Zapraszamy na relację na żywo


Wigry Suwałki


Bruk-Bet Termalica Nieciecza

25.08.2019
19.00

18.07.2019

Suwałki. Ukradli z hurtowni butle gazowe

Suwalscy kryminalni zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzewanych o kradzież z włamaniem do jednej z hurtowni w naszym mieście. Mundurowi odzyskali też utracone mienie. Rabusie usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

W miniony poniedziałek suwalscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem do jednej z hurtowni w naszym mieście.

Na miejscu okazało się, że sprawcy, po przecięciu metalowej siatki dostali się do wnętrza budynku, skąd ukradli trzy butle gazowe. Pokrzywdzony oszacował straty na łączną kwotę ponad 600 złotych.

Dzięki intensywnej pracy kryminalnych 26-latek i jego 38-letnia wspólniczka "wpadli" w ręce mundurowych już następnego dnia. Mężczyzna był znany policjantom ze swej wcześniej działalności przestępczej. Funkcjonariusze ustalili też, gdzie rabusie sprzedali swój łup i odzyskane butle zwrócili właścicielowi. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Wczoraj 26-latek doprowadzony został do sądu, który zdecydował, że najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

 
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*