02.11.2015

Suwalska Liga Bowlingowa. Szaleństwo panów z PBI

Emocje i wysoki poziom adrenaliny towarzyszyły pojedynkowi aktualnego mistrza Drewtarku Sejny z „czarnym koniem” tegorocznych rozgrywek drużyną PBI. Powtarzalność rzutow i bardzo dobra postawa Wojciecha Konopko, zdobywcy 223 punktów pozwoliły PBI na odniesienie zwycięstwa i awans w tabeli.

Piata kolejka to także kolejne wygrane Eltechbiuru i Sudowii. Obie drużyny uzyskały bardzo dobre wyniki, pokonując kolejno PEC Suwalki i PWSZ Suwałki. Zwycięskie spotkanie rozegrała drużyna Suwalskich Kopalni Surowcow Mineralnych. Jej zawodnicy rzucili 611 punktow i pewnie pokonali Linde Mir Gaz, które uzyskało 541 punktow.

W rozegranych awansem spotkaniach Drewtark Sejny zrewanżował się za porażkę z PBI, i pokonał Eltechbiur 764:610. Uzyskany wynik, to najlepszy rezultat w tegorocznej edycji. 

6 listopada serdecznie zapraszamy do udziału w Indywidualnym Turnieju Bowlingowym. Do zawodow które rozpoczną się o godzinie 17.30  można zapisać się w dniu imprezy. Na najlepszych czekają puchary, dyplomy i nagrody

 

Wyniki 5 kolejki – 2 listopada 2015:

TOR 1: Drewtark Sejny (609) - PBI (699)

TOR 2: Neonet (427) - PGK Suwałki (515)

TOR 3: Eltechbiur (688) - PEC Suwałki (523)

TOR 4: Linde Mir – Gaz (541) – SKSM (611)

TOR 5: Styl Kuchnie (449) - Oil Transfer Development (644)

TOR 7: PWSZ Suwałki (304) – Sudowia (691)

TOR 8: ASPI (475) – CELS (432)

 

TOR 2: Drewtark Sejny (764) – Eltechbiur (610)

TOR 7: Sudowia (618) – ASPI (407)

 

Zapowiedz 6 kolejki – 9 listopada 2015:

TOR 1: PGK Suwałki – Eltechbiur godzina 18.30

TOR 3: AQUAEL - PWSZ Suwałki godzina 18.30

TOR 4: Oil Transfer Development - PGE Dystrybucja godzina 18.30

TOR 5: SKSM - Styl Kuchnie godzina 18.30

TOR 6: PEC Suwałki - Linde Mir – Gaz godzina 18.30

TOR 7: CELS – PBI godzina 18.30

TOR 8: Drewtark Sejny – Neonet godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA900185723
2.DARMAR801166317
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM801165991
4.STACJA PALIW OIL TRANSFER 702146011
5.LINDE MIR GAZ702145844
6.AQUAEL702145542
7.DREWTARK SEJNY40485324
8.SKSM40585173
9.PEC Suwałki40584898
10.STYL KUCHNIE40584196
11.ROAN30564674
12.NO NAME20744607
13.MK BOWLING20744382
14.PGK Suwałki10824930
15.OSIR SUWAŁKI10824063
16.MTD BUTKIEWICZ10823907
Dane Indywidualne IX
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.23.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.3238 4.4112
USD 0.00% 4.0811 4.1635
GBP 0.00% 5.0216 5.1230
CHF 0.00% 4.0351 4.1167
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA18
2.DARMAR16
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM16
22.01.2017

sztanga 32 kg

Dodaj nowe ogoszenie