02.11.2015

Suwalska Liga Bowlingowa. Szaleństwo panów z PBI

Emocje i wysoki poziom adrenaliny towarzyszyły pojedynkowi aktualnego mistrza Drewtarku Sejny z „czarnym koniem” tegorocznych rozgrywek drużyną PBI. Powtarzalność rzutow i bardzo dobra postawa Wojciecha Konopko, zdobywcy 223 punktów pozwoliły PBI na odniesienie zwycięstwa i awans w tabeli.

Piata kolejka to także kolejne wygrane Eltechbiuru i Sudowii. Obie drużyny uzyskały bardzo dobre wyniki, pokonując kolejno PEC Suwalki i PWSZ Suwałki. Zwycięskie spotkanie rozegrała drużyna Suwalskich Kopalni Surowcow Mineralnych. Jej zawodnicy rzucili 611 punktow i pewnie pokonali Linde Mir Gaz, które uzyskało 541 punktow.

W rozegranych awansem spotkaniach Drewtark Sejny zrewanżował się za porażkę z PBI, i pokonał Eltechbiur 764:610. Uzyskany wynik, to najlepszy rezultat w tegorocznej edycji. 

6 listopada serdecznie zapraszamy do udziału w Indywidualnym Turnieju Bowlingowym. Do zawodow które rozpoczną się o godzinie 17.30  można zapisać się w dniu imprezy. Na najlepszych czekają puchary, dyplomy i nagrody

 

Wyniki 5 kolejki – 2 listopada 2015:

TOR 1: Drewtark Sejny (609) - PBI (699)

TOR 2: Neonet (427) - PGK Suwałki (515)

TOR 3: Eltechbiur (688) - PEC Suwałki (523)

TOR 4: Linde Mir – Gaz (541) – SKSM (611)

TOR 5: Styl Kuchnie (449) - Oil Transfer Development (644)

TOR 7: PWSZ Suwałki (304) – Sudowia (691)

TOR 8: ASPI (475) – CELS (432)

 

TOR 2: Drewtark Sejny (764) – Eltechbiur (610)

TOR 7: Sudowia (618) – ASPI (407)

 

Zapowiedz 6 kolejki – 9 listopada 2015:

TOR 1: PGK Suwałki – Eltechbiur godzina 18.30

TOR 3: AQUAEL - PWSZ Suwałki godzina 18.30

TOR 4: Oil Transfer Development - PGE Dystrybucja godzina 18.30

TOR 5: SKSM - Styl Kuchnie godzina 18.30

TOR 6: PEC Suwałki - Linde Mir – Gaz godzina 18.30

TOR 7: CELS – PBI godzina 18.30

TOR 8: Drewtark Sejny – Neonet godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR14012810617
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1302269986
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM12032410020
4.PGE DYSTRYBUCJA1203249671
5.DREWTARK SEJNY11042210136
6.LINDE MIR GAZ1104229695
7.AQUAEL906189169
8.SKSM807168572
9.ROAN609128677
10.PEC Suwałki609128296
11.MK BOWLING5010107571
12.STYL KUCHNIE5010107079
13.NO NAME401187759
14.PGK Suwałki201347976
15.OSIR SUWAŁKI201347355
16.MTD BUTKIEWICZ101426862
Dane Indywidualne XIV
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Zapraszamy na relację na żywo


Wigry Suwałki


Arka Gdynia

28.02.2017
17:50

Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
02.27.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.14% 4.2630 4.3492
USD 0.21% 4.0319 4.1133
GBP 0.24% 5.0459 5.1479
CHF 0.25% 4.0064 4.0874
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.DARMAR28
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 26
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM24
27.02.2017

Szukam mieszkania

Dodaj nowe ogoszenie