20.12.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Owacja dla Roanu i Wesołych Świąt

Druga wygrana firmy Roan w tegorocznych rozgrywkach i to z wiceliderem tabeli - Bayliner Polska Bowling Team 661:641. Niespodziewany zwycięstwo wszyscy uczestnicy rozgrywek nagrodzili wielkimi brawami.

Dzięki wygranej, Roan awansował na dziesiąte miejsce w tabeli. Z kolei Bayliner Polska Bowling Team musiał ustąpić miejsca na podium na rzecz Stacji Paliw Oil Transfer Development, która pokonała MTD Butkiewicz 658:487 oraz PGE Dystrybucji, która nie dała szans SKSM, wygrywając 635:564.

Kolejne punkty zdobył MK Bowling. W spotkaniu z drużyną NO NAME gospodarze ligi zbliżyli się do „magicznej granicy” 600 punktów, zwyciężając 586:478.

Ostatnia tegoroczna kolejka sprzyjała drużynie Linde Mir Gaz, która, po pokonaniu PGK Suwałki 665:500, zajmuje piąte miejsce w tabeli i ma niedużą stratę punktową do czołówki.

Najlepsi zawodnicy:

186,86 – Dariusz Chalecki (Darmar)

185,57 – Stanisław Poświatowski (Stacja Paliw Oil Transfer Development)

185 – Marek Zaborowski (Darmar)

Najlepsze zawodniczki:

167,50 – Lilla Frydrych (Drewtark Sejny)

162,67 – Anita Szulc (Drewtark Sejny)

161,29 – Ela Chodorowska (Aquael)

W imieniu organizatorów, wszystkim uczestnikom życzymy pogodnych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

Do zobaczenia 9 stycznia 2017 r., po świąteczno-noworocznej  przerwie.

 

Wyniki 7 kolejki – 19 grudnia 2016:

TOR 1: Styl Kuchnie - PEC Suwałki - przełożony

TOR 2: Darmar (793)  - Drewtark Sejny (694) – rozegrany 12.12.201

TOR 3: Linde Mir – Gaz (665) - PGK Suwałki (500)

TOR 4: Roan (661) – Bayliner Polska Bowling Team(641)

TOR 5: PGE Dystrybucja (635) – SKSM (564)

TOR 6: MTD Butkiewicz (487) - Stacja Paliw Oil Transfer (658)

TOR 7: OSiR Suwałki (478) – AQUAEL (559)

TOR 8: No Name (461) – MK Bowling (586)

 

Zapowiedź 8 kolejki – 9 stycznia 2017:

TOR 1: PGE Dystrybucja -  No Name godzina 18.30

TOR 2: Drewtark Sejny - PEC Suwałki godzina 18.30

TOR 3: Roan – SKSM godzina 18.30

TOR 4: Darmar - Stacja Paliw Oil Transfer godzina 18.30

TOR 5: Linde Mir - Gaz   - AQUAEL godzina 18.30

TOR 6: Styl Kuchnie – MK Bowling godzina 18.30

TOR 7: PGK Suwałki – Bayliner Polska Bowling Team godzina 18.30

TOR 8: MTD Butkiewicz – OSiR Suwałki godzina 18.30

 

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA900185723
2.DARMAR801166317
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM801165991
4.STACJA PALIW OIL TRANSFER 702146011
5.LINDE MIR GAZ702145844
6.AQUAEL702145542
7.DREWTARK SEJNY40485324
8.SKSM40585173
9.PEC Suwałki40584898
10.STYL KUCHNIE40584196
11.ROAN30564674
12.NO NAME20744607
13.MK BOWLING20744382
14.PGK Suwałki10824930
15.OSIR SUWAŁKI10824063
16.MTD BUTKIEWICZ10823907
Dane Indywidualne IX
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.23.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.3238 4.4112
USD 0.00% 4.0811 4.1635
GBP 0.00% 5.0216 5.1230
CHF 0.00% 4.0351 4.1167
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA18
2.DARMAR16
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM16
22.01.2017

sztanga 32 kg

Dodaj nowe ogoszenie