12.01.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Nie ta precyzja po świętach i sylwestrze

Na tory kręgielni Pink Bowling&Club powrócili uczestnicy Suwalskiej Ligi Bowlingowej. Po świąteczno-noworocznej przerwie celowniki zawodników były mocno rozregulowane.

Do niespodzianki doszło na torze numer 7, gdzie piąty w tabeli Aquael podejmował PEC Suwałki. Zawodnicy ciepłowniczej  spółki uzyskali jeden z lepszych wyników kolejki i niespodziewanie pokonali rywala 627:574. Ciężkie boje toczyły się  na torze numer 1 i 2. Firma Aspi, dzięki równej grze zawodników, pokonała wzmocniony  Danielem Bobrowskim Neonet różnicą dziewięciu oczek – 484:475. Z kolei na sąsiednim torze PGE Dystrybucja długo prowadziła wyrównany mecz z Linde Mir – Gaz. Dopiero druga połowa spotkania i dobra forma Gerarda Kasiborskiego pozwoliły wygrać 626:582.

W ostatnim spotkaniu tego wieczoru Oil Transfer Development podejmował Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych. Druga drużyna tabeli musiała wygrać, by zachować szanse na triumf w tej edycji Ligi. Równo rzucający rywale byli bardzo blisko zwycięstwa w tym spotkaniu. Po raz kolejny zespół Oil Transfer Development  ratował Wojciech Górski z wynikiem 211 pkt, oraz Marek Wołagiewicz – 198 pkt. Te wyniki dały minimalne zwycięstwo różnicą 18 oczek – 690:672.

Za tydzień rozegrane zostanie spotkanie które zadecyduje o końcowym układzie tabeli. Lider Sudowia podejmie trzeci w tabeli Drewtark Sejny. Spotkanie ubiegłorocznego mistrza i tegorocznego pretendenta będą pilnie obserwowali zawodnicy Oil Transfer i PBI, którzy liczą na wyższe miejsca w tabeli.

 

Wyniki 13 kolejki  - 11 stycznia 2016:

TOR 1: ASPI (484) – Neonet (475)

TOR 2: PGE Dystrybucja (626) - Linde Mir – Gaz (582)

TOR 3: PWSZ Suwałki (walkower)– Eltechbiur (606)

TOR 7: Oil Transfer Development (690) – SKSM (672)

TOR 5: CELS (413) - Drewtark Sejny (619)

TOR 6: Sudowia (626) - PGK Suwałki (487)

TOR 7: AQUAEL (574) - PEC Suwałki (627)

TOR 8: Styl Kuchnie (517) – PBI (611)

TOR 5: CELS (447) – PEC Suwałki (533) - zaległy

 

Zapowiedź 14 kolejki  - 18 stycznia 2016:

TOR 1: PGK Suwałki – AQUAEL godzina 18.30

TOR 2: PEC Suwałki - Oil Transfer Development  godzina 18.30

TOR 3: SKSM – PBI godzina 18.30

TOR 4: Drewtark Sejny – Sudowia godzina 18.30

TOR 5: Neonet – CELS godzina 18.30

TOR 6: Eltechbiur – ASPI godzina 18.30

TOR 7: Linde Mir – Gaz - PWSZ Suwałki bgodzina 18.30

TOR 8: Styl Kuchnie - PGE Dystrybucja godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA900185723
2.DARMAR801166317
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM801165991
4.STACJA PALIW OIL TRANSFER 702146011
5.LINDE MIR GAZ702145844
6.AQUAEL702145542
7.DREWTARK SEJNY40485324
8.SKSM40585173
9.PEC Suwałki40584898
10.STYL KUCHNIE40584196
11.ROAN30564674
12.NO NAME20744607
13.MK BOWLING20744382
14.PGK Suwałki10824930
15.OSIR SUWAŁKI10824063
16.MTD BUTKIEWICZ10823907
Dane Indywidualne IX
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.23.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.3238 4.4112
USD 0.00% 4.0811 4.1635
GBP 0.00% 5.0216 5.1230
CHF 0.00% 4.0351 4.1167
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA18
2.DARMAR16
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM16
23.01.2017

Laborant

23.01.2017

Administrator IT

23.01.2017

SZUKAM PRACY

Dodaj nowe ogoszenie