17.11.2015

Suwalska Liga Bowlingowa. SKSM wykopał zwycięstwo z PGE Dystrybucją

Znakomita postawa zawodników Suwalskich Kopalni Surowców Mineralnych zaowocowała najlepszym wynikiem kolejki i trzema punktami na koncie. Drużyna, która systematycznie robiła postępy, w końcu zabłysnęła w suwalskiej kręgielni.

Najlepszym zawodnikiem, z wynikiem 224 punkty, został Wiesław Szydłowski,a granicę 200 „oczek” przekroczył jeszcze Arkadiusz Augustajtys. Dzięki wygranej, drużyna SKSM awansowała na szóste miejsce  w tabeli.

Blisko kolejnych zwycięstw byli debiutanci. PEC Suwałki tylko dwunastoma punktami uległ drużynie Stylu Kuchnie 499:511. Z kolei ASPI po dobrym początku i fenomenalnej postawie Romana Grądzkiego (189 pkt.) nieznacznie przegrał z jednym z liderów – Aquaelem 486:531.

Pewnie wygrywali liderzy tabeli. Oil Transfer Development pokonał PWSZ Suwałki 664:506, a Sudowia odniosła wysokie zwycięstwo nad firmą CELS 657:418.

Tabela po siedmiu kolejkach przedstawia się niesłychanie ciekawie.  Aż cztery zespoły mają po 12 punktów, a pierwszą i drugą drużynę dziel i tylko dziewiętnaście „małych punktów”. Sytuacja ulegnie zmianie po ósmej kolejce, w której spotkają się liderująca Sudowia i trzecie w tabeli PBI.

 

Wyniki 7 kolejki – 16 listopada 2015:

TOR 1: Styl Kuchnie (511) - PEC Suwałki (499)

TOR 3: Linde Mir – Gaz (455) - PGK Suwałki (544)

TOR 4: Neonet (488) – PBI (618)

TOR 5: PGE Dystrybucja (594) – SKSM (699)

TOR 6: PWSZ Suwałki ( 506) - Oil Transfer Development (664)

TOR 7: ASPI (486) – AQUAEL (531)

TOR 8: CELS (418) – Sudowia (657)

 

TOR 7: CELS (482) – PBI (560) zaległy 6 kolejka

TOR 8: PGE Dystrybucja (659) - PWSZ Suwałki (466) zaległy 1 kolejka

 

Zapowiedź 8 kolejki – 23 listopada 2015:

TOR 1: SKSM - PWSZ Suwałki godzina 18.30

TOR 2: AQUAEL – CELS godzina 18.30

TOR 3: Oil Transfer Development – ASPI godzina 18.30

TOR 4: Sudowia - PBI godzina 18.30

TOR 5: PEC Suwałki - PGE Dystrybucja godzina 18.30

TOR 6: PGK Suwałki - Styl Kuchnie godzina 18.30

TOR 7: Drewtark Sejny - Linde Mir – Gaz godzina 18.30

TOR 8: Neonet – Eltechbiur godzina 18.30

 

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA900185723
2.DARMAR801166317
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM801165991
4.STACJA PALIW OIL TRANSFER 702146011
5.LINDE MIR GAZ702145844
6.AQUAEL702145542
7.DREWTARK SEJNY40485324
8.SKSM40585173
9.PEC Suwałki40584898
10.STYL KUCHNIE40584196
11.ROAN30564674
12.NO NAME20744607
13.MK BOWLING20744382
14.PGK Suwałki10824930
15.OSIR SUWAŁKI10824063
16.MTD BUTKIEWICZ10823907
Dane Indywidualne IX
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.20.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.04% 4.3244 4.4118
USD 0.23% 4.0476 4.1294
GBP 0.38% 4.9824 5.0830
CHF 0.00% 4.0383 4.1199
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA18
2.DARMAR16
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM16
Dodaj nowe ogoszenie