21.09.2013

Z okręgowych boisk

Remis rezerw Wigier Suwałki występujących w klasie okręgowej seniorów, przegrana juniorów młodszych w klasie wojewódzkiej, zwycięstwo Wigier II w gr. II juniorów młodszych i wygrana Wigier I z Wigrami II w gr. II trampkarzy - to bilans weekendowych występów suwalskich piłkarzy na boiskach okręgu podlaskiego.

W klasie okręgowej seniorów Wigry II Suwałki zmierzyły sę z liderem, niedawym II-ligowcem, Ruchem Wysokie Mazowieckie.

- Do przerwy my częściej byliśmy przy piłce, ale Ruch wyprowadzał groźne kontry, z których dwie przyniosły gościom gole - o meczu mówi Andrzej Spura, trener Wigier II. - Po zmianie stron podkręciliśmy tempo, szybko doprowadziliśmy do wyrównania. Do końca meczu mieliśmy przewagę i okazje do strzelenia jeszcze jednego gola dającego nam zwycięstwo Nie udało się, ale z remisu z tak mocnym rywalem, jakim jest Ruch mający w składzie zawodników z II-ligowym doświadczeniem, jestem zadowolony.

Wigry II Suwałki - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:2 (0:2)

Gole dla suwalczan: Makaradze (57), Radzio (58)

Wigry II: Sobolewski - Żybura, Makarewicz, Pilichowksi, Koch, Makaradze, Słowicki, Becerra, Cimochowksi, Sawickin (80. Spura), Radzio (70. Kupszta).

Wyniki innych drużyn z regionu: Biebrza Goniądz - Polonia Raczki 9:1 (!!!); Victoria Jedwabne - Pomorzanka Sejny 2:5; Gieret Giby pauzował.

 W tabeli prowadzi Ruch - 17 pkt. (7 spotkań), Pomorzanka z 15 pkt (8) jest 3, Gieret - 13 pkt (6) jest 4, a Wigry II z 12 pkt (8) - 6.

W następnej kolejce zagrają: Polonia Raczki - Wigry II Suwałki, Pomorzanka Sejny - Sudovia Szudziałowo, Krypnianka Krypno - Gieret Giby.

ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE

Klasa wojewódzka juniorów młodszych

Wigry Suwałki - Orzeł Siemiatycze 0:1 (0:0)

W pierwszej połowie przeważały Wigry, w drugiej, kiedy zaczęło padać i suwalczanie opadli z sił, do głosu doszli goście i wygrali zasłużenie.

W następnej kolejce Wigry grają w Kolnie z Orłem

juniorzy młodsi gr. II

Wigry II Suwałki - Perspektywa Łomża 5:1 (2:0)

Gole dla Wigier II: Janczulewicz 2, Cimochowski, Żukowski, Parafinowicz

Mecz pod dyktando podopiecznych Henryka Śliwińskiego. Rywale nastawili się na grę w defensywie i od czasu do czasu udało się im wyprowadzić kontrę. Po jednej z nich, przy stanie 5:0 dla Wigier II, łomżynianie zdobyli honorowego gola.

W następny weekend Wigry II wyjeżdżają do Czyżewa na mecz z Orlętami

trampkarze gr. II

Wigry I Suwałki - Wigry II Suwałki 4:0 (1:0)

Gole: Przemielewski 2, Szczerbowski, Wasilewski.

Trener zwycięskiej drużyny Adam Ołowniuk bardziej zadowolny z gry swoich podopiecznych był po pierwszej połowie.

- Strzeliiśmy tylko jednego gola, ale graliśmy fajną piłkę - mówi szkoleniowiec Wigier I.  - W drugiej połowie gra siadła, w czym spory udział miał wiatr i padający deszcz. Mieliśmy jeszcze kilka sytuacji na strzelenie goli, ale albo trafialiśmy piłką w bramkarza, albo nie trafialiśmy w światło bramki.

W następnej kolejce Wigry I grają w Augustowie ze Spartą, a Wigry II pauzują. 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*