08.12.2015

Suwalska Liga Bowlingowa. Wysoka stawka sparaliżowała liderów

Podczas dziesiątej, „mikołajkowej” kolejki doszło do spotkania na szczycie. Na torze numer dwa spotkały się dwie niepokonane drużyny – Oil Transfer Development i Sudowia. W nerwowym, emocjonującym meczu lepsza była Sudowia, ale osiągniete wyniki mogły być lepsze.

Początek tej rywalizacji wyglądał jeszcze bardzo dobrze, wiele strików i wyrównana gra. W połowie starcia rozpoczął się festiwal nieskuteczności. Stremowani zawodnicy nie kończyli rzutów strąceniem wszystkich pinów i na tablicy wyników pojawiały się niskie rezultaty. Na koniec spotkania to Sudowia opanowała stres i  mogła się cieszyć z wygranej 715:607. Jasnym punktem tego spotkania był Marek Zaborowski z Sudowii, który na finiszu uzyskał 235 punktów. Był to najlepszy indywidualny rezultat dziesiątej kolejki. W drużynie Oil Transfer Development najlepiej rzucał Krzysztof Huszcza, z wynikiem 178 punktów.

Dla układu tabeli ważne były także spotkania rozgrywane na torach 6 i 3. Drewtark Sejny podejmował PGE Dystrybucję, którą pokonał 706:597 i awansował na czwartą pozycję w tabeli.  O jedno miejsce   spadł Aquael, który przegrał z PBI 559:683.

Drużynom z czołówki tabeli zagraża drużyna Suwalskich Kopalni Surowców Mineralnych. Coraz lepiej grająca ekipa górników tym razem pokonała CELS 624:496. Za tydzień czeka ją trudna przeprawa z liderującą Sudowią.

Uczestników Suwalskiej Ligi Bowlingowej mile zaskoczył św. Mikołaj, który obdzielił kilkunastu zawodników upominkami. Szczęśliwcy będą mogli udać się na masaż relaksacyjny do Centrum Rehabilitacji Melius, zatankować na stacji paliw Oil Transfer Development, pograć w kręgle w Pink Bowling&Club czy poszusować na stokach WOSiR Szelment.

Miłośników bowlingu zapraszamy na świąteczny turniej indywidualny, który odbędzie się 18 grudnia. Zapisy w dniu zawodów od godziny 17.20. Start o godzinie 18.00.

 

Wyniki 10 kolejki  - 7 grudnia 2015:

TOR 1: PGK Suwałki (541) - PWSZ Suwałki (447)

TOR 2: Oil Transfer Development (607)  – Sudowia (715)

TOR 3: SKSM (624) – CELS (496)

TOR 4: PEC Suwałki (531) – ASPI (458)

TOR 5: AQUAEL (559) – PBI (683)

TOR 6: Drewtark Sejny (706) - PGE Dystrybucja (597)

TOR 7: Neonet (467) -   Styl Kuchnie (521)

TOR 8: Eltechbiur (600) - Linde Mir – Gaz (565)

TOR 1: Eltechbiur (637) – PGK Suwałki (574) – spotkanie zaległe

 

Zapowiedź 11 kolejki - 14 grudnia 2015:

TOR 1: Linde Mir – Gaz – PBI godzina 18.30

TOR 2: Styl Kuchnie – Eltechbiur godzina 18.30

TOR 3: PGE Dystrybucja - Neonet godzina 18.30

TOR 4: PWSZ Suwałki - Drewtark Sejny godzina 18.30

TOR 5: ASPI - PGK Suwałki godzina 18.30

TOR 6: CELS - PEC Suwałki godzina 18.30

TOR 7: Sudowia - SKSM godzina 18.30

TOR 8: AQUAEL - Oil Transfer Development godzina 18.30

 

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA900185723
2.DARMAR801166317
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM801165991
4.STACJA PALIW OIL TRANSFER 702146011
5.LINDE MIR GAZ702145844
6.AQUAEL702145542
7.DREWTARK SEJNY40485324
8.SKSM40585173
9.PEC Suwałki40584898
10.STYL KUCHNIE40584196
11.ROAN30564674
12.NO NAME20744607
13.MK BOWLING20744382
14.PGK Suwałki10824930
15.OSIR SUWAŁKI10824063
16.MTD BUTKIEWICZ10823907
Dane Indywidualne IX
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.20.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.04% 4.3244 4.4118
USD 0.23% 4.0476 4.1294
GBP 0.38% 4.9824 5.0830
CHF 0.00% 4.0383 4.1199
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA18
2.DARMAR16
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM16
Dodaj nowe ogoszenie