01.04.2018

Raz jeszcze wracamy na Festiwal Piosenki Przedszkolnej w Suwałkach. Popatrzcie, posłuchajcie [wideo]

Dzisiaj druga i ostatnia porcja filmików z XVII Festiwalu Piosenki Przedszkolnej, zorganizowanego przez Przedszkole nr 7 w Suwałkach w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia.

Po maluchach ze żłobka oraz 3- i 4-latkach, scenę opanowały soliści, duety oraz zespoły, złożone z 5-6-letnich piosenkarzy.  

Piąty filmik przedstawia występy Jadwigi Wolskiej z Przedszkola nr 8, Nikoletty Skowron z Przedszkola nr 1, Maji Gościewskiej z Przedszkola nr 7 i Leny Ulewicz z Przedszkola nr 6.

 


W materiale wideo nr 6 występują: Kamila Korzun z Przedszkola nr 5, Nikola Gabruś z Przedszkola nr 2, Laura Szlaużys z Przedszkola nr 4 oraz zespół Fa-sol-ki w składzie: Paulina Andruszkiewicz, Nadia Barszczewska, Karol Krzesicki i Dawid Jankowski z Przedszkola nr 8.


W części 7. zarejestrowaliśmy występy Magdaleny Bizio i Amelii Cieśli z Przedszkola nr 10, zespołu Słodkie pomarańcze w składzie: Klaudia Falkowska, Julia Rojek, Maja Brodowska i Lena Butkiewicz z Przedszkola nr 7, zespołu Roześmiane jedyneczki w składzie: Aleksandra Zuchwalska, Wiktoria Witkowska, Gabriel Barwicki i Tymoteusz Martoń z Przedszkola nr 1 oraz zespołu Piąteczki w składzie: Michalina Jasielon, Gabriela Krupińska, Antoni Nadziejko i Alicja Roźniewska z Przedszkola nr 5. 


W ósmym, ostatnim festiwalowym filmiku, występują: zespół Smerfy, czyli Hubert Jurgielewicz i Milena Małkińska z Przedszkola nr 2, kwartet Klaudia Bogdan, Lena Kondracka, Dominika Bryk i Zofia Obrębska z Przedszkola nr 4 oraz Matylda Jędrzejewska z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Starym Folwarku.   

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*