29.08.2019

Sprzedawca (Dział Hurtu)

adres email: michal.dawidowicz@sabo.com.pl

Przedsiębiorstwo Handlowe SABO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to firma, która od 1990 roku konsekwentnie realizuje strategię, koncentrującą się na świadczeniu najwyższej klasy usług profesjonalnego doradztwa w wyborze materiałów budowlanych, obsługi inwestycji oraz szerokiej dystrybucji asortymentów wykończeniowych i dekoracyjnych wnętrz domów i miejsc pracy. W oparciu o różnorodność posiadanej oferty obsługuje zarówno duże inwestycje, sprzedaż hurtową, jak i też detaliczną.

Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca (Dział Hurtowy)

Miejsce pracy: Suwałki

Wymagania:
· doświadczenie w sprzedaży, obsłudze Klienta
· znajomość branży materiałów budowlanych, wykończeniowych i akcesoriów wyposażenia wnętrz
· wykształcenie średnie
· komunikatywność
· odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
· znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz osiąganych wyników składające się z części zasadniczej i prowizji.
· Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia produktowe i sprzedażowe
· Dodatkowe benefity (karta FitSport, świadczenia okolicznościowe)

CV i List Motywacyjny prosimy składać osobiście: SABO ul. Waryńskiego 26 w Suwałkach bądź na adres: michal.dawidowicz@sabo.com.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
wyświetleń: 127