18.07.2019

Tenis ziemny. Jubileuszowy turniej Recman Cup zapowiada się wyjątkowo, można się jeszcze zapisać

Rozgrywany w Suwałkach od czterech lat Recman Cup, najbardziej prestiżowy amatorski turniej tenisowy w północno-wschodniej Polsce, w tym roku odbędzie się 3 i 4 sierpnia. Zgłoszenia przyjmowane są na platformie elektronicznezapisy.pl oraz na stronie zawodów tenis@recman.pl

Firma Recman od 2011 jest oficjalnym sponsorem męskiej reprezentacji Polski w tej dyscyplinie. Wspiera profesjonalnych tenisistów, ale promuje ten piękny sport wśród amatorów i to dla nich, wespół z suwalskim OSiR, organizuje turniej. Wakacyjny termin przyciąga na korty ziemne przy ul. Wojska Polskiego zawodników z całego kraju. W tym roku, w piatej edycji rywalizować oni będą w grze pojedynczej mężczyzn open, grze pojedynczej mężczyzn 50+ oraz w grze mieszanej.

Recman Cup nie ogranicza się do walki na kortach, jest imprezą dla całych rodzin, mieszkańców i turystów.

Wszyscy chętni będą mogli wystartować w turnieju street tenis i konkursie na najszybszy serwis. Amatorzy tenisa będą mogli skorzystać z porad dotyczących  profesjonalnego sprzętu tenisowego, które będzie można uzyskać od przedstawicieli TygerTenis.

Bezpłatnych konsultacji dla wszystkich chętnych udzielą fizjoterapeuci i masażyści z Centrum Rehabilitacji Melius oraz specjaliści ze Studia Ruchu, najmłodszymi zaopiekują się nimi animatorzy z Przedszkola Zielony Zakątek. Fani motoryzacji będą mieli możliwość jazdy testowej najnowszymi modelami aut firmy Mercedes.

WD

Fot. Marta Orłowska

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*