10.01.2017

Suwalska Liga Bowlingowa. Święta i Sylwester posłużyły sejnianom

Po trzytygodniowej przerwie zawodnicy i zawodniczki wrócili do kręgielni MK Bowling. Pierwsze noworoczne punkty zdobyła firma MTD Butkiewicz. W zaciętym pojedynku z OSiR Suwałki rzuciła 417 punktów i wyprzedziła rywali o niecałe dwadzieścia „oczek”.

Pozycję lidera zachował Darmar, który podejmował Stację Paliw Oil Transfer. W tym najciekawszym spotkaniu kolejki nie padły wysokie rezultaty, ale 679 punktów uzyskane przez Darmar wystarczyły do zwycięstwa. Stacja Paliw spadła na czwartą pozycję w tabeli, dając się wyprzedzić PGE Dystrybucji, która pokonała NO Name 629:555 i Bayliner Polska Bowling Team, który pokonał PGK Suwałki 636:479.

Dobrą formę pokazał Drewtark Sejny. W spotkaniu z PEC Suwałki  sejnianie jako jedyni przekroczyli granicę 700 punktów i pewnie pokonali rywali 722:531. Marsz w górę tabeli kontynuuje Roan. Sensacyjni pogromcy Baylinera po raz kolejny uzyskali jeden z najwyższych wyników wieczora  -  pokonali SKSM 656:614.

Za tydzień zapraszamy na hit kolejki ,jakim będzie spotkanie lidera Darmaru i Bayliner Polska Bowling Team. Dzień po rozgrywkach drużynowych odbędzie się turniej indywidualny. We wtorkowe popołudnie, 17 stycznia zapraszamy wszystkich do zapisów od godziny 17.30. Start zawodów o godzinie 18.00

Najlepsze Panie;

Anita Szulc (Drewtark Sejny) - 165,29 punktów

Lilla Frydrych (Drewtrak Sejny) - 164,86 punktów

Ela Chodorowska (Aquael) - 160,38 punktów

Najlepsi Panowie:

Krzysztof Grzymkowski (Darmar) - 185 punktów

Stanisław Poświatowski (Stacja Paliw Oil Transfer) - 182,75 punktów

Dariusz Chalecki (Darmar) - 182 punktów

Uwaga! Od 30 stycznia zmieniamy terminarz ligi.  Począwszy od  XI rundy, wszystkie będą  przeprowadzone tydzień wcześniej. Ostatnia kolejka zostanie rozegrana 27 lutego (tegoroczne „ostatki” wypadają 28 lutego). Nowy terminarz do pobrania TUTAJ

 

Wyniki 8 kolejki – 9 stycznia 2017:

TOR 1: PGE Dystrybucja (629) -  No Name (555)

TOR 2: Drewtark Sejny (722) - PEC Suwałki (531)

TOR 3: Roan (656) – SKSM (614)

TOR 4: Darmar (679) - Stacja Paliw Oil Transfer (612)

TOR 5: Linde Mir – Gaz (557) - AQUAEL (612)

TOR 6: Styl Kuchnie (510) – MK Bowling (439)

TOR 7: PGK Suwałki (479) – Bayliner Polska Bowling Team (636)

TOR 8: MTD Butkiewicz (471) – OSiR Suwałki (398)

 

Zapowiedź 9 kolejki – 16 stycznia 2017:

TOR 1: MK Bowlin – AQUAEL godzina 18.30

TOR 2: Linde Mir – Gaz – Roan godzina 18.30

TOR 3: Styl Kuchnie - Drewtark Sejny godzina 18.30

TOR 4: PGE Dystrybucja - PGK Suwałki ngodzina 18.30

TOR 5: Darmar – Bayliner Polska Bowling Team godzina 18.30

TOR 6: OSiR Suwałki – SKSM godzina 18.30

TOR 7: No Name - Stacja Paliw Oil Transfer godzina 18.30

TOR 8: MTD Butkiewicz - PEC Suwałki godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR14012810617
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1302269986
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM12032410020
4.PGE DYSTRYBUCJA1203249671
5.DREWTARK SEJNY11042210136
6.LINDE MIR GAZ1104229695
7.AQUAEL906189169
8.SKSM807168572
9.ROAN609128677
10.PEC Suwałki609128296
11.MK BOWLING5010107571
12.STYL KUCHNIE5010107079
13.NO NAME401187759
14.PGK Suwałki201347976
15.OSIR SUWAŁKI201347355
16.MTD BUTKIEWICZ101426862
Dane Indywidualne XIV
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Zapraszamy na relację na żywo


Wigry Suwałki


Arka Gdynia

28.02.2017
17:50

Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
02.27.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.14% 4.2630 4.3492
USD 0.21% 4.0319 4.1133
GBP 0.24% 5.0459 5.1479
CHF 0.25% 4.0064 4.0874
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.DARMAR28
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 26
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM24
27.02.2017

Szukam mieszkania

Dodaj nowe ogoszenie