22.07.2018

Opiekun Sklepu/ Merchandiser

adres email: anna.zoltowska@adecco.com

telefon: 695060623

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta - jednej z największych globalnych firm branży FMCG dostarczającej konsumentom w 180 krajach produkty marek rozpoznawalnych na całym świecie - poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Nr ref. Merch/06/2018/PLO
Miejsce pracy: Suwałki

Zadania:
• Wykładanie towaru na półki,
• Budowanie długofalowych relacji z klientami,
• Uczestnictwo we wszelkich spotkaniach służbowych oraz treningach zleconych przez przełożonego,
• Regularne, rzetelne i pełne raportowanie wyników oraz zadań.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
• Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:
• Jasny zakres obowiązków, przejrzystość działania i wymagań,
• Umowę zlecenie na dłuższy czas,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez poniższy link:
wyświetleń: 51
Sponsor pogody
Pogoda