17.11.2015

Suwalska Liga Bowlingowa. SKSM wykopał zwycięstwo z PGE Dystrybucją

Znakomita postawa zawodników Suwalskich Kopalni Surowców Mineralnych zaowocowała najlepszym wynikiem kolejki i trzema punktami na koncie. Drużyna, która systematycznie robiła postępy, w końcu zabłysnęła w suwalskiej kręgielni.

Najlepszym zawodnikiem, z wynikiem 224 punkty, został Wiesław Szydłowski,a granicę 200 „oczek” przekroczył jeszcze Arkadiusz Augustajtys. Dzięki wygranej, drużyna SKSM awansowała na szóste miejsce  w tabeli.

Blisko kolejnych zwycięstw byli debiutanci. PEC Suwałki tylko dwunastoma punktami uległ drużynie Stylu Kuchnie 499:511. Z kolei ASPI po dobrym początku i fenomenalnej postawie Romana Grądzkiego (189 pkt.) nieznacznie przegrał z jednym z liderów – Aquaelem 486:531.

Pewnie wygrywali liderzy tabeli. Oil Transfer Development pokonał PWSZ Suwałki 664:506, a Sudowia odniosła wysokie zwycięstwo nad firmą CELS 657:418.

Tabela po siedmiu kolejkach przedstawia się niesłychanie ciekawie.  Aż cztery zespoły mają po 12 punktów, a pierwszą i drugą drużynę dziel i tylko dziewiętnaście „małych punktów”. Sytuacja ulegnie zmianie po ósmej kolejce, w której spotkają się liderująca Sudowia i trzecie w tabeli PBI.

 

Wyniki 7 kolejki – 16 listopada 2015:

TOR 1: Styl Kuchnie (511) - PEC Suwałki (499)

TOR 3: Linde Mir – Gaz (455) - PGK Suwałki (544)

TOR 4: Neonet (488) – PBI (618)

TOR 5: PGE Dystrybucja (594) – SKSM (699)

TOR 6: PWSZ Suwałki ( 506) - Oil Transfer Development (664)

TOR 7: ASPI (486) – AQUAEL (531)

TOR 8: CELS (418) – Sudowia (657)

 

TOR 7: CELS (482) – PBI (560) zaległy 6 kolejka

TOR 8: PGE Dystrybucja (659) - PWSZ Suwałki (466) zaległy 1 kolejka

 

Zapowiedź 8 kolejki – 23 listopada 2015:

TOR 1: SKSM - PWSZ Suwałki godzina 18.30

TOR 2: AQUAEL – CELS godzina 18.30

TOR 3: Oil Transfer Development – ASPI godzina 18.30

TOR 4: Sudowia - PBI godzina 18.30

TOR 5: PEC Suwałki - PGE Dystrybucja godzina 18.30

TOR 6: PGK Suwałki - Styl Kuchnie godzina 18.30

TOR 7: Drewtark Sejny - Linde Mir – Gaz godzina 18.30

TOR 8: Neonet – Eltechbiur godzina 18.30

 

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR14012810617
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1302269986
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM12032410020
4.PGE DYSTRYBUCJA1203249671
5.DREWTARK SEJNY11042210136
6.LINDE MIR GAZ1104229695
7.AQUAEL906189169
8.SKSM807168572
9.ROAN609128677
10.PEC Suwałki609128296
11.MK BOWLING5010107571
12.STYL KUCHNIE5010107079
13.NO NAME401187759
14.PGK Suwałki201347976
15.OSIR SUWAŁKI201347355
16.MTD BUTKIEWICZ101426862
Dane Indywidualne XIV
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Zapraszamy na relację na żywo


Wigry Suwałki


Arka Gdynia

28.02.2017
17:50

Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
02.27.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.14% 4.2630 4.3492
USD 0.21% 4.0319 4.1133
GBP 0.24% 5.0459 5.1479
CHF 0.25% 4.0064 4.0874
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.DARMAR28
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 26
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM24
Dodaj nowe ogoszenie