięstwa w tym spotkaniu. Po raz kolejny zespół Oil Transfer Development  ratował Wojciech Górski z wynikiem 211 pkt, oraz Marek Wołagiewicz – 198 pkt. Te wyniki dały minimalne zwycięstwo różnicą 18 oczek – 690:672.

Za tydzień rozegrane zostanie spotkanie które zadecyduje o końcowym układzie tabeli. Lider Sudowia podejmie trzeci w tabeli Drewtark Sejny. Spotkanie ubiegłorocznego mistrza i tegorocznego pretendenta będą pilnie obserwowali zawodnicy Oil Transfer i PBI, którzy liczą na wyższe miejsca w tabeli.

 

Wyniki 13 kolejki  - 11 stycznia 2016:

TOR 1: ASPI (484) – Neonet (475)

TOR 2: PGE Dystrybucja (626) - Linde Mir – Gaz (582)

TOR 3: PWSZ Suwałki (walkower)– Eltechbiur (606)

TOR 7: Oil Transfer Development (690) – SKSM (672)

TOR 5: CELS (413) - Drewtark Sejny (619)

TOR 6: Sudowia (626) - PGK Suwałki (487)

TOR 7: AQUAEL (574) - PEC Suwałki (627)

TOR 8: Styl Kuchnie (517) – PBI (611)

TOR 5: CELS (447) – PEC Suwałki (533) - zaległy

 

Zapowiedź 14 kolejki  - 18 stycznia 2016:

TOR 1: PGK Suwałki – AQUAEL godzina 18.30

TOR 2: PEC Suwałki - Oil Transfer Development  godzina 18.30

TOR 3: SKSM – PBI godzina 18.30

TOR 4: Drewtark Sejny – Sudowia godzina 18.30

TOR 5: Neonet – CELS godzina 18.30

TOR 6: Eltechbiur – ASPI godzina 18.30

TOR 7: Linde Mir – Gaz - PWSZ Suwałki bgodzina 18.30

TOR 8: Styl Kuchnie - PGE Dystrybucja godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR14012810617
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1302269986
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM12032410020
4.PGE DYSTRYBUCJA1203249671
5.DREWTARK SEJNY11042210136
6.LINDE MIR GAZ1104229695
7.AQUAEL906189169
8.SKSM807168572
9.ROAN609128677
10.PEC Suwałki609128296
11.MK BOWLING5010107571
12.STYL KUCHNIE5010107079
13.NO NAME401187759
14.PGK Suwałki201347976
15.OSIR SUWAŁKI201347355
16.MTD BUTKIEWICZ101426862
Dane Indywidualne XV
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
03.28.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.23% 4.2149 4.3001
USD 0.98% 3.8742 3.9524
GBP 0.09% 4.8781 4.9767
CHF 0.10% 3.9399 4.0195
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.DARMAR28
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 26
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM24
28.03.2017

Szukam pracy

28.03.2017

SPRZĄTACZKA

Dodaj nowe ogoszenie