12.01.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Nie ta precyzja po świętach i sylwestrze

Na tory kręgielni Pink Bowling&Club powrócili uczestnicy Suwalskiej Ligi Bowlingowej. Po świąteczno-noworocznej przerwie celowniki zawodników były mocno rozregulowane.

Do niespodzianki doszło na torze numer 7, gdzie piąty w tabeli Aquael podejmował PEC Suwałki. Zawodnicy ciepłowniczej  spółki uzyskali jeden z lepszych wyników kolejki i niespodziewanie pokonali rywala 627:574. Ciężkie boje toczyły się  na torze numer 1 i 2. Firma Aspi, dzięki równej grze zawodników, pokonała wzmocniony  Danielem Bobrowskim Neonet różnicą dziewięciu oczek – 484:475. Z kolei na sąsiednim torze PGE Dystrybucja długo prowadziła wyrównany mecz z Linde Mir – Gaz. Dopiero druga połowa spotkania i dobra forma Gerarda Kasiborskiego pozwoliły wygrać 626:582.

W ostatnim spotkaniu tego wieczoru Oil Transfer Development podejmował Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych. Druga drużyna tabeli musiała wygrać, by zachować szanse na triumf w tej edycji Ligi. Równo rzucający rywale byli bardzo blisko zwycięstwa w tym spotkaniu. Po raz kolejny zespół Oil Transfer Development  ratował Wojciech Górski z wynikiem 211 pkt, oraz Marek Wołagiewicz – 198 pkt. Te wyniki dały minimalne zwycięstwo różnicą 18 oczek – 690:672.

Za tydzień rozegrane zostanie spotkanie które zadecyduje o końcowym układzie tabeli. Lider Sudowia podejmie trzeci w tabeli Drewtark Sejny. Spotkanie ubiegłorocznego mistrza i tegorocznego pretendenta będą pilnie obserwowali zawodnicy Oil Transfer i PBI, którzy liczą na wyższe miejsca w tabeli.

 

Wyniki 13 kolejki  - 11 stycznia 2016:

TOR 1: ASPI (484) – Neonet (475)

TOR 2: PGE Dystrybucja (626) - Linde Mir – Gaz (582)

TOR 3: PWSZ Suwałki (walkower)– Eltechbiur (606)

TOR 7: Oil Transfer Development (690) – SKSM (672)

TOR 5: CELS (413) - Drewtark Sejny (619)

TOR 6: Sudowia (626) - PGK Suwałki (487)

TOR 7: AQUAEL (574) - PEC Suwałki (627)

TOR 8: Styl Kuchnie (517) – PBI (611)

TOR 5: CELS (447) – PEC Suwałki (533) - zaległy

 

Zapowiedź 14 kolejki  - 18 stycznia 2016:

TOR 1: PGK Suwałki – AQUAEL godzina 18.30

TOR 2: PEC Suwałki - Oil Transfer Development  godzina 18.30

TOR 3: SKSM – PBI godzina 18.30

TOR 4: Drewtark Sejny – Sudowia godzina 18.30

TOR 5: Neonet – CELS godzina 18.30

TOR 6: Eltechbiur – ASPI godzina 18.30

TOR 7: Linde Mir – Gaz - PWSZ Suwałki bgodzina 18.30

TOR 8: Styl Kuchnie - PGE Dystrybucja godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR1201249238
2.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM1102228686
3.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1102228627
4.PGE DYSTRYBUCJA1003208277
5.DREWTARK SEJNY904188804
6.LINDE MIR GAZ904188285
7.AQUAEL805167868
8.SKSM706147350
9.ROAN607127582
10.PEC Suwałki607127178
11.MK BOWLING40986465
12.STYL KUCHNIE40986131
13.NO NAME301066625
14.PGK Suwałki201146941
15.OSIR SUWAŁKI201146287
16.MTD BUTKIEWICZ101225868
Dane Indywidualne XIII
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
02.20.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.24% 4.2862 4.3728
USD 0.35% 4.0254 4.1068
GBP 0.30% 5.0014 5.1024
CHF 0.32% 4.0286 4.1100
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.DARMAR24
2.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM22
3.STACJA PALIW OIL TRANSFER 22
20.02.2017

Praca zdalna

20.02.2017

Fotografia ślubna

Dodaj nowe ogoszenie