15.09.2013

Puchar Prezydenta Ostrołęki dla Ślepska

Dzięki wygranej w dzisiejszym meczu 3:0 (25:17, 25:21, 25:23) z Camperem Wyszków główne trofeum rozgrywanego w Ostrołęce turnieju, czyli Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęka wywalczył Ślepsk Suwałki. Nagrodę MVP turnieju odebrał kapitan Ślepska Wojciech Winnik. GRATULUJEMY!!!

 

 


Drużyny zagrały w następujących składach:

 

Ślepsk: Kałasz, Skrzypkowski, Skorij, Makowski, Rudzewicz, Winnik - Andrzejewski (libero) oraz Wasilewski

Camper: Kaczorowski, Pietkiewicz, Wójcik, Świrydowicz, Szulik, Zrajkowski, Stańczak (libero) oraz Zalewski, Główczyński, Rutecki, Sokołowski, Urbanowicz.  


- Nie wiem jak potoczyłby się ten mecz gdyby przyszło nam grać więcej niż trzy sety, bo chłopcy odczuwają zmęczenie pięcioma meczami w ciągu pięciu dni - mówi Karol Dąbrowski, II trener Ślepska. - Na szczęście mecz z Camperem skończyliśmy po trzech setach. Pierwsze dwie partie od początku do końca pod naszą kontrolą. W trzecim secie mieliśmy już moment załamania. Rywale odskoczyli na trzy punkty, ale w końcówce, kiedy na zagrywkę wszedł Kamil Skrzypkowski, my wróciliśmy do swojej gry. Cieszy zwycięstwo w tym meczu i w turnieju. Mieliśmy okazję pograć z drużynami, z którymi walczyć będziemy o ligowe punkty. Jak widać nie stoimy na straconej pozycji, więcej - pokazaliśmy, że z każdym możemy nie tylko powalczyć, ale wygrać. Przypomnę, że ciągle gramy bez Australijczyka Benjamina Bella i bez kontuzjowanego Michała Jutkiewicza. To ogranicza nam możliwości rotacji składem na pozycjach rozgrywającego i atakującego. Mamy nadzieję, że kiedy ta dwójka dołączy do drużyny będziemy jeszcze mocniejsi niż dotychczas. Sparingi napawają optymizmem, ale są to tylko sparingi, a nasze możliwości zweryfikują dopiero mecze o ligowe punkty. A zatem cieszmy się, ale nie popadajmy w euforię i nie dzielmy skóry na  niedźwiedziu - tonuje emocje K. Dąbrowski.

 

Już w środę i czwartek  godz. 17.00 w hali OSiR w Suwałkach Ślepsk zmierzy się z występującym w PlusLidze Effectorem Kielce.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*