01.12.2015

Suwalska Liga Bowlingowa. Sudowia bije rekordy [wideo i zdjęcia]

Trzy punkty i nowy rekord ligi wpadł w ręce drużyny Sudowi w dziewiątej kolejce rozgrywek. Najlepszy wynik wynosi obecnie 847 punktów. Ofiarą lidera tabeli został Aquael, który rozegrał dobre spotkanie, ale nie mógł nic zrobić z tak dobrze dysponowanymi rywalami.

Ojcem okazałego zwycięstwa okazał się Krzysztof Grzymkowski – zdobywca 268 punktów, najlepszego indywidualnego rezultatu tej edycji. Niewiele ustępował mu  Marek Zaborowski, który uzyskał 221 punktów. W drużynie Aquaelu najlepiej rzucali Damian Łukasiak - 197 punktów i Ela Chodorowska, która uzyskała 173 punkty.

Kroku liderowi dotrzymuje Oil Transfer Development, który nie miał problemów z pokonaniem zespołu Cels  712:390. Trzecią pozycję w tabeli utrzymał „czarny koń” rozgrywek  - zespół PBI, który pokonał Eltechbiur 571:536. W bardzo wyrównanym spotkaniu remisowy wynik utrzymywał się niemal do końca gry. Najlepszy w spotkaniu i drużynie PBI Waldemar Staszkiewicz rzucił 158 punktów.

Coraz lepsze wyniki notuje Drewtark Sejny. Zwycięzca poprzedniej edycji, dzięki niesamowitej formie Lilli Frydrych, która rzuciła 224 punkty , pokonał Styl Kuchnie 698:573. Dzięki temu wynikowi, Lilla ze średnia 155,88, została najlepiej punktującą panią po dziewięciu kolejkach. Tuż za nią plasuje się Anna Szydłowska z wynikiem 153,89. Miedzy nimi zapewne rozstrzygnie się, kto zostanie najlepiej punktującą zawodniczką.

Za tydzień prawdziwy hit - spotkanie najlepszych drużyn ligi. Na drugim torze Sudowia spotka się z Oil Transfer Development, a na piątym torze Aquael podejmie PBI. Serdecznie zapraszamy.

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR14012810617
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1302269986
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM12032410020
4.PGE DYSTRYBUCJA1203249671
5.DREWTARK SEJNY11042210136
6.LINDE MIR GAZ1104229695
7.AQUAEL906189169
8.SKSM807168572
9.ROAN609128677
10.PEC Suwałki609128296
11.MK BOWLING5010107571
12.STYL KUCHNIE5010107079
13.NO NAME401187759
14.PGK Suwałki201347976
15.OSIR SUWAŁKI201347355
16.MTD BUTKIEWICZ101426862
Dane Indywidualne XV
udostępnij na fabebook
01.12.2015, 11:52:42

anusiak

cels i neonet idą łeb w łeb ;) no ale ważne, że chłopaki się nie poddają...

Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Dodaj nowe ogoszenie