17.04.2018

Obiekt hotelarsko – gastronomiczny „HOLIDAY” w Starym Folwarku zatrudni KELNERA/KELNERKĘ

adres email: kadry@mirage-bhp.pl

Zakres obowiązków:
- Dbałość o prawidłową obsługę Gości
- Przyjmowanie i realizacja zamówień Gości zgodnie ze standardami Obiektu
Wymagania:
- Miła aparycja i komunikatywność
- Zaangażowanie i chęć do pracy
- Umiejętność pracy w zespole
- Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
- Dogodne warunki zatrudnienia
- Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i posiadanych umiejętności
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV na adres e-mail kadry@mirage-bhp.pl w tytule wpisując „Kelner/ka”.
wyświetleń: 20
Sponsor pogody
Pogoda