22.07.2018

Praca biurowa przy obsłudze klienta

adres email: praca@harvardclaims.co.uk

Miejsce wykonywania pracy: Suwałki
Zadania: telefoniczna obsługa klientów, uzupełnianie dokumentów dotyczących spraw klientów, wprowadzanie danych klientów do systemu itp.
Wymagania: wykształcenie min. średnie - warunek konieczny, mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, komunikatywność oraz otwartość na zmiany, samodzielność w działaniu, systematyczność i odpowiedzialność.
Oferujemy: stałe wynagrodzenie + premie indywidualne, pracę w przyjaznej atmosferze.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: praca@harvardclaims.co.uk
www.harvardclaims.co.uk
wyświetleń: 37
Sponsor pogody
Pogoda