20.12.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Owacja dla Roanu i Wesołych Świąt

Druga wygrana firmy Roan w tegorocznych rozgrywkach i to z wiceliderem tabeli - Bayliner Polska Bowling Team 661:641. Niespodziewany zwycięstwo wszyscy uczestnicy rozgrywek nagrodzili wielkimi brawami.

Dzięki wygranej, Roan awansował na dziesiąte miejsce w tabeli. Z kolei Bayliner Polska Bowling Team musiał ustąpić miejsca na podium na rzecz Stacji Paliw Oil Transfer Development, która pokonała MTD Butkiewicz 658:487 oraz PGE Dystrybucji, która nie dała szans SKSM, wygrywając 635:564.

Kolejne punkty zdobył MK Bowling. W spotkaniu z drużyną NO NAME gospodarze ligi zbliżyli się do „magicznej granicy” 600 punktów, zwyciężając 586:478.

Ostatnia tegoroczna kolejka sprzyjała drużynie Linde Mir Gaz, która, po pokonaniu PGK Suwałki 665:500, zajmuje piąte miejsce w tabeli i ma niedużą stratę punktową do czołówki.

Najlepsi zawodnicy:

186,86 – Dariusz Chalecki (Darmar)

185,57 – Stanisław Poświatowski (Stacja Paliw Oil Transfer Development)

185 – Marek Zaborowski (Darmar)

Najlepsze zawodniczki:

167,50 – Lilla Frydrych (Drewtark Sejny)

162,67 – Anita Szulc (Drewtark Sejny)

161,29 – Ela Chodorowska (Aquael)

W imieniu organizatorów, wszystkim uczestnikom życzymy pogodnych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

Do zobaczenia 9 stycznia 2017 r., po świąteczno-noworocznej  przerwie.

 

Wyniki 7 kolejki – 19 grudnia 2016:

TOR 1: Styl Kuchnie - PEC Suwałki - przełożony

TOR 2: Darmar (793)  - Drewtark Sejny (694) – rozegrany 12.12.201

TOR 3: Linde Mir – Gaz (665) - PGK Suwałki (500)

TOR 4: Roan (661) – Bayliner Polska Bowling Team(641)

TOR 5: PGE Dystrybucja (635) – SKSM (564)

TOR 6: MTD Butkiewicz (487) - Stacja Paliw Oil Transfer (658)

TOR 7: OSiR Suwałki (478) – AQUAEL (559)

TOR 8: No Name (461) – MK Bowling (586)

 

Zapowiedź 8 kolejki – 9 stycznia 2017:

TOR 1: PGE Dystrybucja -  No Name godzina 18.30

TOR 2: Drewtark Sejny - PEC Suwałki godzina 18.30

TOR 3: Roan – SKSM godzina 18.30

TOR 4: Darmar - Stacja Paliw Oil Transfer godzina 18.30

TOR 5: Linde Mir - Gaz   - AQUAEL godzina 18.30

TOR 6: Styl Kuchnie – MK Bowling godzina 18.30

TOR 7: PGK Suwałki – Bayliner Polska Bowling Team godzina 18.30

TOR 8: MTD Butkiewicz – OSiR Suwałki godzina 18.30

 

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR14012810617
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1302269986
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM12032410020
4.PGE DYSTRYBUCJA1203249671
5.DREWTARK SEJNY11042210136
6.LINDE MIR GAZ1104229695
7.AQUAEL906189169
8.SKSM807168572
9.ROAN609128677
10.PEC Suwałki609128296
11.MK BOWLING5010107571
12.STYL KUCHNIE5010107079
13.NO NAME401187759
14.PGK Suwałki201347976
15.OSIR SUWAŁKI201347355
16.MTD BUTKIEWICZ101426862
Dane Indywidualne XV
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
09.19.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.30% 4.2453 4.3311
USD 0.45% 3.5497 3.6215
GBP 0.24% 4.8141 4.9113
CHF 0.27% 3.6998 3.7746
19.09.2017

praca w barze

Dodaj nowe ogoszenie