01.12.2015

Suwalska Liga Bowlingowa. Sudowia bije rekordy [wideo i zdjęcia]

Trzy punkty i nowy rekord ligi wpadł w ręce drużyny Sudowi w dziewiątej kolejce rozgrywek. Najlepszy wynik wynosi obecnie 847 punktów. Ofiarą lidera tabeli został Aquael, który rozegrał dobre spotkanie, ale nie mógł nic zrobić z tak dobrze dysponowanymi rywalami.

Ojcem okazałego zwycięstwa okazał się Krzysztof Grzymkowski – zdobywca 268 punktów, najlepszego indywidualnego rezultatu tej edycji. Niewiele ustępował mu  Marek Zaborowski, który uzyskał 221 punktów. W drużynie Aquaelu najlepiej rzucali Damian Łukasiak - 197 punktów i Ela Chodorowska, która uzyskała 173 punkty.

Kroku liderowi dotrzymuje Oil Transfer Development, który nie miał problemów z pokonaniem zespołu Cels  712:390. Trzecią pozycję w tabeli utrzymał „czarny koń” rozgrywek  - zespół PBI, który pokonał Eltechbiur 571:536. W bardzo wyrównanym spotkaniu remisowy wynik utrzymywał się niemal do końca gry. Najlepszy w spotkaniu i drużynie PBI Waldemar Staszkiewicz rzucił 158 punktów.

Coraz lepsze wyniki notuje Drewtark Sejny. Zwycięzca poprzedniej edycji, dzięki niesamowitej formie Lilli Frydrych, która rzuciła 224 punkty , pokonał Styl Kuchnie 698:573. Dzięki temu wynikowi, Lilla ze średnia 155,88, została najlepiej punktującą panią po dziewięciu kolejkach. Tuż za nią plasuje się Anna Szydłowska z wynikiem 153,89. Miedzy nimi zapewne rozstrzygnie się, kto zostanie najlepiej punktującą zawodniczką.

Za tydzień prawdziwy hit - spotkanie najlepszych drużyn ligi. Na drugim torze Sudowia spotka się z Oil Transfer Development, a na piątym torze Aquael podejmie PBI. Serdecznie zapraszamy.

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA900185723
2.DARMAR801166317
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM801165991
4.STACJA PALIW OIL TRANSFER 702146011
5.LINDE MIR GAZ702145844
6.AQUAEL702145542
7.DREWTARK SEJNY40485324
8.SKSM40585173
9.PEC Suwałki40584898
10.STYL KUCHNIE40584196
11.ROAN30564674
12.NO NAME20744607
13.MK BOWLING20744382
14.PGK Suwałki10824930
15.OSIR SUWAŁKI10824063
16.MTD BUTKIEWICZ10823907
Dane Indywidualne IX
udostępnij na fabebook
01.12.2015, 11:52:42

anusiak

cels i neonet idą łeb w łeb ;) no ale ważne, że chłopaki się nie poddają...

Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.23.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.3238 4.4112
USD 0.00% 4.0811 4.1635
GBP 0.00% 5.0216 5.1230
CHF 0.00% 4.0351 4.1167
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA18
2.DARMAR16
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM16
22.01.2017

sztanga 32 kg

Dodaj nowe ogoszenie